Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Konspirologija, Gandai » 2023 » Kovo » 9

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje, ketinu jums viską papasakoti" - šokiruojantis pasakojimas

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje"

Jau seniai teigiama, kad Holivudo žvaigždės ir kitos įžymybės, norėdamos patekti į pramogų industrijos viršūnę, turi įstoti į iliuminatus, tačiau tik nedaugelis žmonių, nepriklausančių iliuminatų vidiniam ratui, supranta, ką tai iš tikrųjų reiškia.

Tai ėmė keistis, nes įžymybės, patekusios į iliuminatų proto kontrolės sistemą, palūžta ir nutekina vidinę informaciją, atskleidžiančią vidinę Holivudo ir pramogų industrijos veiklą.

Britnė Spirs (Britney Spears) neseniai išsamiai papasakojo apie "šėtonišką" prievartą, kurią ji patyrė iš savo iliuminatų globėjų rankų per 13 metų trukusį konservatorystės laikotarpį, įskaitant šlykščius seksualinius ritualus, kassavaitinius kraujo perpylimus ir medicininius eksperimentus "MK Ultra".

Įdomu: VIP elitas panikuoja, nes Niurnbergo 2.0 teismai dėl "nusikaltimų žmonijai" tampa realybe

Britney nėra vienintelė žvaigždė, kuri palūžo ir leido mums pažvelgti už uždangos.

Kanye seka Maiklo Džeksono, Princo ir Muhamedo Ali pėdomis, atskleisdamas didžiulę pramogų industrijos iliuminatų naudojamą kontrolės matricą.

Praėjusių metų pabaigoje Kanye pareiškė stulbinantį teiginį, kad Holivudo elitas "paaukojo" jo motiną per iliuminatų kraujo ritualą, o paskui išvardijo kitas įžymybes, kurios tapo pramogų industrijos aukomis dėl to, kad nesilaikė susitarimo su velniu.

Jis taip pat atskleidė, kad Holivudo "asmeninis žvaigždžių treneris" Harley Pasternakas (Harley Pasternak) yra "MK Ultra" vadybininkas.

Harlis Pasternakas, vadinamasis "asmeninis treneris", dėl kurio Kanye kartą pateko į psichiatrinę ligoninę - o paskui grasino tai padaryti dar kartą ir liepė jam vartoti narkotikus, kol jis atsidurs Zombielande, ir atimti jo vaikus, - anksčiau dirbo mokslininku psichopedinių karinių tyrimų centre, kurio darbas buvo susijęs su narkotikais.

Visiems, besidomintiems įžymybių proto kontrole ir mus valdančiomis jėgos struktūromis, verta leistis į šią triušio duobę. Nesuklyskite, globalistinis elitas sukūrė didžiulę kontrolės struktūrą, kuri kontroliuoja įžymybes ir visuomenės veikėjus, naudojamus mums paveikti. Galutinis tikslas - pavergti žmoniją.

Pasirodė stulbinantis vaizdo įrašas, kuriame 23-ejų metų Angelina Jolie atskleidžia tikrąjį vidinį Holivudo veikimą, draugams aprašydama savo patirtį dalyvaujant "slaptuose iliuminatų ritualuose".

Įdomu: WEF pareigūnas pripažįsta, kad ‘15 minučių miestai’ įkalins žmoniją ‘amžiname uždarume’

Kartais Angelina, pasakodama apie patirtį, kurią patyrė dalyvaudama slaptos iliuminatų draugijos veikloje, atrodo išprotėjusi ir apsėsta. Ji aiškina, kad kaip auką nužudė gyvatę ir buvo tatuiruota, arba paženklinta, kaip įšventinimo ritualo dalis.

Įraše taip pat atskleidžiama, kad Jolie anksčiau rodė iliuminatų ritualo įrašą vienai savo draugei. Jos draugė, kalbėdama tyliai, pasakoja, kaip žiūrėjo įrašą, sakydama:

"Aš mačiau tik tą filmą, kurį ji [Angelina] nusipirko tą vakarą. Žmonės, kurie yra, pavyzdžiui, tamsesni... Puiku, kad gali matyti visų seksualumą, bet taip keista, kai tiesiog... Turiu nuostabiausių kompromituojančių žmonių nuotraukų."

Dabar vaizdo įrašas paskelbtas internete, o dviejų jos draugių tapatybė dėl jų saugumo redaguota.

Niekas nepasikeitė nuo tada, kai Angelina Jolie buvo jauna moteris, bandanti prasimušti į pramogų industriją. Megan Foks neseniai prasitarė, kad dalyvauja šiurpiuose iliuminatų kraujo ritualuose.

Kalbėdama su "Glamour UK" apie savo santykius su iliuminatų marionete Machine Gun Kelly, M. Fox sakė:

"Tai tik keli lašai, bet taip, mes kartais vartojame vienas kito kraują tik ritualiniais tikslais".

"Jis naudojamas dėl tam tikros priežasties ir yra kontroliuojamas".

Ko reikia jaunoms žvaigždėms, kad jos prasimuštų Holivude ir pramogų industrijoje? Išvaizdos? Talento? Sunkus darbas? Ne. Jie turi parduoti savo sielą velniui. Ir tai nėra kalbos išraiška.

Pavyzdžiui, panagrinėkime anglų popmuzikos žvaigždės Charli XCX atvejį. Daugelį metų Charli XCX nenuilstamai dirbo, kad pakiltų muzikos industrijoje. Nuo 2013 m. ji išleido penkis albumus, kurie sulaukė kritikų pripažinimo ir kartu laimėjo pramonės trofėjų. Tačiau, nepaisant santykinės sėkmės, Charli XCX vis dar negalima vadinti "pagrindine popmuzikos žvaigžde".

Įdomu: WEF nurodo pasaulio vyriausybėms pradėti ‘griežtai normuoti mėsą ir degalus’

Taigi ko trūko? Jai dar reikėjo parduoti sielą velniui ir prisijungti prie iliuminatų.

Viskas pasikeitė 2021 m. ir CharlieXCX šovė į topų viršūnes ir tapo "pagrindine popžvaigžde".

Gana atviru "Instagram" įrašu Charli parašė: "Patarimas naujiems atlikėjams: parduokite savo sielą už pinigus ir šlovę". Kartu su šiuo prierašu pateikiamos simbolinės nuotraukos, tarp kurių yra ir šis šėtoniškas g-taškas.

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje"

Kitoje žinutėje Charli parašė "kūdikio kraujas" su martinio stiklinę vaizduojančiu emodži - tai reiškia, kad šis kraujas yra nuryjamas. Tai nuoroda į okultinio elito mėgstamą maniją: Žmogaus kraujo ir mėsos vartojimas.

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje"

Prieš pat Heloviną Charli paskelbė nuotrauką, kurioje pavaizduotas satanistinis kraujo ritualas. Nes būtent tai jie iš tikrųjų daro tuo metų laiku.

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje"

Albumo "Crash" apipavidalinime pavaizduota Charli, kuri "žūsta" automobilio avarijoje. Subtilus vienos akies ženklas, kurį sukuria jos strategiškai išdėstyti plaukai, rodo, kad visa tai - okultinė simbolika.

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje"

Savo sėkmę švenčiančiame įraše Charli skelbia nuotrauką, kurioje ji guli karste.

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje"

Bet ar verta šioms pramogų industrijos įžymybėms tai daryti? Leisime į šį klausimą atsakyti pačios Charli "Instagram" įrašui.

Angelina Jolie: "Aš buvau iliuminatų grupėje"

Šio įrašo prierašas skamba taip: "Patarimas naujam atlikėjui: bus tik blogiau". Aukštakulniai, grandinėlė ir pakabinama spyna reiškia seksualinę pramonės pėstininkų vergiją.

Žiūrėk:

P komentaras: užsienis rašo, todel tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
28.03.2023 laikas 07:47 Sutartis patvirtina, kad JAV vyriausybė gavo 400 mln. dolerių iš pagrindinio COVID-19 vakcinos gamintojo

JAV vyriausybė paskelbė licencijavimo sutartį, kurią sudarė su vakcinos gamintoja "Moderna", tačiau atsisakė patvirtinti daugelį mokėjimo detalių.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 22:45 Anglijoje įteisintas genetiškai modifikuoto maisto kūrimas ir pardavimas
Kovo 23 d., gavęs karaliaus Čarlzo karališkąjį pritarimą, įsigaliojo Genetikos technologijų (tiksliosios veislininkystės) įstatymas, leidžiantis kurti ir pardavinėti genetiškai modifikuotus augalus.

Skaityti daugiau

27.03.2023 laikas 20:17 Kaip laikyti bulves?
Atminkite, kad daržovės nemėgsta šalčio ir šalnų, todėl saugiai uždenkite jas maišais ir apšildykite rūsį iki pavasario.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

26.03.2023 laikas 19:47 Receptai | Patiekalai Ką dėti į tešlą, kad blynai neplyštų: paprasti ingredientai
Saldūs ir kvapnūs blyneliai - puikus pasirinkimas pusryčiams ar desertui. Tačiau svarbu užtikrinti, kad blynai apverdami nesuliptų, nesudegtų ir nesuplyštų.

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau