Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Ligos, Mutacijos » 2023 » Kovo » 20

CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje

CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje

Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė.

Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys atsimerkia ir galiausiai nugriūna ant grindų.

"Infowars" praneša: "..: Iš pradžių jos kolegės diktorės Nichelle Medina ir Rachel Kim nepastebėjo, kad Schwartz prarado sąmonę.

"Alissa, tai tikrai ramybė prieš audrą", - sakė Kim, o paskui išleido nustebusį "o!", kai suprato, kad jos kolegė guli ant žemės.

"Žinote, mes dabar eisime į pertrauką, tuoj pat", - pasakė Medina žiūrovams. 

"Taip, - pritarė Kim.

CBS Los Andželo viceprezidentas ir naujienų direktorius Mike'as Dello Stritto praėjus kelioms valandoms po to, kai Schwartz prarado sąmonę, paskelbė pareiškimą, kuriame patvirtino, kad ji buvo paguldyta į ligoninę.

"Mūsų kolegei Alisai Karlson (Alissa Carlson) pasidarė bloga šį rytą per 7 val. ryto žinių laidą. Noriu padėkoti jos bendradarbiams, kurie nedelsdami ėmėsi veiksmų, kad paguostų Alisą ir iškviestų greitąją pagalbą", - TMZ sakė Stritto.

"Šiuo metu Alissa gydoma ligoninėje. Tikimės, kad netrukus sužinosime daugiau. Tuo tarpu Alissa bus mūsų mintyse ir meldžiamės, kad ji greitai pasijustų daug geriau", - pridūrė jis.

Pažymėtina, kad 2014 m. A. Schwartz patyrė panašų priepuolį, kai ji vėmė tiesioginiame eteryje, prieš tai jai buvo diagnozuotas nesandarus širdies vožtuvas.

Nors tiksli jos alpimo priežastis nežinoma, Schwartz sąmonės praradimas tiesioginiame eteryje atitinka panašų modelį, pastebėtą nuo eksperimentinių "Covid" injekcijų įvedimo, kai žmonės nepaaiškinamai alpdavo, daug kartų tiesioginiame eteryje.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau