Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 7

Airija: Po to, kai paaiškėjo, kad vyriausybė perkėlė migrantus į vietos mokyklą, kilo protestai

Šimtai žmonių protestavo Dublino priemiestyje po to, kai paaiškėjo, kad Airijos vyriausybė per Kalėdų atostogas į vietos mokyklą perkėlė migrantus... nepranešusi tėvams.

Antradienio vakarą tėvai ir kiti asmenys susirinko prie įėjimo į vietos mokyklą Drimnage, kai paaiškėjo, kad Airijos vyriausybė mokyklą pertvarkė į laikiną migrantų prieglaudą.

Brietbart praneša: Airijos vyriausybė ėmėsi perkelti daugybę migrantų į nenaudojamus pastatus, dažnai apie tokius sprendimus nepranešdama vietos gyventojams.

Atrodo, kad toks sprendimas perkelti migrantus į vietovę nepranešus vietiniams gyventojams buvo priimtas praėjusių metų pabaigoje, kai Gript Media pranešė apie Drimnagh mieste vykusius protestus, kai paaiškėjo, kad užsieniečiai buvo apgyvendinti pastatuose, kuriuose yra Dievo Motinos gerojo patarėjo kūdikių mokykla ir Dievo Motinos gailestingumo vidurinė mokykla.

Antradienio vakare, po to, kai tėvai, kaip pranešama, tikino matę, kaip į pastatą įėjo nežinomas skaičius migrantų, kilo aliarmas, nors vėliau paaiškėjo, kad tai buvo valytojai, kurie ruošė patalpas migrantų atvykimui nežinia kada ateityje.

Iš tikrųjų migrantai gyveno mokykloje, kol ji buvo uždaryta per Naujuosius metus, ir išsikraustė iš jos prieš prasidedant naujam mokslo laikotarpiui.

Po to šioje vietoje buvo surengti mažiausiai du protestai - vienas antradienį, kitas trečiadienį, o per pastarąjį protestą demonstrantai užblokavo vietinį kelią, matyt, tikėdamiesi išreikšti savo nuomonę.

Įvykiai Drimnage atkartoja įvykius Dublino rytinėje sienoje praėjusių metų pabaigoje, kai vyriausybė papiktino vietos gyventojus, perkėlusi šimtus migrantų vyrų į nenaudojamą biurų pastatą šioje vietovėje.

Kadangi, kaip pranešama, rajono gyventojai nebuvo iš anksto informuoti apie perkėlimą, rajone greitai įsiplieskė protestai, o demonstrantai ėmėsi blokuoti kelius, bandydami priversti vyriausybę atšaukti savo sprendimą.

Kaip trečiadienį pranešė laikraštis "Irish Times", Airijos vyriausybės pareigūnai mano, kad dabartinė padėtis yra "netvari", nes šalies atvirų sienų požiūris į atvykėlius reiškia, kad jie neturi kur apgyvendinti daugelio būsimų pabėgėlių.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau