Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 10

ATSKLEISTA: Bideno asmeniniame kabinete rasti slapti žvalgybos dokumentai, susiję su Ukraina ir Iranu

Kodėl nebuvo FTB reido?

Pasak CNN, privačiame Joe Bideno kabinete rasti visiškai slapti žvalgybos dokumentai, susiję su Ukraina, Jungtine Karalyste ir Iranu.

Džo Baidenas saugojo visiškai slaptas bylas, pažymėtas slaptumo žyma "slapta informacija" (SCIF), Penn Biden centre Vašingtone.

Dokumentus lapkričio 2 d. - likus kelioms dienoms iki 2022 m. vidurio kadencijos rinkimų - aptiko J. Bideno advokatai.

politika, Bidenas, nusikaltimai, naujienos

"Penn Biden" centre esančiame prezidento pavaduotojo biure yra maždaug 10 dokumentų, teigė šaltiniai. CBS News sužinojo, kad FTB taip pat dalyvauja JAV prokuroro tyrime". Apie tai pranešė "CBS News".

Generalinis prokuroras Merrickas Garlandas pavedė dokumentus peržiūrėti JAV prokurorui Džonui Laušui (paskirtam D. Trumpo) iš Šiaurės Ilinojaus apygardos.

Aukščiausi Baltųjų rūmų patarėjai taip pat žinojo, kad Džo Baidenas slėpė įslaptintus dokumentus savo privačiame kabinete.

Apie tai pranešė CNN:

Tarp praėjusį rudenį privačiame Džo Baideno kabinete aptiktų Džo Baideno, kaip viceprezidento, daiktų yra 10 įslaptintų dokumentų, įskaitant JAV žvalgybos tarnybinius pranešimus ir informacinę medžiagą, kurioje aptariamos tokios temos kaip Ukraina, Iranas ir Jungtinė Karalystė, teigia su tuo susipažinęs šaltinis.

Pasak šaltinio, dokumentai datuoti 2013-2016 m.

Jie buvo rasti trijose ar keturiose dėžėse, kuriose taip pat buvo neįslaptintų dokumentų, kuriems taikomas Prezidento įrašų įstatymas, sakė šaltinis.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau