Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Sausio » 16

Apie žmonės, kurie neturi jokių problemų

Vieną psichologą, motyvuojančių knygų autorių, gatvėje sustabdė praeivis. Jis ėmė skųstis, kad nusipirko jo knygas, perskaitė, išmoko, išleido nemažai pinigų, sugaišo laiko, o problemos iš jo gyvenimo niekur nedingo. Kodėl taip? Jis stengiasi, siekia tikslo, vystosi.

Šis tas, žinoma, pasikeitė į gera, Jis gavo naują darbą, didesnį atlyginimą, susitvarkė santykiai su žmona, bet užtat sūnus tapo paaugliu ir ėmė maištauti. Namo statyba juda lėtai, darbų vykdytojas pasirodė besąs apgavikas ir girtuoklis. Uošvė susirgo, teko išleisti daug pinigų vaistams. Automobilis sugedo, teks brangiai sumokėti už jo taisymą.

problema, gyvenimas, psichologija

Problemų nesumažėjo. Vieni klausimai išsisprendė, bet atsirado naujų. Naujos problemos pakeitė senas. Kada visa tai baigsis? Taip skundėsi ir piktinosi nelamingas skaitytojas.

O psichologas atsakė jam, kad kaip tik grįžta iš ten, kur yra tūkstančiai žmonių, neturinčių jokių problemų. Nėra apskritai jokių problemų ir nervinimosi. Ir tų žmonių iš tikrųjų yra labai daug.

Skaitytojas susidomėjęs ėmė klausinėti: kur yra tokie žmonės? Gal jie moka teisingai medituoti? Gal jie atskleidė ramybės paslaptį? Gal jie galėtų su juo pasidalyti, nes jam jau nusibodusios tos nesibaigiančios problemos?

Psichologas atsakė, kad jis grįžta iš kapinių. Iš pažįstamo laidotuvių. Ir kapinėse yra tie, kurie neturi jokių problemų, jokių išgyvenimų, jokio jaudinimosi. Ten tvyro amžina ramybė. O gyvo žmogaus gyvenimas susideda iš problemų ir jų sprendimų.

Nuo gimimo momento, kai reikia sukaupti visas jėgas ir ateiti į šį pasaulį. Po to reikia pradėti kvėpuoti, vaikščioti, kalbėti. Mokytis vis naujų dalykų, kovoti su pavojingais mikrobais. Kiekvieną dieną, nuo gimimo iki mirties, žmogus susiduria su problemomis ir jaudinimusi. Ir jis turi tas problemas spręsti, kol yra gyvas.

Nė viena knyga, nė vienas burtininkas neišvaduos jūsų nuo problemų. Mat problemos – neatsiejama gyvenimo dalis ir jo sąlyga. Kuo geriau pastebėsite tas problemas, kuo smarkiau skųsitės ir dejuosite, tuo labiau nepakenčiamas pasidarys pats gyvenimas. Tik todėl kad žmogus klaidingai nusprendė, jog problemų galima išvengti. Kad jaudintis yra nenormalu, liūdėti – kenksminga, nerimauti – neteisinga. Žmogui turi būti visą laiką gera ir net dar geriau. Problemos turi išnykti.

Iš tikrųjų toks požiūris iš principo neteisingas. Jaudinimasis išnyksta kartu su širdies plakimu. O nerimas ir rūpesčiai pasibaigia kartu su gyvenimu. Problemas reikia priimti ir spręsti. Galima tapti ramesniam ir stipresniam, bet padaryti gyvenimo ištisiniu šviesiu periodu neįmanoma. Nes tai būtų nenormalu.

Problemas reikia tyliai ir ramiai spręsti, judėti link tikslo ir ne per daug stengtis atsikratyti jaudinimosi ir išgyvenimų. Jie po to patys praeis, bet geriau, kad tai įvyktų vėliau.

Šaltinis: Astromanija.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
27.09.2020 laikas 16:33 Vaistažolės: ramunėlės – nuo daugelio negalavimų

Ramunėlės – vienos populiariausių ir mėgstamiausių vaistažolių, jų yra kone kiekvienos šeimos namų vaistinėlėje. Jų arbatos griebiamės ir sutrikus virškinimui, ir peršalę, ir tiesiog todėl, kad skanu.

...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 15:27 Kokį nežemišką reiškinį aprašė egiptiečiai papiruse?
Senovės egiptiečiai po savęs paliko daugybę įrašų ir piešinių šventyklose. Ypatingai vertingi yra papirusai, pasakojantys apie praeities įvykius. Tuli papirusą ufologai laiko tikra brangenybe, nes jis gali papasakoti apie stebėtus NSO....

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 14:51 Orakulas: Lovelocko Siaubo Istorijos

XXI amžiaus pabaigoje Žemė virs pragaru. Dabar klestintys miestai pasidarys panašūs į gaisravietes. Temperatūra tropikuose pakils keliais laipsniais, dirva bus nebetinkama žemės darbams, upės ir ežerai išdžius, išnyks daug salų ir pakrančių teritorijų. Žus daugybė gyvūnų. Ir tik Kanados, Rusijos ...

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 10:10 Kaip išsirinkti sau naudingą aromatą ir vaistą?
Natūralūs eteriniai augalų aliejai padeda išsaugoti sveikatą ir grožį, pailginti gyvenimą ir, o tai svarbiausia, atgauti dvasinę pusiausvyrą. Todėl taip naudinga išmokti surasti savo aromatą.

Skaityti daugiau

27.09.2020 laikas 09:16 Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi. Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

Skaityti daugiau

26.09.2020 laikas 21:45 Patarimai, kaip nugalėti vilko apetitą
Nutukimas - šiuolaikinės visuomenės rykštė ne tik mūsų šalyje, bet ir visame pasaulyje. Žmonių su sutrikusia riebalų apykaita skaičius toliau auga ir dabar apima beveik trečdalį mūsų šalies gyventojų.

Skaityti daugiau