Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Sausio » 24

Dr. Robertas Malone'as sako, kad negali palaikyti D. Trumpo, jei jis ir toliau gins Covid marmalus

Dr. Robertas Malone'as (Robert Malone), mRNA technologijos, naudojamos "Covid" skiepuose, išradėjas, sako, kad negali palaikyti buvusio prezidento Donaldo Trumpo (Donald Trump), kol jis toliau gins eksperimentines "vakcinas".

Daktaras Malonas sakė, kad Trampas ignoruoja mokslinius duomenis ir atsisako pripažinti, kad buvo apgautas ir palaikė pavojingus dūrius.

Apie tai praneša "InfoWars": Praėjusią savaitę duodamas interviu laidai "Tikrasis Amerikos balsas", Trampas buvo paklaustas, ar pripažins, kad mRNA COVID skiepai nėra tokie saugūs ir veiksmingi, kaip visuomenei teigė medicinos įstaigos.

Tačiau D. Trumpas padvigubino savo nuomonę, sakydamas: "Man pavyko pasiekti, kad būtų patvirtinta kažkas, kas, žinote, įrodė, kad išgelbėjo daugybę gyvybių. Kai kurie žmonės sako, kad išgelbėjau 100 milijonų gyvybių visame pasaulyje."

"Turite suprasti, kad yra pliusų ir minusų, - tęsė prezidentas. "Kai kuriose ataskaitose [teigiama], kad tai didžiausias dalykas, koks kada nors yra buvęs, ir mes išgelbėjome dešimtis milijonų gyvybių. Tuomet skaitysite kitas ataskaitas, [kuriose] sakoma, kad su vakcina buvo tam tikrų problemų ... bet palyginti nedaug.

"Bet, žinote, turite daug ataskaitų, kuriose sakoma, kad vakcinos išgelbėjo dešimtis milijonų gyvybių, - pakartojo D. Trumpas. "Kad be vakcinų būtų buvę taip, kad galbūt būtų mirę 100 milijonų žmonių."

Malone'as nebuvo sužavėtas D. Trumpo paaiškinimais ir pritarė pareiškimui, kad "dėl to jis nebus išrinktas. Aš pasitraukiu."

Malone'as toliau sakė, kad jis parengė filmuotą segmentą Trumpui, kuriame išdėstė mRNA injekcijos pavojus, tačiau nesėkmingai.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
06.02.2023 laikas 18:39 WW3 eskaluojamas, nes korumpuoti JAV pareigūnai siekia apsaugoti savo nusikalstamas operacijas ir biologinio ginklo tyrimus Ukrainoje
JAV vyriausybė ir toliau eskaluoja pasaulinį karą su Rusija, kartu prisidėdama prie humanitarinės krizės Ukrainoje. Bideno režimas nusiuntė Ukrainai daugiau kaip 100 milijardų JAV dolerių, įskaitant įvairią amuniciją ir ginklus, ir planuoja siųsti ta...

Skaityti daugiau

06.02.2023 laikas 18:12 Svarbi žinia: "Pfizer" kovidų dūris sukelia nevaisingumą

Naujausia slapta filmuota medžiaga, kurioje užfiksuotas "Pfizer" aukšto rango vadovas Džordonas Trištonas Volkeris (Jordon Trishton Walker), rodo, kad "Pfizer" nuo pat pradžių žinojo, jog su jos gaminama kovidų "vakcina&qu...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 23:23 Billas Gatesas sako, kad Elonas Muskas turėtų išleisti savo pinigus masiniam skiepijimui, o ne kelionei į Marsą
Billas Gatesas (Bill Gates) mano, kad Elono Musko (Elon Musk) siekis kolonizuoti Marsą ir taip išgelbėti žmoniją nuo išnykimo nėra geras pinigų panaudojimas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

05.02.2023 laikas 23:48 Tauta Siūlo Bažnyčių sudeginimas

Kai sudega bažnyčia ar biblioteka, gaisras nevadinamas dideliu, nors visa civilizacija liepsnoja palyginti ilgą laiką. Kaip knygų žudynių Aleksandrijoje ar Paryžiaus Notre Dame katedros atveju. Notre Dame tapo garsiausia krikšč...

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:48 Receptai | Patiekalai "Daugelio pamirštas receptas, ir ne veltui - labai skanus": švelnūs bulvių riestainiai (juos dažnai gamindavo mano mama)
Minkšti, švelnūs ir labai, labai skanūs bulvių riestainiai! Mano mama dažnai juos gamindavo, o dabar ir aš juos gaminu. Lengva, greita ir ekonomiška! Dalinuosi šiuo receptu su jumis.

Skaityti daugiau

05.02.2023 laikas 22:17 Receptai | Patiekalai "Aš imu stiklinę kefyro, kiaušinį ir 10 minučių": cukraus suktinukai (mama juos gamindavo prie arbatos, dabar ir aš juos gaminu)
Minkšti, kvapnūs ir labai skanūs cukraus suktinukai! Mano mama juos dažnai kepdavo arbatai, o dabar juos kepu ir savo šeimai. Juos galima greitai ir lengvai pagaminti.

Skaityti daugiau