Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 17

Tokie Dėmių Šalinimo Būdai Mados Reikalas! Ar Tai Veikia?

Jei skalbimo procese įdėsite tai, dėmių neliks nei pėdsako. Klasikinis kovos su bet kokiomis dėmėmis metodas.

Paruoškite nedidelį dubenį su vandeniu. Įberkite į jį sodos ( vieną valgomąjį šaukštą). Įdėkite nešvarų drabužį. Ir palikite pusvalandžiui. Paskui jau dėkite į skalbimo mašiną, nustatę tą režimą, kokiu rekomenduojama skalbti šį audinį.

Šaliname iš drabužių riebalų dėmes

Čia svarbu netempti laiko. Kai tik jūs pastebėjote, kad uždėjote riebalų dėmę, pabarstykite ją kukurūzų krakmolu ar talku. Palikite 7-8 val (per naktį). Atsikėlę išskalaukite drabužį, paskui išskalbkite mašinoje.

praktiniai patarimai, namai, skalbimas

Atsikratome prakaito dėmių

Paimkite skystą muilą ir vandenilio peroksidą santykiu 1:2. Sumaišykite. Apdirbkite dėmę mišiniu. Po valandos išplaukite šaltame vandenyje.

Nedidelių dėmių ir nemalonaus kvapo šalinimas

Čia skalbiant įpilkite stiklinėlę baltojo acto.

Įsisenėjusių dėmių šalinimas

Būtina susmulkinti 5 aspirino tabletes, dėti jas į skalbimo mašiną. O su bakterijomis susidoros citrinų sultys, jei jų taip pat įpilsite į mašiną skalbiant. Sėkmės!

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau