Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 3

COVID-19 pavojus JAV lėktuvnešyje. Kapitonas prašo pagalbos

JAV lėktuvnešio „USS Theodore Roosevelt“ kapitonas informavo Pentagoną, kad tarp laivo įgulos narių nevaldomai plečiasi koronaviruso protrūkis, ir paprašė skubiai suteikti pagalbą, kad būtų galima karantinuoti tūkstančius jo jūreivių.

Kapitonas Brettas Crozier keturių puslapių laiške rašė, kad nepavyko suvaldyti koronavirusinės infekcijos COVID-19 plitimo tarp 4 000 lėktuvnešio įgulos narių ir pateikė informacijos apie sunkią padėtį, susiklosčiusią laive, šiuo metu prisišvartavusiame Guame.

„Nesame kare. Jūreiviai neturi mirti“, – B. Crozier laišką citavo dienraštis „San Francisco Chronicle“.

„Ligos plitimas tęsiasi ir spartėja“, – rašo kapitonas ir atkreipia dėmesį į „savaime suprantamus erdvės apribojimus“ laive.

Jis paprašė galimybės karantinuoti Guame beveik visą įgulą ir nurodė, kad laikyti visus jūreivius laive yra „nebūtina rizika“.

„San Francisco Chronicle“ duomenimis, koronaviruso infekcija nustatyta jau daugiau kaip šimtui „USS Theodore Roosevelt“ įgulos narių.

Pentagonas: kai kurie jūreiviai turės likti laive

Pentagonas sureagavo į lėktuvnešio „USS Theodore Roosevelt“ kapitono pagalbos šauksmą ir ėmėsi veiksmų. Apie 1000 šio lėktuvnešio jūreivių buvo evakuoti, tačiau dalis jūreivių turės pasilikti laive.

Karinių jūrų pajėgų operacijų vadas Mike Gilday teigė, kad viso laivo evakuoti negalima, nes reikia toliau vykdyti esmines užduotis. Jo teigimu, laive turės likti apie 1000 jūreivių, o tai yra apie 500 daugiau, nei siūlė laivo kapitonas Brettas Crozier.

„Šis laivas turi ginklų, jame yra amunicijos, brangių orlaivių, jis turi atominę elektrinę. Tam, kad būtų užtikrintas laivo saugumas, tam tikram žmonių skaičiui reikia tame laive likti", – teigė laikinasis karinio jūrų laivyno sekretorius Thomas Modly.

Koronaviruso atvejų tik daugės

Vienas lėktuvnešio „USS Theodore Roosevelt“ jūreivių teigė bijantis, kad koronaviruso atvejų tarp kolegų tik daugės. Išlaipinus jūreivius Guame, šie buvo apgyvendinti sporto salėje. Yra karščiuojančių ir kosėjančių, jų koronaviruso testai teigiami, kaip ir keleto simptomų nejaučiančių jūreivių.

Jūreivio teigimu, sporto salėje nėra vietos tinkamai atsiriboti nuo kitų. Patalpa nėra dezinfekuojama.

Lėktuvnešio kapitonas perspėjo karinio jūrų laivyno vadovybę, kad norint išgelbėti laivo įgulą reikia imtis ryžtingų veiksmų.

„Jeigu nesiimsime veiksmų dabar, būsime nesugebėję tinkamai pasirūpinti mūsų patikimiausiu ištekliu – mūsų jūreiviais“, – pažymėjo lėktuvnešio kapitonas.

Publikuoja technologijos.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau