Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Burtai, Magija » 2023 » Sausio » 19

Kaip atrasti kūrėjo būseną: keturios aukštų vibracijų taisyklės

Mintys savaime nėra materialios - tai mitas. Mąstymas yra niekas be jausmų ir emocijų, atitinkančių mintis...

Ar manote, kad tapsite turtingi ir sutiksite meilę, jei manote, kad jau ją turite ir nusipelnėte, bet jaučiatės apatiški ir gyvenate baimėje bei nuoskaudose? Žinoma, ne.

Kas nori kurti gyvybę savo noru ir materializuoti bet kokio sudėtingumo troškimus, turi tiesiog išmokti išlaikyti stabilią savo, kaip kūrėjo, vibracinę būseną.

Mintys, įsitikinimai, jausmai ir emocijos yra mūsų būsena arba vibracija.

4 aukštos vibracijos taisyklės

1 taisyklė: užsiimkite tuo, kas jus džiugina ir įkvepia Džiaugsmo, harmonijos, pripažinimo būsenos yra pagrindinės aukštų vibracijų mintys ir jausmai.

Veiksmingiausia tai, kas mums teikia džiaugsmą. Jei yra veiklos, kuri nėra labai įdomi, svarbu joje rasti motyvuojančią prasmę. Užduokite sau klausimus: Dėl ko dar tai darau? Kaip tai keičia mano gyvenimą? Kokią vertę pasauliui suteikiu savo darbais?

Beprasmiai ir džiaugsmą teikiantys dalykai atima energiją ir panardina jus į aukos būseną, kuri sukuria atitinkamą realybę.

Mano klientas vakar iš patirties aiškiai suvokė ryšį tarp būsenos ir tikrovės:

"Vakar reikėjo nuveikti tiek daug dalykų, bet jie buvo tokie nedžiuginantys, kad nusprendžiau nė vieno iš jų nedaryti. Vietoj to įsijungiau mėgstamą muziką, šokau namuose, gaminau skanų maistą savo šeimai ir žiūrėjau įkvepiančius filmus. Ką manote? Kitą dieną pusė to, ką reikėjo padaryti, atkrito. Kita pusė išsisprendė savaime. Staiga man paskambino tinkami žmonės ir viskas buvo sutvarkyta.

Aiškiai supratau, kad kai esu laiminga ir rami, viskas man sekasi kuo puikiausiai. Net jei man nepavyksta ko nors padaryti, tai reiškia, kad man to nereikia. Ir atvirkščiai, kai kankinu save ir viską darau per jėgą, nieko gero neišeina.

2 taisyklė: praktikuokite sąmoningą reakciją į įvykius

Žmonės paprastai reaguoja automatiškai. Jei nutinka kas nors blogo, mes nusiviliame. Kai nutinka kas nors gero, džiaugiamės. Nekontroliuojamai įprastos mintys, jausmai ir emocijos formuoja tikrovę, ir taip toliau ratu.

Norėdami ištrūkti iš šio rato, turime išmokti reaguoti sąmoningai, o ne automatiškai.

Svarbu suprasti, kad nėra gerų ar blogų situacijų. Jie tokiais tampa tik tada, kai juos įvertiname. Ką daryti, jei atsisakytume įprasto vertinimo, bet visada suteiktume įvykiams mums palankią vertę?

Pagal traukos dėsnį: aukos reakcija (automatinė) sukuria aukos realybę; kūrėjo reakcija sukuria tai, ko nori kūrėjas. Ką pasirinksite?

Kas būtų, jei taptume savo pačių reakcijų kūrėjais?

Iš karto noriu pasakyti, kad tai visai nelengva užduotis, reikalaujanti laiko ir nuolatinio dėmesio savo mintims ir jausmams.

Pavyzdys: gavote vėluojantį atlyginimą - džiaukitės, nes tai tikrai bus daug pinigų; negalite rasti darbo - vadinasi, jūsų laukia darbas, apie kurį net negalėjote svajoti; susipykote su vyru - vadinasi, labai mylite vienas kitą.

Svarbu ne tik taip galvoti, bet ir tai jausti. Priešingu atveju jis neveiks.

Materializuojasi ne mintys, o būsena.

Tai, kas materializuojasi, yra geriausia ir lengviausia, kas jums prieinama.

Gera žinia yra ta, kad kai norisi verkti ir patirti labai ryškias bei aktyvias emocijas, tai yra gerai, nereikia susilaikyti. Jas lengva paversti materializacijos energija. Įvykius galima interpretuoti savo naudai su ašaromis. Po kurio laiko tikrai pajusite potraukį ir net džiaugsmą.

Kitaip yra su apatija, baime ir apmaudu - šiose būsenose nėra energijos, iš jų negalima sukurti nieko, išskyrus tai, kas jas atitinka. Tokiu atveju reikia įtikinti protą - paaiškinti sau, kas šioje situacijoje yra gerai, kuo nors pasidžiaugti; paaiškinti sau, kad apatija sukels tik apatiją.

Pastaba: tai netaikoma giliam sielvartui ar depresijai, kuriuos turėtų gydyti terapeutas.

3 taisyklė: ieškokite kelio patvirtinimo

Tai yra antrosios taisyklės pasekmė. Kai jau esate sąmoningai pasirinkę, kaip reaguoti į situaciją, stebėkite įvykius.

Pajuskite realybę, kurioje gavote viską, ko norėjote: santykius ir svajonių darbą... Tegul kiekvienas įvykis būna patvirtinimas, kad einate teisingu keliu.

Išmokite pastebėti, dėkoti ir džiaugtis kiekviena smulkmena. Jie sudaro visą jūsų gyvenimą.

Ten, kur sutelkiame dėmesį, energija teka ir materializuojasi.

4 taisyklė: venkite terminų ir konkrečių lūkesčių

Galutiniai terminai visada yra patys trumpiausi, kuriuos pasiekiate vibracijos požiūriu. Rezultatas visada bus geriausias - kartais toks, apie kurį net negalėjote pagalvoti.

Nereikia savęs varžyti terminais ar lūkesčiais. Jei einate aukštų vibracijų keliu, viskas visada vyksta geriausiu jums būdu.

Lūkesčiai mažina jūsų vibraciją, tada ateina nepageidaujami įvykiai - reakcijos... ir taip toliau.

Svarbu išmokti pasitikėti savimi, savo Aukštesniuoju Aš, Visata (Dievu), kad viskas visada gerai. Jei jaučiatės kitaip, vadinasi, įsikišo protas. Tuomet ji turėtų būti įtikinta, kad jos kišimasis yra neveiksmingas ir prives prie grįžimo į aukos padėtį. Leiskite jums būti proto šeimininku, o ne protui šeimininku.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko dalinkitės.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau