Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 19

Mistika Dingo Iš Važiuojančio Autobuso

Beningtono miestelyje Vermonto valstijoje (JAV) gyvena vos 15 tūkstančių gyventojų, tačiau miestelis slepia nemažai paslapčių, kurios iki šiol neatskleistos.

Pats neįprasčiausias atvejis tarp jų, be abejonės, yra Džeimso Edvardo Tedforto dingimas. Vyras gimė 1884 metais Fletčerio miestelyje toje pačioje Vermonto valstijoje. 1940 metais jis gyveno Fletčeryje su savo jaunąja žmona Perl (Tedfortui buvo 56, o jai vos 28).

Kai prasidėjo Antrasis pasaulinis karas, Tedfortas, nepaisydamas amžiaus, išėjo j kariuomenę ir jį paėmė, o pasibaigus karui, sugrįžo į Fletčerį ir sužinojo, kad jo žmona kažkur dingo. Namas, kurį jie nuomojosi prieš išeinat į karą, stovėjo apleistas, niekas iš kaimynų nieko nežinojo apie Perl arba nieko nesakė.

Mistika, Nepaaiškinama, nutikimas, JAV

Dėl didelio metų skirtumo nebūtų buvę keista, jei Tedforto žmona būtų išėjusi pas kitą, kol Džeimsas vaidino didvyrį, tačiau žmonos dingimas pasirodė beesąs gerokai paslaptingesnis.

Paklausinėjęs vietinių, Tedfortas išsiaiškino, kad visi matė, kaip Perl ruošėsi eiti į Amoso maisto prekių parduotuvę, ėjo ji ten su rankine, bet niekas nematė, kaip ji grįžo namo.

Likęs be žmonos ir ne namų, Tedfortas po ilgų svarstymų nusprendė važiuoti į veteranų pensioną Beningtono mieste. Jis persikraustė tenai 1947 metais. 1949 metų lapkričio mėnesį Tedfortas važiavo pas gimines į svečius, o paskui grįžo atgal į pensioną. Bet, kai po kelių dienų, gruodžio 1 dieną, giminaičiai paskambino į pensioną, paaiškėjo, kad Tedfortas ten taip ir nesugrįžo.

Prasidėjo tyrimas. Buvo nustatyta, kad Tedfortas įlipo į autobusą Bemngtone ir po 8 valandų turėjo būti veteranų pensione, bet tą dieną siautė smarki pūga, visi keliai buvo užpustyti, ir autobusas vos vos judėjo plentu. Kelias ėjo pro mišką Green Mountain National Forest, kuris garsėjo kaip keista vieta, kur dingsta žmonės.

Autobuse buvo dar 14 keleivių, visi jie puikiai prisiminė vyrą. Tedforto išvaizda buvo įspūdinga: vešli graži barzda ir tokie pat vešlūs ūsai. Anot keleivių, vyras visą kelią miegojo. Kai autobusas atvažiavo į Beningtoną, visi keleiviai išlipo, išskyrus tą vvrą. O kai vairuotojas patikrino saloną, daugiau nieko nebuvo.

Stotelėje išlipę keleiviai taip pat patvirtino, kad senas vyras iš autobuso neišlipo. Daugelis taip pat prisiminė, kad ankstesnėje stotelėje vyras autobuse dar buvo ir ramiai miegojo. Vadinasi, jis dingo iš autobuso tarp priešpaskutinės stotelės ir Beningtono. Keista, juolab kad autobusas šioje atkarpoje nenumatytai sustojęs nebuvo.

Visi Tedforto daiktai liko ant sėdynės, tarp jų ir knygelė su autobusų tvarkaraščiais. Džeimso Edvardo Tedforto taip niekada ir nerado nei gyvo, nei mirusio.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau