Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 15

Kodėl į kriauklę su indais visada verta dėti panaudotą arbatos pakelį

Daugelis mėgsta gerti arbatą pakeliuose. Bet mažai kas žino, kad jo pagalba galima lengvai nuvalyti riebalus nuo indų. Kad nesikankintumėte su keptuvių, puodų ir kitų indų plovimu, pakanka įpilti į juos vandenį ir įleisti kelis panaudotus arbatos pakelius.

Jei jūs turėjote svečių ir po jų liko daug riebaluotų indų, tai galima juos užpilti verdančiu vandeniu, įdėti 2-3 arbatos maišelius ir palikti visai nakčiai. Kai jūs pabusite ir nueisite plauti lėkščių, tai pastebėsite, kad riebalai gana lengvai ir be pastangų nusiplauna nuo paviršių. Taip pat šį veiksmą galima naudoti tuo atveju, kai jūs negalite iškart po valgio išplauti indų.

Kodėl Į Kriauklę Su Indais Visada Verta Dėti Panaudotą Arbatos Pakelį?

Arbatos pakelius galima naudoti kaip vienkartines kempinėles virtuvės rakandų valymui. Jei maišeliai išdžiuvo, galima suvilgyti juos vandeniu ir valyti nešvarias lėkštes. Pirma, tai natūrali priemonė, kurios nelieka ant lėkščių paviršių, o antra – virtuvės rakandai bus tokie pat švarūs, kaip panaudojus indų ploviklį.

Ir pabaigai atskleisime jums dar vieną paslaptį. Arbata dar galima valyti kriauklę. Juk joje lieka riebaluoti nešvarumai, kuriems reikia ypatingų pastangų juos pašalinti. Todėl arbatos pakeliai šiuo atveju padės jums lengvai padaryti kriauklę spindinčia ir švaria.

Ar tai tiesa nežinau, tad lieku patiems išbandyti šį būdą...

Kodėl Į Kriauklę Su Indais Visada Verta Dėti Panaudotą Arbatos Pakelį?

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.05.2020 laikas 20:39 Nuostabus sąnarių receptas
Nulupkite 300-400 gramų česnako, sumalkite mėsmale, suberkite į vieno litro indelį ir užpilkite gero nerafinuoto augalinio aliejaus.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 20:09 Nuoviras Nuo Lėtinių Ligų Ir Uždegimo Organizme
Stulbinamai efektyvus ir labai lengvai paruošiamas receptas susideda iš 3 žinomų per amžius patikrintų vaistinių augalų: kalendros, raudonųjų dobilų ir gudobelės.

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 11:03 Verta žinoti 9 požymius, kad pas jus skydliaukės susirgimas
Tai priežastis, į kurią gydytojai atkreipia dėmesį pirmiausia. Žmogus staigiai sulysta, kai hormonų lygis pakyla virš normos. Be to, svoris kris, net jei jūs valgysite daugiau nei įprastai – mitybos režimo pokyčiai šiuo atveju nieko neįtakos....

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 10:29 Nacių Bazė-211 Antarktidoje (Naujoji Švabija)

Tai, kad Antarktidoje esančioje Karalienes Mod Žemėje yra įkurta slapta nacių Bazė-211, sužinojau visiškai atsitiktinai, kai teko būti komandiruotėje Vokietijoje, Apie bazę papasakojo buvęs SS Oberšurm-banfiureris Valteris Šulke, kuriam tuo metu buvo jau 89-eri metai amžiaus.

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:30 Didysis Tvanas buvo – teigia mokslas

Moksliniai šio klausimo tyrimai prasidėjo XX a. 10-ajame dešimtmetyje, kai du Kolumbijos universiteto geologai Viljamas Rajenas ir Volteris Pitmanas surinko visus duomenis apie didįjį tvaną. Jų sukurta teorija teigia, kad šiltėjant klimatui, maždaug prieš 7500 metų

...

Skaityti daugiau

26.05.2020 laikas 07:07 Nacistų projektuotas orbitinis ginklas turėjo deginti miestus ir užvirinti jūras

Šiandien tai skamba kaip fantastika, tačiau Antrojo pasaulinio karo metais nacistai planavo į orbitą iškelti saulės spindulius naudojantį 1,5 km skersmens kosminį ginklą.

Skaityti daugiau