Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 19

Tuckeris Carlsonas: ‘WEF nori sunaikinti nacionalinę ekonomiką’

"Fox News" laidų vedėjas Tuckeris Carlsonas (Tucker Carlson) perspėjo, kad Pasaulio ekonomikos forumas (WEF) slapta bando "sunaikinti nacionalines ekonomikas", kad galėtų pradėti Didįjį žmonijos persitvarkymą.

"Jei pastaruosius penkerius ar šešerius metus buvote atidūs, o mes žinome, kad buvote, tikriausiai pastebėjote apverktiną šiuolaikinės kalbos pobūdį. Beveik viskas yra visiškai priešinga tam, ką jie tvirtina", - trečiadienio laidoje sakė Karlsonas.

"Taigi žmonės, kurie jums sako, kad gina demokratiją, propaguoja autoritarizmą, kuris nėra demokratija, - tęsė Karlsonas. "Tuomet judėjimas "Black Lives Matter" baigia žudyti juodaodžius, kas galėjo tai numatyti? Tada mūsų visuomenės sveikatos priežiūros institucijos padaro gyventojus dar ligotesnius. O štai mūsų naujasis mėgstamiausias, vadinamasis Pasaulio ekonomikos forumas, regis, egzistuoja tam, kad naikintų šalių ekonomiką."

Žiūrėkite:

Dailycaller.com praneša: Pirmadienį prasidėjo WEF, į Davosą (Šveicarija) atvyko daug pasaulio lyderių ir aukščiausio lygio verslo vadovų, kurie dalyvaus diskusijose ir sakys kalbas.

Davose kalbėtojai gyrė miestus, kuriuose žmonėms nereikia automobilių, teigė, kad pasauliui nereikia "augimo ar vystymosi", ragino cenzūruoti ir reikalavo, kad vyriausybės ir verslas įsipareigotų pasiekti "nulinį" anglies dioksido išmetimą.

"Tai nėra perdėtas teiginys. Nepamirškite, kad būtent WEF liepė Šri Lankos vyriausybei atsisakyti modernių trąšų", - tęsė Karlsonas. "O, geras planas, vaikinai. Išbandykite jį. Rezultatas - šalis žlugo, o žmonės mirė iš bado."

Šri Lanka buvo laikoma vieta, kurioje ekologinis ūkininkavimas galėtų būti sėkmingas, teigiama 2016 m. paskelbtame Kolumbijos universiteto profesoriaus Josepho E. Stiglitzo (Joseph E. Stiglitz) straipsnyje, kurį paskelbė WEF. 2018 m. WEF paskelbtame straipsnyje laikinai Šri Lankos prezidento pareigas einantis Ranilas Wickremesinghe (Ranil Wickremesinghe), tuometinis šalies ministras pirmininkas, gyrėsi, kad žalioji energija padės šaliai praturtėti iki 2025 m.

Tuometinis Šri Lankos prezidentas Gotabaya Rajapaksa (Gotabaya Rajapaksa) 2021 m. uždraudė chemines trąšas, pranešė "Reuters", o tų pačių metų gegužės mėn. praktiškai kreipėsi į 2022 m. WEF metinį susitikimą. Liepos mėn. po to, kai uždraudus trąšas Šri Lankoje 50 proc. sumažėjo pasėlių derlius, Šri Lankoje kilo protestai, o dėl demonstracijų atsistatydino šalies prezidentas ir ministras pirmininkas.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau