Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Technologijos, Mokslas » 2023 » Sausio » 10

WEF skelbia, kad žmonės, norintys gyventi, turi tapti baterijomis dirbtiniam intelektui

Nepaisant to, kuo mus bando įtikinti didžioji žiniasklaida, Pasaulio ekonomikos forumas nesistengia žmonijai sutvarkyti pasaulio. Jie bando išspręsti problemas, skirtas nedidelei pasaulio gyventojų mažumai. O kad tai padarytų, jie bando jus palaužti. Galbūt norėsite pradėti kreipti didesnį dėmesį.

Pavyzdžiui, ar žinojote, kad WEF patarėjas Billas Gatesas (Bill Gates) yra užpatentavęs technologiją, naudojančią žmones energijai panaudoti?

Jei tai nepakankamai neramina, B. Geitsas turi dar vieną patentą, kuris suteikia jam "išskirtines teises" "kompiuterizuoti" žmogaus kūną. Tai ne pokštas. Gatesas pateikė paraišką - ir jam buvo suteiktas - patentas, suteikiantis išskirtines teises į jūsų kūną.

Šiuo metu stebime sparčią dirbtinio intelekto (DI) pažangą, o daugelis technologijų ekspertų prognozuoja, kad 2023 m. bus tie metai, kai mašinų mokymosi pažanga taps eksponentiška. Nors ateities nuspėti neįmanoma, tačiau plačiai tikimasi, kad dėl dirbtinio intelekto daug tradicinių profesijų, jei ne dauguma, taps nereikalingos.

Perteklinės žmonijos sąvoka - tai tema, kurią WEF propaguoja jau kelis dešimtmečius. Todėl neturėtų stebinti, kad jie labai susijaudinę dėl spartaus dirbtinio intelekto augimo ir pradėjo propaguoti idėją, kad žmonės bus pavaldūs mašinoms.

Pasak WEF, kai galiausiai bus įdiegta 6G technologija, kuri pakeis 5G, "nereikalingi ir nenaudingi" žmonės turėtų būti naudojami kaip energijos šaltinis kompiuteriams ir dirbtinio intelekto mašinoms maitinti.

Mokslinis dienraštis "Science Daily"

"Vienas iš perspektyviausių 6G telekomunikacijų proveržių - galimybė naudoti regimosios šviesos ryšį (VLC), kuris yra tarsi bevielė šviesolaidžio versija, kai informacijai perduoti naudojami šviesos blyksniai. Dabar viena komanda paskelbė, kad išrado nebrangų, naujovišką būdą, kaip surinkti VLC energijos atliekas, panaudojant žmogaus kūną kaip anteną. Šią atliekinę energiją galima perdirbti, kad būtų galima maitinti daugybę dėvimų prietaisų ar net, galbūt, didesnę elektroniką."

Iš esmės žmonės tarnautų kaip antenos "iššvaistytai" energijai, kuri būtų nukreipta į dirbtinai išmanias mašinas.

 Atrodo, kad Pasaulio ekonomikos forumas pagaliau rado, kaip panaudoti žmones, kuriuos laiko "nenaudingais" ir "nereikalingais".

Jei žmonės nori toliau gyventi, pasak WEF, jie turės tapti energiją gaminančiais vergais technokratiniam elitui ir jo dirbtiniam intelektui.

Pagrindinis WEF patarėjas Yuval Noah Harari reklamuoja savo naująją knygą ir neseniai duodamas interviu pripažino tai, ką daugelis žmonių jau seniai įtarė.

Pasak Harari, kuris yra dešinioji Klauso Švabo ranka, didysis XXI a. politinis klausimas yra "Kam mums reikia tiek daug žmonių?".

Jis taip pat sakė, kad vadinamieji "paprasti žmonės" pagrįstai baiminasi ateities, kurioje jie taps "nereikalingi".

Tokie nuogąstavimai yra pagrįsti, pasak Harario, kuris kalbėjo elito vardu ir patvirtino: "Didžioji dauguma jūsų mums tiesiog nereikalingi".

Harari pastabos, keliančios didelį nerimą, yra kol kas griežčiausias įspėjimas, kad Klauso Švabo WEF ketina ištuštinti pasaulį.

Elito noras radikaliai depopulizuoti pasaulį yra vieša Davoso valdžios koridorių paslaptis. Jiems taip patogu mąstyti apie masines žudynes ir pavergimą, kad jie gali juoktis mums į akis.

Šie Davoso komentarai kelia didžiulį nerimą, nes, kai jie pateikiami kartu su kitų WEF patarėjų ir susijusių asmenų, tokių kaip Billas Gatesas, komentarais, tampa aišku, kad jie galvoja apie pavergimą ir depopuliaciją.

Baisiausia, kad jie net nebando slėpti savo planų. Hararis net prasitarė apie elito planus pavergti tuos, kurie išgyvens didžiąją depopuliaciją.

Romos imperijoje buvo duonos ir cirko. Klauso Švabo herojus Karlas Marksas sakė, kad religija yra liaudies opiumas. Tačiau šiandienos elitas sukūrė mirtinai pavojingą formulę, kaip išlaikyti nuolatinę apatinę klasę laimingą. Vaizdo žaidimai ir narkotikai.

Nesuklyskite, pasaulinis elitas nori, kad būtumėte pavergti. Pirmas žingsnis šiame procese - tai jūsų apsvaigimas nuo narkotikų.

Filmo "Idiokratija" kūrėjai buvo teisūs - dar 2006 m.

Žinoma, tai komedija. Bet, kaip sakė Šekspyro Karalius Lyras, "juokas yra tiesa".

Pasaulinis elitas jau dešimtmečius kvailina mases. Puikus to pavyzdys - Billo Gateso ir Baracko Obamos sumanyta bendroji mokymo programa.

Praėjus trylikai metų po to, kai B. Obamos administracija pradėjo versti šalies mokyklas taikyti Bendruosius pagrindus, mokinių rezultatai yra žemesni, nei anksčiau manyta, kad įmanoma, o matematikos ir skaitymo rezultatų vidurkis stulbinamai sumažėjo.

Mokytojai jau kelerius metus skelbia rezultatus, įrodančius, kad prieštaringai vertinamas mokymo metodas yra nesėkmingas ir gerokai mažiau veiksmingas nei tradiciniai mokymo metodai.

Dabar Pionierių instituto atliktas naujas tarptautinis tyrimas juos patvirtina. Balandžio pabaigoje paskelbtame tyrime atskleidžiama, kad nuo 2013 m., kai buvo visiškai įteisinti Bendrieji pagrindai, labai sumažėjo matematikos ir skaitymo rezultatai. Tai įvyko po dešimtmečius trukusio nuoseklaus augimo abiejose kategorijose.

Tuo tarpu Vakarų pasaulį užplūdo vaistai - tiek farmaciniai, tiek nelegalūs. Kovido pandemijos atsakas įrodo, kad vyriausybę užvaldė didžioji farmacija. Ir vieša paslaptis, kad pagrindinę žiniasklaidą kontroliuoja CŽV ir Didžiosios farmacijos išlaidos reklamai.

Tarsi Didžiosios farmacijos vaidmuo mūsų visuomenėje būtų nepakankamai blogas, mūsų gatvėse taip pat gausu nelegalių narkotikų, o užuot kovojusios su nuodais, už epidemiją bent iš dalies atsakingos mūsų pačių trijų raidžių agentūros.

Dabar mūsų visuomenėje siautėja metamfetaminas, fentanilis ir kiti opioidai, naikinantys žmones ir laikantys juos ant kelių.

Narkotikai, švietimo standartai, paklusnūs piliečiai, kuriuos baugina užraktai... Tai tobula audra ir, pasirodo, kaip reikiant dera prie globalistinio elito planų pavergti žmoniją.

Žiūrėkite:

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau