Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Medicinos Naujienos » 2024 » Kovo » 21

Japonijos mokslininkai įspėja, kad nuo COVID skiepytų žmonių kraujo perpylimas yra užterštas ir kelia pavojų

Japonijos mokslininkai įspėja

Japonijos tyrėjų grupė išanalizavo kraujo perpylimus, paimtus iš asmenų, kurie anksčiau buvo skiepyti COVID-19 vakcinomis. Tyrėjai nustatė, kad eksperimentinės COVID-19 vakcinos pažeidžia žmogaus kraujo vientisumą ir biochemiją šešiose pagrindinėse srityse. Vakcinos žala tokia didelė; užterštas kraujas gali dar labiau pakenkti neskiepytiems ir skiepytiems žmonėms, kuriems perpilamas kraujas arba persodinami skiepytųjų organai. Tyrėjai paskelbė savo išvadų išankstinį spausdintą dokumentą ir pateikia pasiūlymus dėl konkrečių tyrimų, bandymų metodų ir taisyklių, kurios padėtų kovoti su šiais pavojais.

Dabar tyrėjai skambina pavojaus signalu dėl rimtos rizikos, susijusios su žmonių, paskiepytų COVID-19 vakcinomis, kraujo naudojimu. Jie ragina pasaulio medikų bendruomenę nutraukti šių produktų vartojimą.

"Genetinės vakcinacijos sukeliami sveikatos pakenkimai jau dabar yra labai rimti, todėl šalims ir atitinkamoms organizacijoms jau pats laikas kartu imtis konkrečių veiksmų, kad būtų nustatyti pavojai, jie būtų kontroliuojami ir sprendžiami", - rašo mokslininkai.

Šešios COVID-19 vakcinų sukelto kraujo užterštumo sritys

Mokslininkams nerimą kelia šešios pagrindinės vakcinomis užteršto kraujo sritys:

Pirma: smailių baltymų užterštumas

Visos covid-19 vakcinos sukurtos taip, kad perimtų įprastą ląstelės baltymų sintezę ir perrašytų svetimus spygliuotus baltymus, kurie sukurti pagal originalų SARS-CoV-2 biologinį ginklą. Vakcinos gamintojai iš pradžių žadėjo, kad spyglių baltymai bus greitai neutralizuoti deltiniuose raumenyse, tačiau mokslininkai užfiksavo, kad spyglių baltymai išlieka kraujyje ir kaupiasi distaliniuose organuose. Todėl šie spyglių baltymai pasižymėjo įvairiomis toksinėmis savybėmis, įskaitant kardio toksinį poveikį raudoniesiems kraujo kūneliams, trombocitų agregaciją ir amiloido susidarymą. Kraujo produktai, gauti iš šių vakcinų, turėtų būti išgryninti, kad būtų pašalinti visi spyglių baltymų kardio toksinai.

Antrasis: Amiloido agregatai ir mikrotrombai, susidarantys iš spyglių baltymų

Kai kuriais atvejais žmogaus imuninė sistema neutralizuoja COVID-19 vakcinomis susidariusių spike baltymų. Dėl to spyglių baltymai išlieka ir sukelia tolesnes nepageidaujamas reakcijas. Šios reakcijos gali apimti amiloidinių agregatų ir mikrotrombų susidarymą. Susidarius šiems amiloidiniams agregatams, jie nelengvai pasišalina ir kelia papildomų sveikatos problemų visame organizme. Siekiant užtikrinti kraujo produktų ir organų transplantacijos saugumą, šie amiloidiniai agregatai taip pat turi būti pašalinti iš užteršto kraujo.

Mažas imunoglobulinų kiekis

Daugkartinės COVID-19 vakcinų dozės paruošia žmogaus imuninę sistemą nesėkmei dėl nuo antikūnų priklausomo stiprinimo. Kraujas, paimtas iš stipriai skiepytų asmenų, gali suteikti nepakankamą imuniteto lygį įprastoms infekcijoms dėl imuninio imprintingo arba klasės pasikeitimo į IgG4. Tokiais atvejais kraujo donoras, kurio imuninė sistema yra sutrikusi, kraujo gavėjui gali perduoti subklinikinę infekcinę ligą. Sveikatos priežiūros specialistai dabar turi elgtis atsargiai, kad išvengtų infekcijos ir tolesnės žalos imuniteto sutrikimų turintiems asmenims dėl užkrėsto kraujo perpylimo ir organų, gautų iš paskiepytų asmenų.

Lipidų nanodalelės ir pseudouridinta mRNA

MRNR vakcinose naudojamos lipidų nanodalelės (LNP) ir pseudouridinta MRNR, kuri gali išlikti kraujyje ilgą laiką po injekcijos. Sveikatos priežiūros specialistai turi būti atsargūs naudodami neseniai paskiepytų asmenų kraują. Po vakcinacijos reikėtų laikytis pakankamo atidėjimo laikotarpio, kad būtų užtikrinta, jog kraujo recipientai negaus kraujo perpylimo, kuriame vis dar yra lipidinių nanodalelių. LNP yra uždegiminės ir gali sukelti trombogenines reakcijas. Be to, pseudouridinta mRNR, įkapsulliuota LNP, gali sukelti bėgančią smailių baltymų sintezę atsitiktinėse organizmo vietose.

Agreguoti raudonieji kraujo kūneliai

Užkrėstame kraujo preparate gali būti susikaupusių raudonųjų kraujo kūnelių arba trombocitų. Tai yra vienas iš šalutinių spygliuotojo baltymo poveikių. Jei jie nepašalinami prieš perpylimą, kraujo ar organų recipientas gali patirti kraujo krešulių ir kitų širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimų.

Atminties B ląstelės, gaminančios IgG4

Ilgalaikis poveikis su specifiniais antigenais (vakcinos spyglių baltymu) gali sukelti imunoglobulinų virtimą IgG4 antikūnais. Be to, toks per didelis identiško antigeno poveikis gali priversti kai kurias B ląsteles diferencijuotis į atminties B ląsteles, kurios ilgą laiką cirkuliuoja organizme. IgG4 teigiamų plazminių ląstelių antplūdis gali sukelti lėtinį uždegimą. Dėl to per ilgesnį laiką gali sutrikti imuninės sistemos veikla.

COVID-19 vakcinos ne tik kenkia recipientui, bet ir gali perduoti problemas kraujo ir organų recipientams. Asmenys, kurie kažkada skiepijosi "visų labui", tik suteršė žmonijos kraujo atsargas - pakenkė pažeidžiamiems žmonėms.

Šaltiniai:

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Remiantis: https://www.planet-today.com/2024/03/blood-transfusions-from-covid.html

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
10.06.2019 laikas 14:15 Receptai – Patiekalai Obuolių pyragas dėl kurio visi kraustosi iš proto

Gardaus obuolių pyrago receptas. Dar šiltas obuolių pyragas gali būti patiekiamas su ledais.  Skanaus!

Skaityti daugiau

03.06.2019 laikas 20:58 Receptai – Patiekalai Dabar kepu šį mėsos pyragą kiekvieną sekmadienį!

Mėsos pyrago receptas. Pats skaniausias m4so pyragas. Labai greitas paruošimas, kai neturime laiko.

Skaityti daugiau

11.09.2018 laikas 09:59 Receptai – Patiekalai Vaistažolių mišiniai gydant naktinį šlapinimasi

Naktinis šlapinimasis liaudies medicinoje, Vaistažolių mišiniai gydant naktinį šlapinimasi, receptai nuo šlapinimosi, liaudiški patarimai gydant ligas, naktinis šlapinimasis, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vais...

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
12.04.2024 laikas 17:27 Įprastuose tvarsčiuose, pleistruose yra nerimą keliančių vėžį sukeliančių PFAS, kurios patenka tiesiai į kraują

Naujas "Mammavation" tyrimas parodė, kad vėžį sukeliančios per- ir polifluoralkilinės medžiagos (PFAS) yra gaminamos įprastų tvarsčių sugeriamajame pagalvėlėje ir lipniame atvarte. Tai kelia nerimą, nes PFAS gali patekti tiesiai į kraują...

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 11:04 Vaistų trūkumas pasiekė rekordinį lygį
Amerikos sveikatos sistemos vaistininkų draugijos (ASHP) duomenimis, šiuo metu visoje šalyje trūksta 323 skirtingų klasių vaistų. Tai didžiausias skaičius nuo 2001 m., kai draugija pradėjo vesti statistiką.

Skaityti daugiau

12.04.2024 laikas 10:57 Floridoje policijai leista "medžioti" pedofilus
Trumpai: Ronas DeSantisas pasirašė įstatymų projektus, kuriais griežtinamos bausmės už lytinius nusikaltimus, padarytus prieš vaikus.

Skaityti daugiau