Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Kovo » 23

Ekspertai atrado naujus koronaviruso simptomus: jie – apsunkins gyvenimą

Didžiosios Britanijos otorinolaringologų asociacija (BAO) atrado naujus koronaviruso simptomus, kurie daliai žmonių gerokai apsunkins gyvenimą ar net atims paskutinius gyvenimo malonumus, praneša anglija.today.

Pasak vieno žymiausių šalies ausų, nosies ir gerklės ligų konsultantų, profesoriaus Nirmalo Kumaro, koronavirusu užsikrėtusiems pacientams, kurie nekosėja ir nekarščiuoja, gali pasireikšti visai nauji ligos simptomai – skonio ir kvapo pojūčių praradimas.

Profesoriaus teigimu, kitų šalių informacija liudija, jog koronavirusas į žmogaus organizmą patenka per akis, nosį ar gerklę, o britų mokslininkai nustatė, kad koronavirusu sergantiems asmenims, kuriems nepasireiškia tradiciniai ligos požymiai, gali dingti skonio ir kvapo pojūčiai. Asmenys, kurie neteko gebėjimo jausti skonį ir kvapą, turėtų saviizoliuotis, nes tai gali būti koronaviruso simptomai. Skonio ir kvapo pojūčių praradimas gali reikšti viruso sankaupą nosyje ir galinėje gerklės dalyje.

JK ligoninių priimamųjų gydytojai nuogąstauja, kad ilgainiui koronaviruso epidemijos mastas šalyje viršys Italijos lygį, kur mirčių skaičius nuo šio viruso yra didžiausias pasaulyje. Jau dabar JK ligoninių priimamųjų darbuotojai dirba ties savo galimybių riba, o didesnis pacientų kiekis tiesiog paralyžiuotų ligoninių veiklą.

Asociatyvi nuotr. Scanpix nuotr. / anglija.today inf.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.

Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
05.04.2020 laikas 17:14 Atėjo Laikas Kaupti Vandens Atsargas

Vienas iš nedaugelio vertingiausių planetos rezervatų, kurį stebi UNESCO, yra skaitomas Igvasu nacionalinis parkas, esantis Brazilijos ir Argentinos teritorijose

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 11:18 Kieno Didžiuliai Laivai Buvo Pastebėti Mėnulio Fone?
Viena iš daugiausiai pasirodymo NSO vietų yra Mėnulis ir aplink jį dangaus sritis. Astronomai šimtmečius stebėjo, ten keistas šviesas, o prasidėjus XXI amžiui, kai žmonėms tapo prieinami ne tik teleskopai, bet ir vaizdo įrašymo priemonės, kai atsirado galimybė pasidalinti savo stebėjimais su visuome...

Skaityti daugiau

05.04.2020 laikas 07:34 Akupresūros Taškas LR3 padės Išvengti Daugelį Ligų

Kiekvieną dieną daug dėmesio skiriame savo sveikatai. Mes laikomės dietų, sportuojame, vartojame vitaminus, einame pas gydytoją ir sąrašas gali tęstis. Nors egzistuoja daugybė šiuolaikinių įvairių sveikatos problemų gydymo metodų, neturėtume pamiršti apie ir homeopatinius natūralaus gydymo metodu...

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 21:28 Šis kokteilis gydo širdies ligas ir pašalina trombas
Liaudies medicina siūlo universalų kokteilį nuo daugelio ligų. Kokteilis tiesiog išgelbsti nuo triukšmo ausyse ir galvoje, padeda nuo galvos skausmo, ypač, kai skauda galvą dėl oro pokyčio. Ši tinktūra apsaugo nuo kraujo krešulių susidarymo. Šiuo vaistu gydomos visos širdies ir kraujagyslių ligos....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 16:52 Baisūs Trimitų Garsai Skamba Per Visą Rytų Europą. Galimas Ugnikalnio Įsiveržimas Iki M9.0
2020 m. balandžio 3d. atėjo baisios naujienos iš Slovakijos sostinės, Bratislavo. Galima matyti, kad Europa laukia ugnikalnio išsiveržimas, M9.0 ar panašiai, o remiantis dabartiniais „trimito garsais“ ir litosferos įvykių seka – nuotykių galima laukti balandžio antroje pusėje....

Skaityti daugiau

04.04.2020 laikas 12:20 Šiandiena Pasaulis Gali Neatpažįstamai Pasikeisti

Kaip matote, pirmoje vaizdo įrašo sekundėje, prie chronometro, kuris skaičiuoja paskutines sekundes iki valandos H, priklijuojama popieriaus juostelė, kurioje nurodyta 2020 m. balandžio 4 d. data.

Skaityti daugiau