Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 17

Ar įmanoma pakeisti partnerį?

Ar įmanoma pakeisti partnerį?

Kodėl laikui bėgant suprantame, kad neįmanoma taikstytis su partnerio trūkumais ir labai norime jį pataisyti?

Santykių pradžioje beveik niekada nepastebime mylimo žmogaus trūkumų ir mažų netobulumų. Įdomios detalės iš gyvenimo atrodo įdomios istorijos, o blogi įpročiai - veiksmai, kurių laikui bėgant galime atsikratyti. Apversta medalio pusė yra mūsų įsitikinimas, kad galime priprasti prie bet kokio netobulumo, rašo Flytothesky.ru. Priešingu atveju visada galima pakeisti save ir prisitaikyti prie žmogaus.

Įdomu: Kodėl jūsų gyvenimas nesikeičia į gerąją pusę?

Kodėl tuomet laikui bėgant suprantame, kad neįmanoma susitaikyti su partnerio trūkumais ir kad labai norime jį ištaisyti?

Augimas su priklausomais tėvais

Moteris, kuri mano, kad su mylimo žmogaus trūkumais reikia kažkaip kovoti, greičiausiai užaugo nuo kitų priklausomų tėvų šeimoje. Tokia pora paprastai laikosi tokios filosofijos: jei tau kas nors nepatinka, pasilaikyk tai sau arba keisk save. Todėl moteris (motina) tylėdavo tais momentais, kai būdavo nepatenkinta vyro elgesiu. Kitas, bet priešingas scenarijus buvo toks, kad ji bandė jį taisyti kritikuodama, duodama patarimus arba retkarčiais susiginčydama manipuliacijos metodais, kurie, žinoma, nedavė teigiamo rezultato.

Perėmusi tokį elgesį, dukra užauga su mintimi, kad negalima taikstytis su mylimo žmogaus ydomis - reikia jas taisyti arba keistis pačiam. Toks noras neabejotinai susiformuoja iš geriausių paskatų. Norime, kad mylimas žmogus būtų tobulas visais atžvilgiais, todėl nurodinėjame, kaip jis turėtų pasikeisti. Tačiau ar kada nors susimąstėte, ar jūsų partneris apskritai nenori pokyčių?

Nerealūs lūkesčiai ir realus vertinimas

Didžiausias kliuvinys bet kokiuose santykiuose yra nerealūs lūkesčiai kito asmens atžvilgiu. Dėl jų kivirčai ir nesusipratimai kyla iš nieko. Manome, kad elgiamės sąžiningai, kai sakome partneriui, kad jis turi pasikeisti. Jo situacija kitokia, nes jis tiesiog girdi frazę: "Aš nepriimu tavęs tokio, koks esi. Manęs nedomina tikrasis tu. Pirmiausia pataisyk save, o tada pasikalbėsime.

Sveikata: Kraujavimas iš nosies (patarimai)

Santykių pradžioje nepavyko pažvelgti tiesai į akis ir pasakyti: "Taip, šis žmogus man patinka, bet nemanau, kad jis man tinka. Turėjote kitokį požiūrį - požiūrį, kad partnerį visada galima pataisyti, suderinti su savo išpūstais lūkesčiais.

Kai kurios moterys, negalėdamos pakeisti mylimo vyro, pradeda keisti save - prisitaiko prie jo charakterio, stengdamosi viskuo įtikti. Tačiau toks elgesys taip pat nėra išeitis - jūs tiesiog pradedate neigti save, puoselėti psichologines problemas. Pradedate perimti elgesio modelį, kuris jums visai nebūdingas.

Skanu: "Paimu pusę stiklinės jogurto, kiaušinį ir gaminu gardų arbatinį skanėstą": kvapnios spurgos be mielių (nereikia net orkaitės)

Sveikuose santykiuose, kuriuos gali užmegzti tik du psichologiškai sveiki žmonės, partneriai priima vienas kitą tokį, koks jis yra. Jie suvokia, kad keistis reikia ne kitam asmeniui, o jiems patiems. Neigti charakterio bruožą reiškia nepriimti savo partnerio. Peržiūrėkite savo santykius ir savo elgesį, kad padarytumėte sau išvadas.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau