Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2021 » Sausio » 12

CŽV išslaptino VISUS NSO failus. Nuoroda į archyvą yra

Laukdami vyriausybės oficialios NSO ataskaitos, kuri bus paskelbta greičiau nei per šešis mėnesius, dėka išsamios COVID-19 programos, dabar galite atsisiųsti visą CŽV viešai prieinamą NSO dokumentacija, rašo vice.com.

Išslaptintų dokumentų informacijos tarnyba Black Vault išleido atsisiunčiamų PDF failų archyvą, kuriuose yra CŽV nenustatytų oro reiškinių (UAP) tyrimų bylos. Kai kurios ataskaitos datuojamos devintajame dešimtmetyje, ir, anot svetainės administratoriaus Johno Greenewaldo (John Greenewald) jaunesniojo, šnipų agentūra tvirtina, kad tai visi jos UAP (pagal mūsų terminus NSO) dokumentai.

Pasak Greenewaldo, norint gauti PDF rinkmenas, reikėjo apie 10 000 FOIA ataskaitų, ir šis procesas buvo nepakeliamai ilgas. Jis nuskenavo šiuos dokumentus rankomis.

"Pradėdamas maždaug prieš 20 metų, aš daug metų stengiausi gauti papildomų NSO įrašų iš CŽV", - sakė Greenewaldas elektroniniame laiške Motherboard. „Tai buvo tarsi dantų traukimas! Aš vaikščiojau su jais tarais, kad bandyčiau tai padaryti, pagaliau tai pasiekiau. Gavau didelę dėžę su pora tūkstančių puslapių ir turėjau jas nuskanuoti po vieną puslapį “.

Anot tinklaraščio, skelbiančio archyvą, CŽV sukūrė kompaktinį diską, kuriame buvo ir anksčiau išleisti įrašai, taip pat ir tie, kuriuos bandė išleisti Black Vault. Siekdamas užtikrinti, kad Black Vault turėtų kuo išsamesnį CŽV dokumentų sąrašą, jis įsigijo 2020 m. viduryje šį kompaktinį diską.

Black Vault tinklaraštyje pažymima, kad CŽV tvirtina, kad kolekcija atspindi visus agentūros dokumentus. Bet šiuo metu nėra galimybės to patikrinti, t. y. arr tai tikrai VISI dokumentai, ar CŽV turi ką nors kita.

„Tyrėjai ir įdomūs protai teikia pirmenybę paprastumui ir prieinamumui, kai žiūri į tokius duomenų kaupiklius“, - sako Greenewaldas. „CŽV buvo pasidariusi neįtikėtinai sunkią savo archyvų naudojimą. Jie siūlė labai pasenusį formatą (kelių puslapių .tif) ir siūlo daugiausiai netinkamą teksto išvestį, kurią, manau, jie ketina naudoti kaip „paieškos“ įrankį. Mano nuomone, dėl šio pasenusio formato žmonėms labai sunku peržiūrėti dokumentus ir juos naudoti, bet kokiems tyrimo tikslams “.

Tūkstančiai failų buvo įkelti per pirmąsias 24 valandas po išleidimo, sakė Greenewaldas. Kai kurie dokumentai yra aiškūs ir ryškūs, o kitų beveik neįmanoma iššifruoti.

Pasak Greenewaldo, vienas įdomiausių šio straipsnio dokumentų yra susijęs su tuo, kad direktoriaus pavaduotojas mokslo ir technologijų klausimais aštuntame dešimtmetyje 1970 metais CŽV perdavė rimtą informaciją apie NSO. Po to pasidarė itin sunku gauti informacijos iš vyriausybės apie nežemiškus reiškinius.

"Visuomenė turi teisę žinoti!" Sako Greenewaldas. „Kai pradėjau tyrimus beveik prieš 25 metus, būdamas 15 metų, žinojau, kad šioje temoje yra kažkas. Nei iš interneto, nei iš slaptų susitikimų su informatoriais, kurių dar niekas nematė. Ne, tai yra tikri NSO įrodymai tiesiai iš CŽV ir NSA. Jaučiuosi beveik pasiekęs tai, ką užsibrėžiau - suteikti žmonėms lengvą prieigą prie svarbios medžiagos, kad žmonės galėtų susidaryti savo nuomonę apie tai, kas vyksta “.

CŽV neatsakė į mūsų prašymą pakomentuoti.

Komentaras: Nuoroda į svetainę su dokumentais pateikiama aukščiau, bet, mes PASIKARTOSIME. CŽV agentai, kaip ir tikri narsūs žvalgybos pareigūnai, vėl visus pergudravo: viena vertus, jie paviešino, jei ne viską, ką turi, tai daug, kita vertus, bus gana sunku ką nors rasti šiame didžiuliame duomenų bloke, žmonėms reikės metų viską perskaityti. Nepaisant to, įvykis yra įdomus ne vien dėl NSO, o tarsi savaime. Tai yra, kas paskatino CŽV visa tai išplatinti šiek tiek anksčiau laiko, juk beveik pusmetis dar yra iki Baltųjų rūmų ir Pentagono pažadėtos oficialios informacijos atskleidimo?

Ar įmanoma, kad CŽV tokiu paprastu būdu nori kažkaip atitraukti šalis ir žmones nuo kažko kito? 

Gal kažkas ruošiamas su NSO - „lėkštės“ nusileidimas priešais Baltuosius rūmus, kažkokie kosminiai mūšiai virš mūsų galvų ar panašiai. Viskas turėjo prasidėti šiek tiek vėliau, todėl buvo pateiktas 180 dienų laikotarpis nuo metų pradžios, tačiau padėtis orbitoje kažkaip netikėtai paaštrėjo ir dabar šalys ir tautos su broliais bus supažindintos šiek tiek anksčiau.

Galiausiai, tarp departamentų gali vykti tam tikra konkurencija, tai yra, CŽV iš anksto paskelbė visus dokumentus, kad įgytų sąžiningiausių ir atviriausių vaikinų įvaizdį: kol Pentagonas tik galvoja, ką paskelbti, o ko ne?

Kuri versija yra teisinga, o gal yra kitos versijos - čia mes nežinome, bet kadangi CŽV padarė tokį staigų ir netikėtą žingsnį, tada tam yra rimta priežastis. Akivaizdu, kad netrukus sužinosime apie šią priežastį, todėl stebime įvykių eigą. O ša tik pasikartosiu, kas ankščiau buvo skelbiama, kaip sąmokslo teorijos, dabar tampa tikrais faktais. Ir pabrėšiu vieną puikią CŽV tiesą, nori nuslėpti tikrus faktus, šalia jo paskelbk melagingus... ir išvadink juos, kurie tiki „nesubrendėliais“... tad, spaudos noriu paklausti... ar jūs tikite NSO? Laukiu kada jūs pasikeisite batus..., be to ar verta juos ir skaityti... vis tiek meluoja.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį. Norite sužinoti daugiau, sutikite gauti naujienas arba pasidalinkite spausdami .
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.01.2021 laikas 16:34 Neįtikėtina! Aptiko „super Žemę“, kuri yra beveik tokio paties amžiaus kaip Visata
Pasirodo, kad planetos iš tiesų gali gyventi labai ilgai. Aplink vieną seniausių galaktikos žvaigždžių - oranžinę nykštukę, pavadintą TOI-561, esančią vos už 280 šviesmečių, astronomai aptiko tris orbitines egzoplanetas. Viena iš jų yra 1,5 karto didesnė už Žemę, apskriejanti aplink savo žvaigždę pe...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 09:24 Geležies trūkumas – ne juokai!
Geležies trūkumas – labiausiai paplitusi su mityba susijusi sveikatos problema visame pasaulyje, nuo kurios kenčia apie 30 % žmonijos populiacijos.

Skaityti daugiau

17.01.2021 laikas 19:00 Šiaurės Dakotoje Pasirodė Į Saulę Panašus NSO

2021 m. sausio 16 d. MUFON svetainėje buvo paskelbtas sensacingas vaizdo įrašas, nufilmuotas Fargo mieste, Šiaurės Dakotoje, sausio 9-osios vakarą. Vaizdo įrašo autorius grįžo namo automobiliu, kai pamatė priekyje ryškią šviesą, panašią į saulę.

...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vieno puodo patiekalas / troškinys: vištiena su ryžiais ir daržovėmis

Kažkaip taip nutiko, kad paskutiniu metu visai nevalgiau ryžių ir pradėjau jų pasiilgti! Tad šis vištienos troškinys yra su jais. Stengiausi pasirinkti kiek sveikesnį variantą už įprastus baltuosius ryžius, tad panaudojau ilgagrūdžius plikytus ryžius. Jie verda maždaug 20 minučių ir labai tinka š...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis

Vis dažniau su šeima stengiamės valgyti žuvį ir vis dažniau ją kepame. Vyras labai mėgsta ir kepa dažniausiai tik savo pagautą žuvį - tiesiog keptuvėje paprastai, o aš vis ieškau kitokių žuvies paruošimo būdų. Šį kartą vaivorykštinis upėtakis keptas orkaitėje su citrinomis. Nu "baisiai"...

Skaityti daugiau

18.01.2021 laikas 19:37 Keptas karšis orkaitėje su lašinukais
Laba džiaugiuosi, kad turiu vyrą, kuris kartais mėgsta pažvejoti ir dėl to galime pasimėgauti šviežia, ką tik pagauta žuvimi. Jeigu vyras ruošia, tai jis tiesiog ją nuvalo, pasūdo sūryme, pagardina prieskoniais ir tuomet iškepa keptuvėje, apvoliotą kukurūzų miltuose. Mums tada su dukromis lieka tik ...

Skaityti daugiau