Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Vasario » 5

Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą

Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Iš tikrųjų, pasak B. Gateso, E. Musko turtus būtų kur kas geriau išleisti tokiems dalykams, kaip masinis skiepijimas, kad išgelbėtų Žemėje gyvenančių žmonių gyvybes.

"InfoWars" praneša: Penktadienį paskelbtame interviu BBC Gatesas sakė, kad nelaiko Musko tikru filantropu, nors pripažino, kad kai kurie jo darbai, pavyzdžiui, elektromobilių bendrovė "Tesla", "daro teigiamą poveikį".

"Manau, kad vieną dieną jis, naudodamasis savo išradingumu, papildys filantropų gretas", - pridūrė R. Geitsas, nes "galų gale" jis negali išleisti visų savo pinigų sau, "išskyrus kelionę į Marsą kelis kartus, kuri gali šiek tiek kainuoti".

B. Gatesas teigė, kad žmonijai yra svarbesnių neatidėliotinų ir neatidėliotinų problemų nei misija į Marsą, pavyzdžiui, masinis skiepijimas. "Skristi į Marsą iš tikrųjų gana brangu", - sakė jis interviu. "Galite nusipirkti vakcinų nuo tymų ir išgelbėti gyvybes už tūkstantį dolerių už kiekvieną išgelbėtą gyvybę. Tai tarsi pagrindžia, kad į Marsą nevažiuokite."

Pastaraisiais metais abiejų milijardierių santykiai buvo įtempti, ir tai ne pirmas kartas, kai Gatesas užsipuolė "SpaceX" kūrėją. Gegužės mėn. žiniasklaidoje pasirodė pranešimų, kad Bilo ir Melindos Geitsų fondas išleido milijonus, kad užkirstų kelią E. Muskui įsigyti "Twitter".

Naujasis "Twitter" savininkas savo ruožtu apkaltino Gatesą veidmainyste. "Atsiprašau, bet negaliu rimtai vertinti jūsų filantropijos klimato kaitos klausimais, kai jūs turite didžiulę trumpąją poziciją "Tesla", - rašė Muskas nutekintoje privačioje žinutėje, kurios tikrumas vėliau buvo patvirtintas.

E. Muskas neslėpė, kad nori, jog žmonės kolonizuotų Marsą, ir tvirtino, kad tai vienintelis būdas rūšiai išvengti "masinio išnykimo krizės". 2022 m. TED interviu E. Muskas išdėstė savo svajonę iki 2050 m. į Marsą nusiųsti tūkstančius "Starship" raketų, vadindamas jas "šiuolaikinėmis Nojaus arkomis", nors kosminis laivas vis dar yra eksperimentinėje stadijoje.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau