Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2019 » Balandžio » 29

Burnos skalavimo skysčio savybes apie kurias daugelis nežino

Dėka savo savybių burnos skalavimo skystis tinka gydyti žaizdas. Be to, jis netgi neleidžia susidaryti mėlynėms.

Be to, galite išsigydyti nagų ir kojų grybelį. (paranormal.lt)

Štai keletas variantų, kaip naudoti burnos skalavimo skystį, apie kuriuos jūs tikriausiai nežinojote.

1. Padeda pašalinti kvapus: yra kvapai, kurie prasiskverbia tiek, netgi tampa erzinančiu. Mes kalbame apie tuos produktus kurie pasilieka po maisto apdorojimo, pavyzdžiui, svogūno, česnako ar žuvies virtuvėje.

2. Padeda išsigydyti nuo grybelio. Kuris kartais pasirodo tokiose srityse, kaip naguose ir kojose. Jie gali būti lengvai išgydomi su burnos skalavimo skysčiu ir actu.

Norėdami tai padaryti į vonelę įpilkite po dvi lygias burnos skalavimo ir acto dalis. Sudrėkinkite vatos tamponą gautu mišiniu ir dėkite ant nagų ir pėdų du ar tris kartus per dieną.

3. Apsaugo nuo pleiskanų: burnos skalavimo skystis gali padėti atsikratyti pleiskanų. Dėl savo priešgrybelinių savybių jis turi galimybę tapti idealiu produktu nuo pleiskanų išvengimo.

4. Pašalina uodų įkandimo skausmą: uodų įkandimai gali būti labai nemalonūs, bet dabar yra būdas, kad skausmas atlėktu. Tiesiog panaudokite burnos skalavimo skystį.

5. Puiki dezinfekcija: burnos skalavimo skystis – puikus antiseptikas. Jei jūs prasidūrėte ausį, burnos skalavimo skystis pagreitins gijimą.

6. Užkerta kelią mėlynėms: tiesiog burnos skalavimo skystį uždėkite ant sumušimo vietos, ar galimai galinčios atsirasti mėlynei vietos.

7. Užkertą kelią utėlėms: mentolio dėka burnos skalavimo skysti – puikus sąjungininkas apsisaugoti nuo utėlių. Šio kvapo utėlės negali pakęsti, užkertamas kelias joms apsisaugoti, bet ne pašalinti jas.


Niekas neišdrįso palikti komentarą.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomone su kitais.
avatar