Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2022 » Gruodžio » 28

Pasaulio ekonomikos forumas atšaukia "Twitter" ir nurodo sekėjams vietoj to naudoti Kinijos socialinę žiniasklaidą

Pasaulio ekonomikos forumas prisijungė prie "Twitter" atšaukimo kampanijos, protestuodamas prieš naują žodžio laisvės politiką šioje platformoje, ir ragina naudotojus vietoj to atsisiųsti Kinijos valstybės kontroliuojamų socialinės žiniasklaidos programų.

WEF socialinės žiniasklaidos brošiūroje "Kaip sekti Davosą 2023 m." pastebimai nėra "Twitter" subjektų, ir tai, atrodo, nėra atsitiktinumas.

The Dossier praneša: WEF rekomenduoja sekti viską, kas vyksta už valdančiosios klasės konferencijos, į kurią kviečiami tik kviestiniai svečiai, durų, naudojantis keliomis socialinės žiniasklaidos svetainėmis. Tarp jų - JAV naratyvus atitinkantys "Facebook", "LinkedIn", "Instagram" ir "YouTube", taip pat Kinijos socialinės žiniasklaidos programėlės "TikTok WeChat" ir "Weibo". Twitter, kuris išsilaisvino iš WEF patvirtintų cenzūros reikalavimus atitinkančių socialinių programėlių gniaužtų, nebeįtrauktas.

WEF per savo įkūrėją Klausą Schwabą (Klaus Schwab) ir organizacijas partneres palaiko labai jaukius santykius su Kinijos vyriausybe. Davosas neseniai atskleidė, kad jų biure Kinijoje dabar dirba 40 nuolatinių darbuotojų. Be to, kiekvienais metais Pekine WEF rengia "Kasmetinį naujųjų čempionų susitikimą", kuris palengvina tarptautinių įmonių ir Kinijos bendruomenės partijos partnerystę. 2018 m. KKP apdovanojo Klausą Švabą Kinijos reformų draugystės medaliu - medaliu, skiriamu ne kinų tautybės žmonėms, kurie vykdo KKP nurodymus užsienyje.

Ant "Davos 2023" scenos pasirodys "TikTok" generalinis direktorius Shou Zi Chew. Kaip pirmą kartą pranešė "The Dossier", jis pasirodys renginyje "Kova su žala skaitmeninėje eroje". 

Jei praleidote, "The Dossier" gavo išankstinį dalinį abiejų "Davos 2023" renginių ir patvirtintų pranešėjų sąrašą. Į 2023 m. konferencijos darbotvarkę įtraukti tokie renginių pavadinimai kaip "Kodėl mums reikia baterijų pasų", "Leading The Charge Through Earth's New Normal", "A Living Wage For All", "Enabling An Equitable Transition" ir "Beyond The Rainbow": LGBTQ+ teisių skatinimas ir kt.

Pasikeitus jos vadovybei, "Bird App" susidūrė su įnirtinga atšaukimo kampanija. Elono Musko (Elon Musk) pažadas paversti "Twitter" laisvo žodžio platforma sulaukė didelio institucinės korporacijų ir vyriausybių valdančiosios klasės pasipriešinimo. Keli WEF partneriai, pavyzdžiui, "BlackRock", prisijungė prie išpuolių prieš "Twitter" ir boikotavo platformą protestuodami prieš jos "turinio moderavimo" politiką. Nereikėtų stebėtis, kad valdančiosios klasės mėgstamiausia technokratinės tironijos naratyvų ir idėjų parduotuvė atsirado po "Twitter", atsižvelgiant į tai, kad pastaroji programėlė šiuo metu yra vienintelė pagrindinė pasaulinė socialinės žiniasklaidos platforma, skirta atviroms diskusijoms ir dialogui.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau