Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Kovo » 10

Nelįskite vyrui į sielą - jis to neatleis

Nelįskite vyrui į sielą - jis to neatleis

Fatališka klaida!

Giliai klaidingas daugelio moterų įsitikinimas yra tas, kad jos nori tapti vyrų "snaudėjais". Tai reiškia - visos stengiasi parodyti jam jo reikalingumą, būtinybę, įlįsti į sielą. Tačiau vyras yra savarankiška sistema ir nereikia būti jos dalimi. O jei artėjate prie jo ribų, tai su didžiausiu taktu ir atsargumu. Tačiau moters negalima sustabdyti. Kartą ji save identifikavo kaip "auką" - dabar ji turi sulaužyti, bet įrodyti visiems (ir sau), kad tai yra jos nuosavybė. Norint tai padaryti, būtina įsigilinti į menkiausias jos partnerio veiksmų ir išgyvenimų detales.

Sveika: Atsikratykime spuogų natūraliomis priemonėmis

Įsimylėjusi moteris, kaip ir katė, stengiasi "pasižymėti" savo teritoriją. Tam pasitelkiamos įvairios gudrybės ir triukai. Moteris bando save paversti nekalto vyro pagalbininke, globėja ir gelbėtoja. Jei vyras iki šiol neturi problemų, jos sugalvojamos. O neretai partnerės smalsumas ir įžūlumas, siekiant sužinoti asmeninę mylimojo informaciją, peržengia visas ribas.

Ko stebėtis, jei partneris, numetęs šlepetes, spruks visomis kojomis nuo tokio jam nereikalingo perdėto rūpesčio. Tačiau moteris negali įtikinti, kad ji kažkuo suklydo, neteisingai elgėsi nepažįstamojo, tiesą sakant, vyro, atžvilgiu.

Sveika: 10 natūralių cistinės aknės gydymo būdų, kurie tikrai veikia

Tačiau kaip moteris gali priversti save sustoti, kai dabar gyvena tik su partneriu, pati visiškai įsitraukusi į jo gyvenimą ir jame ištirpusi? Jos galvoje partnerio istorija tapo jos asmenine istorija. Ir ji nenori sau pripažinti, kad prarado savo verslą, pomėgius, asmeninį ryšį. Ji tarsi pelės pagalba į partnerio aplanką įvilko savo gyvenimo bylą.

Skanu: Nei kiaušinių, nei pieno: minkštos ir purios įdarytos bandelės (biudžeto receptas)

Pati moteris retai kada gali ateiti į protą. O jei vyras išsprūsta iš jos visiško rūpesčio, ima kaltinti ją dėl visko. Nenorėdama sau pripažinti, kad pažeidė jo ribas ir kad pastaruoju metu tapo nebeįdomi pati sau...

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 08:35 10 psichologiškai sveikos moters savybių
Mes visi maždaug įsivaizduojame, kas yra psichologiškai sveiki žmonės, ypač moterys. Jos neserga nerimu, depresija, nepyksta ant kitų ir apskritai sudaro įspūdį, kad yra laimingos ir patenkintos gyvenimu. Tačiau kaip jiems tai pavyksta ir į ką turėtu...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 20:02 Ukraina augina vaikus fabrikuose elitiniams pedofilams, Rusija gelbsti vaikus - Žiniasklaidos užtemimas

Rusijos kariai teigia padarę bjaurų atradimą Ukrainoje, kur, anot jų, 2-7 metų amžiaus vaikai auginami fabrikuose, kol patrauklūs vaikai parduodami elitiniams pedofilams kaip sekso vergai, o tie, kurie neranda pirkėjų, "išpjaustomi kaip atlie...

Skaityti daugiau

23.03.2023 laikas 18:33 Tūkstančiams sportininkų, kuriems buvo taikytas marmalas išsivysto "Turbo sėklidžių vėžys" - gydytojai suglumę
Tūkstančiams sportininkų visame pasaulyje, kuriems buvo atliktas pilnas dūris, išsivysto "turbo sėklidžių vėžys", todėl gydytojai suglumę.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau