Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugpjūčio » 25

Aspirinas ir juodieji pipirai išblukusiems drabužiams

Net ir geriausi drabužių skalbikliai ir ypatingi plovimai ciklai moderniausioje skalbimo mašinoje nepadės išsaugoti baltų drabužių akinamo baltumo. Laimei, yra toks dalykas, vadinamas aspirinu – jo greičiausiai jau turite savo namų vaistinėlėje. Net jei perkate tuos drabužių skalbiklius, kurie žada sugrąžinti baltiems drabužiams pirminę spalvą, papilkėjusių vietų ir pageltusių pažastų neišvengsite. Su kiekvienu skalbimu balti drabužiai vis labiau pilkėja. Kaip sustabdyti šį procesą?

Tai labai paprasta – tereikės paprasto vaisto, kurį tikriausiai jau turite namie. Vienintelė priemonė, kurios prireiks, jei norite, kad kitas jūsų baltų skalbinių skalbimas išeitų baltesnis už baltą – tai penkios 325 miligramų aspirino tabletės.

Tabletes sudėkite į vonelę ir užpilkite karštu vandeniu. Tuomet palaukite, kol jos ištirps. Šį vandenį su aspirinu maišykite, kol tabletės nebus visiškai ištirpusios. Kad tai vyktų greičiau, jas galite ir sutrupinti. Tuomet papilkėjusius baltus drabužius sumerkite į tą pačią vonelę ir palikite mirkti aštuonias valandas. Porą aspirino tablečių taip pat galite įmesti į skalbimo mašiną, bet mirkymo metodas yra efektyvesnis. Drabužius išmirkę juos išskalbkite kaip įprastai.

Išblukusiems drabužiams – juodieji pipirai

Tai nutinka per dažnai – turite labai mėgstamą naują drabužį ir po mėnesio nešiojimo jis ima prarasti spalvą. O juodi drabužiai, kurie laikui bėgant taip pat išblunka? Laimei, ir šiuo atveju yra išeitis. Tereikės juodųjų pipirų!

praktiški patarimai, šeimininkė, aspirinas, juodieji pipirai

Išblukę drabužiai – tikras nusivylimas. Ypač todėl, kad tai verčia leisti pinigus – kai nebenorite vilktis išblukusio drabužio, greičiausiai keliausite įsigyti naujo, ir taip įsisukate į užburtą ratą. Laikas iš jo ištrūkti, naudojantis šiuo paprastu triuku! Jei į skalbimo mašiną įbersite truputį juodųjų pipirų, drabužių spalvos bus ryškios ir vaiskios. Pamirškite išblukusius drabužius!

Štai kaip tai daroma: išblukusius drabužius sudėkite į skalbimo mašiną ir įpilkite įprasto skalbiklio. Tuomet įdėkite arbatinį šaukštelį juodųjų pipirų. Drabužius išskalbkite šaltame vandenyje. Pamatysite, kad spalvos bus grįžusios. Kaip tai veikia? Drabužiai spalvą praranda dėl muilo liekanų. Dėl smulkiai trinti pipirai neleidžia muilui prisitvirtinti prie audinio. Dėl to išskalbti drabužiai nebus išblukę. Be to, pipirai taip pat neleis drabužiams nusidažyti.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
21.09.2020 laikas 14:15 Ar saldūs Lietuviški arbūzai?
Nors dar yra gyventojų, galvojančių, kad arbūzų neįmanoma užauginti Lietuvoje, tačiau iš teisų yra ne vienas, kuris juos augina dešimtmečiais.

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 19:08 Žolelės sušvelnina cukrinio diabeto poveikį, nuo klimakso, liepų nauda
Šie augalai gali sumažinti cukraus kiekį kraujyje. Žoleles galima vartoti atskirai, po vieną, tačiau geresnis gydymo efektas pasiekiama tada, kai vartojami žolelių mišiniai. Siūlome išbandyti štai tokius mišinius

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 17:14 Vyno pagrindu paruošti vaistai

Jeigu vynuogių vyne palaikyti vaistinius augalus, pasidaro gydomosios priemonės, kurios savyje sujungia gydomąsias žolelių ir vyno savybes. Tokiais vyno pagrindu paruoštais vaistais gydomos įvairios ligos. Sergant lėtinėmis ligomis apie vaistus reikia pasirūpinti iš anksto ir juos vartoti, esant ...

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 16:32 Alpių monstras Tacelvurmas - pramanas ar realus gyvūnas?
Tacelvurmas – tai “gyvatė su katės galva”. Taip šį paslaptingą monstrą, kurio niekam niekada nepavyko pagauti, vadina Alpėse, kur jis, tiesą sakant, ir gyveno nuo neatmenamų laikų…

Skaityti daugiau

20.09.2020 laikas 11:56 Medicininės kanapės gali padėti nuo vėžio besigydantiems žmonėms

Nors absoliuti dauguma žmonių naudoja kanapes rekreaciniais tikslais, jau seniai žinomos ir jų medicininės savybės. Medicininės kanapės gali būti naudojamos įvairioms sveikatos problemoms gydyti. Naujas Australijoje atliktas tyrimas rodo, kad kanapės gali labai padėti ir nuo vėžio sveikstantiems ...

Skaityti daugiau

19.09.2020 laikas 21:23 Sužinok, kas Tavęs laukia! 2021 Metų Horoskopas Visiems Zodiako Ženklams

Sekantys metai žada būti pakankamai ramūs. Visiems, kurie nori pasiekti sėkmę, rekomenduojama nepriimti kategoriškų sprendimų ir neskubėti.

Skaityti daugiau