Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasąmonės Galios » 2023 » Sausio » 22

"Visą laiką galvoju apie vieną vyrą, bet jo nemyliu"

Jau seniai galvoju apie vyrą. Jis visai neišeina iš mano galvos. Vis bandau jį pamiršti ir apie jį negalvoti, bet nesėkmingai. Su šiuo vyru bendrauju labai mažai ir tikrai nejaučiu jam jokių meilės jausmų. Noriu būti arčiau jo, bet giliai širdyje žinau, kad tai keista ir kad man šio žmogaus nelabai reikia. Nežinau, ką su tuo daryti.

Evelina, 19 metų

Evelina, įkyrios mintys yra psichikos gynybinis mechanizmas. Taip jūsų psichika jums nori pasakyti kažką svarbaus. Paprastai tai būna pranešimas apie tam tikrą grėsmę.

Norint, kad mintys išnyktų, svarbu suprasti jų prasmę. Kokią grėsmę jums kelia bendravimas su šiuo asmeniu? O gal, priešingai, jaučiate grėsmę dėl galimybės jį ar ją prarasti? Kai suprasite, kokia yra grėsmė, galėsite ją realiai įvertinti ir imtis veiksmų arba daryti išvadas.

Kitas būdas kovoti su tokiomis mintimis - praktikuoti sąmoningumą. Kai pajusite, kad jus vėl įtraukia minčių sūkurys, padarykite pauzę, užmerkite akis ir susikoncentruokite į kvėpavimą. Įsivaizduokite, kad jūsų mintys yra debesys, plaukiojantys priešais jūsų žvilgsnį. Leiskite jiems ateiti ir išeiti nevertinant, tik stebint. Kelios minutės šios praktikos paprastai sugrąžina jus į "čia ir dabar" ir leidžia paleisti nepageidaujamas mintis.

Atsako: psichologas, seksologas, schemų-terapeutas

P komentaras: tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Pasitarkite su vaistininku ar gydytoju.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:20 Receptai | Patiekalai Rabarbarų kompotas su razinomis ir gvazdikėliais
Gal daug žmonių ir nenustebinsiu su šiuo rabarbarų kompoto receptu, bet pasidalinsiu, nes mūsų šeima labai mėgsta rabarbarus ir šis kompotas mums pats mėgstamiausias ir skaniausias. Visada praverčia, kai norisi atsigaivinti....

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 11:15 Receptai | Patiekalai Vištienos suktinukai su fermentiniu sūriu ir špinatais
Gavosi labai skani vakarienė. Ačiū Jums labai už pasidalintą receptą. Bene skaniausi pasaulyje vištienos suktinukai, kurių dar niekada negaminote!

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 19:10 Klounai: Baidenas patvirtino įsakymą, kuriuo Amerikoje bus uždrausta nepriklausoma žiniasklaida

Ketvirtadienį JAV prezidentas J. Bidenas (J. Biden) pritarė planui uždrausti "visas nepriklausomos žiniasklaidos svetaines" Amerikoje, kad "apsaugotų amerikiečius nuo neapykantos".

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:47 Klounai: "Facebook" atleidžia faktų tikrintojus, nes milijonai bėga iš platformos: "Mūsų cenzūros operacija nepavyko"

"Facebook" pradėjo atleidinėti faktų tikrintojus ir pripažino, kad cenzūros operacija patyrė katastrofišką nesėkmę.

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 18:24 Klounai: Jane Fonda kaltina vyrus dėl klimato kaitos

Dėl klimato kaitos kalti tik vyrai, ypač baltieji, teigia Jane Fonda, kuri mano, kad "tie vyrai" turi būti suimti ir įkalinti.

Skaityti daugiau