Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 2

Drag Queen renginys, skirtas kūdikiams, kelia pasipiktinimą

Drag Queen renginys, skirtas kūdikiams, kelia pasipiktinimą

Tikrinti faktai

Londono kabareto trupė, kurios programa skirta kūdikiams, sukėlė pasipiktinimą po to, kai socialinėje žiniasklaidoje pradėjo plisti nerimą keliantys vaizdo įrašai iš jų tariamai vaikams skirtų renginių.

Nerimą keliančioje filmuotoje medžiagoje matyti, kaip drag kostiumais apsirengę vyrai per specialiai kūdikiams skirtą drag renginį atlieka nepadorius ir įžūlius veiksmus.

"Pagal amžių tinkamo" drag renginio metu vyrai šokinėja ir kabo nuo lubų, apsupti minios nieko nesuprantančių tėvų ir jų kūdikių.

Britų laidų vedėja Dominique Samuels paviešino jai atsiųstą vaizdo įrašą iš prieštaringai vertinamo "pasirodymo", kurį surengė kabareto kompanija "Caba Baba Rave", teigianti, kad jų renginiai skirti tėvams su kūdikiais iki 2 metų.

InfoWars pranešimai: "Baba Baba Cababe" - tai "Baba Baba Cababe" ir "Baba Baba Cababe": Vaizdo įraše matyti, kaip suaugęs vyras odiniais smailianosiais bateliais atlieka pasirodymą ant šilkinio kaspino, o vyras, dėvintis juodus stringus ir striptizo kulniukus, balansuoja ant kėdės žemyn galva, apnuogindamas savo iškilimą, o vaikai ir jų tėvai sėdi ant grindų ir žiūri.

Praėjusią savaitę "Honor Oak Pub" užeigoje Lewishame vykęs renginys "Magiškas pasakojimas" sulaukė protestų, per kuriuos buvo suimti keli asmenys.

Nuo to laiko, kai vaizdo įrašas buvo įkeltas, jis surinko daugiau nei 1 mln. peržiūrų.

Bendrovės "Caba Baba Rave" interneto svetainėje teigiama, kad ji "rengia įspūdingą kabaretą, perpintą su užburiančiomis kūdikių pojūčių akimirkomis".

"Norėjome sukurti tokį renginį, į kurį pačios norėtume eiti kaip mamos. Galima tik tiek kartų klausytis "Wheels on the Bus", - sakė atlikėjos Lizzie ir Gemma. "Norėjome suteikti tėvams "didžiojo Londono vakaro" (kabareto, gėrimų ir šokių) patirtį, bet tokią, į kurią galima atsivesti kūdikį ir vis tiek grįžti namo prieš miegą."

"Honor Oak Pub" išplatino pareiškimą, kuriame primygtinai teigiama, kad renginys, kurio metu vilkėjo strėnas, buvo "tinkamas pagal amžių".

"Mums tapo žinoma, kad gali būti nesusipratimų dėl šio renginio.

"Norėjome jus visus patikinti, kad mūsų populiarusis renginys "Magiški pasakojimai" bus tinkamas pagal amžių ir niekuo nesiskiria nuo to, ką šeimos kartu pamatys ir patirs teatre.

"Šis renginys - tai galimybė šeimoms ir draugams susirinkti kartu, pasiklausyti pasakų knygos skaitymo ir smagiai praleisti laiką.

"Mums svarbiausia, kad visi čia apsilankę būtų saugūs ir laimingi."

Tokio pobūdžio renginių daugėja ir Amerikoje, todėl bent 15 valstijų ėmėsi svarstyti teisės aktus, draudžiančius vaikams lankytis suaugusiųjų tematikos draiskanų renginiuose.

Grožis reikalauja aukų.... kaip manote jūs?

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau