Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 11

VIDEO: Balzamuotojas pašalino keistus, ilgus kraujo krešulius iš paskiepytų lavonų

Virusiniame vaizdo įraše, paimtame iš dokumentinio filmo "Died Suddenly", rodomi nerimą keliantys kadrai, kuriuose matyti, kaip balzamuotojams pavyksta iš visiškai paskiepytų mirusiųjų kūnų išimti keistus, ilgus kraujo krešulius.

Socialiniuose tinkluose platinamame vaizdo įraše matyti, kaip prižiūrint laidotuvių direktoriui ir balzamuotojui Nicky Kingui (Nicky King) iš kūnų pašalinami krešuliai, nenumaldomai susiję su "Covid" skiepu.

"Pažiūrėkite, kokio dydžio šis krešulys", - sako vienas balzamuotojas, ištempdamas iš venos ištrauktą 10 cm krešulį.

Infowars.com praneša: ĮSPĖJIMAS - VAIZDINĖ MEDŽIAGA: Žiūrovams rekomenduojama elgtis atsargiai.

"Mėnesiams bėgant krešuliai vis didėjo, - aiškina Kingas. "Kiekviename žmoguje jų kiekis buvo daug didesnis ir jie vis didėjo".

"Atlikome injekciją ir drenažą į miego arteriją, į ją patekdavo skysčio, o tada staiga jis tiesiog sustojo ir daugiau skysčio nebegalėjome gauti. Nebuvo jokio drenažo."

Klipas groteskiškai baigiasi, kai iš venos į kamerą ištrykšta kažkoks skystis.

Deja, tokie ilgi krešuliai, nematyti iki mRNA vakcinos pasirodymo, tapo įprastais vaizdais tarp skiepų skeptikų, ir nė viena senoji naujienų agentūra nebandė paaiškinti ar ištirti šio reiškinio.

Aptardamas didžiulį 10 colių krešulį, neseniai pašalintą iš gyvąja vakcina paskiepyto asmens, verslininkas Stivas Kiršas (Steve Kirsch) komentavo, kad krešulys buvo išsiųstas ištirti - tačiau jis taip ir negavo atsakymo iš laboratorijos.

Aidaho patologas daktaras Ryanas Cole'as (Ryan Cole) praėjusį lapkritį paaiškino, kad pluoštiniai kraujo krešuliai yra "neįprastas surinktų baltymų kiekis", ir pridūrė, kad "yra neįprastų baltymų derinių, dėl kurių organizmui juos labai sunku ištirpdyti".

Dr. R. Cole'as interviu leidiniui "The HighWire" taip pat neseniai iš pirmų lūpų parodė, kokią katastrofišką žalą sukelia "Covid" injekcijos.

Daugiau informacijos apie didžiausią žmonijos istorijoje tebevykstantį masinį genocidą rasite svetainėje "Died Suddenly".

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

06.02.2023 laikas 22:00 Receptai | Patiekalai "Neįprastas būdas, kaip tai padaryti neiškočiojant plutos ir per 25 minutes": "Medutis" pyragas (metų metais patikrintas receptas)
Šis medaus pyrago receptas visada duoda puikių rezultatų! Nereikia iškočioti plutos, o darbas trunka vos 25 minutes. Metų metais išbandytas receptas iš paprastų ingredientų. Dalinuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau