Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Birželio » 10

Ar Jūs gertumėte nemirtingumo eliksyrą?

Nemirtingumo eliksyro nėra. Bet ar norėtumėte, kad būtų? Ar mokslininkai be reikalo stengiasi, bandydami išgydyti senėjimą?

Mokslininkai JAV apklausė 900 suaugusius žmones. Klausiama buvo apie mistinį nemirtingumo eliksyrą - ar gertumėte vaistus, kurie visiškai neturėtų šalutinio poveikio ir išgelbėtų jus nuo neišvengiamos mirties? 

Nors mokslininkai juos skirstė į tris grupes pagal amžių, didelių skirtumų tarp jų nebuvo pastebėta. 33 % apklaustųjų atsakė, kad pasinaudotų šia galimybe. 42 % greitai atsakė, kad jų toks eliksyras nesudomintų. Dar 25 % nebuvo tikri.

Tokie rezultatai stebina. Juk šios užduoties sąlygos buvo visai paprastos ir apie šalutinius tokio eliksyro padarinius galvoti nereikėjo. Kita vertus, mokslininkai pastebėjo, kad vyresni žmonės dažniau sutiktų išgerti nemirtingumo eliksyro su sąlyga, kad amžinai gyvens turėdami jaunesnį kūną nei turi.

Kodėl žmonės nenori nemirtingumo? Na, mirtis yra priimama kaip natūralus dalykas. Milijonai žmonių prieš mus jau mirė, milijonai mirs ir po mūsų. Tai yra vienas iš tų dalykų, kuriuos turėsime padaryti visi. Be to, žmonės nerimauja dėl socialinių nemirtingumo padarinių. Ar turėtumėte tokią motyvaciją progresuoti, jei jūsų nespaustų laikas?

Dalis taip pat nėra tikri, ar eliksyro gaus ir jų artimieji. Niekas nenori būti nemirtingas mirtingųjų pasaulyje. 

Tuo tarpu mokslininkai, gausiai finansuojami turtingų pasaulio žmonių, jau labai ilgą laiką bando įminti nemirtingumo paslaptis. Yra žinoma, kad turtingi Silicio slėnio verslininkai reguliariai naudoja jaunų žmonių kraują (perpylimui, ne kam kitam), o ir įvairios terapijos jau yra bandomos. Gal be reikalo? Gal žmonės nemirtingumo nesiekia, o tiesiog norėtų būti sveiki?

Tekstas perpublikuojamas iš technologijos.lt

©Nevit Dilmen (CC BY-SA 3.0) | commons.wikimedia.org

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau