Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Istorinės Asmenybės » 2023 » Sausio » 21

Už skiepus pasisakantis Elonas Muskas prisipažįsta, kad antrasis "Covid Booster" vos jo nenužudė

Už skiepus pasisakantis Elonas Muskas prisipažino, kad antrasis Covid-19 stiprinamasis švirkštas vos jo nenužudė

Vėlų penktadienio vakarą Elonas Muskas socialiniame tinkle "Twitter" pasidalijo savo asmenine patirtimi, susijusia su "Covid" injekcijomis, ir paaiškino, kad susidūrė su "dideliu šalutiniu poveikiu".

"Twitter" vadovas keliose žinutėse rašė, kad jautėsi taip, tarsi "mirtų", ir kad jo jaunam pusbroliui, kuris buvo "geriausios sveikatos", pasireiškė miokarditas - širdies raumens uždegimas, kuris po vakcinos įvedimo išplito visame pasaulyje, ypač tarp jaunų vyrų.

"Antrasis sustiprinantis skiepas man sukėlė didelį šalutinį poveikį. Kelias dienas jaučiausi taip, tarsi mirčiau. Tikėkimės, kad nebus jokių negrįžtamų pakitimų, bet nežinau", - tviteryje rašė E. Muskas.

Jis pridūrė: "O mano pusbroliui, kuris yra jaunas ir puikios sveikatos, pasireiškė rimtas miokarditas. Turėjo vykti į ligoninę."

Trečioje žinutėje E. Muskas paaiškino, kad gauti antrąjį stiprintuvą buvo ne jo pasirinkimas, bet reikalavimas apsilankyti "Tesla" padalinyje Berlyne, Vokietijoje.

"Reikėjo apsilankyti "Tesla Giga Berlin". Ne mano pasirinkimas", - sakė jis.

Kitame pranešime E. Muskas paaiškino, kad jam nekilo jokių problemų gaunant pirminę "Johnson & Johnson" vakciną ar pirmąjį mRNA stiprintuvą.

"Aš turėjau OG C19 prieš pasirodant vakcinoms ir tai iš esmės buvo lengvas peršalimas. Paskui turėjau "J&J" vakciną be jokio blogo poveikio, išskyrus tai, kad man trumpam skaudėjo ranką", - rašė jis tviteryje.

"Tesla" įkūrėjas pridūrė: "Pirmasis mRNA stiprintuvas buvo gerai, bet antrasis mane sugniuždė".

Šie įrašai buvo atsakas į "Rasmussen Reports" tviterio žinutę, kurioje pranešama, kad maždaug 12 mln. žmonių, pasiskiepiję vakcina, galėjo patirti "didelį šalutinį poveikį".

E. Muskas anksčiau yra pareiškęs, kad palaiko mRNA vakcinas.

"Kad būtų aišku, aš palaikau vakcinas apskritai ir konkrečiai COVID vakcinas", - 2021 m. tviteryje rašė E. Muskas. "Mokslo duomenys yra vienareikšmiški."

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:05 Po FTB reido Niujorke uždaryta slapta komunistinės Kinijos policijos nuovada
Po JAV Federalinio tyrimų biuro (FTB) reido Niujorke uždaryta komunistinės Kinijos režimo valdoma slapta Kinijos policijos nuovada.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 19:29 Klonai, kuriais jie nori mus pakeisti, jau užaugo?

Jau kelias savaites konspiracijos forumuose diskutuojama apie internete pasirodžiusių vakarėlių nuotraukų kilmę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau