Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 30

Ar Šampanas teigiamai veikia sveikatą?

Amerikos mokslininkai tikina, kad šampano vartojimas teigiamai veikia sveikatą. Ypač naudingas šis gėrimas, jei yra širdies kraujagyslių patologija, taip pat demencijos profilaktikai.

Saikingas šampano vartojimas padidina azoto oksidacijos lygį kraujyje. Tai pagerina arterijų būklę ir normalizuoja padidintą kraujo tonusą.

Kraujagyslių atpalaidavimas teigiamai veikia kraujo pratekėjimą, o tai netgi naudinga sveikatai. Be to, sumažėja trombų, pagrindinių infarkto kaltininkų, atsiradimo rizika.

Neseniai buvo paskelbti eilinio tyrimo rezultatai, kuris pirmiausia parodė, kad saikingas šampano vartojimas turi savybę, veikti kognityvines žmogaus savybes, t.y. teigiamai veikia atmintį. Džeremio Spenserio, Redingo universiteto profesoriaus, vadovaujama mokslininkų grupė pastebėjo, kad pora taurių šampano teigiamai veikia kraujagyslių sieneles, sumažina insulto riziką, o taip pat teigiamai veikia ir širdies kraujagyslių susirgimus.

Be to, fenolio rūgštis, esanti šampane, stiprina atmintį. O dar ši medžiaga pagerina orientaciją aplinkoje, kvapų ir garsų suvokimą.

Svarbu tai, kad šampanas normalizuoja nervų ląstelių signalų perdavimą į smegenis. Todėl saikingas jo vartojimas gali apsaugoti žmogų nuo senatvinės silpnaprotystės.

Šis gėrimas gali kokybiškai pagerinti seksualinį gyvenimą. Viena iš jo vartojimo pasekmių – stabili erekcija.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau