Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 12

M. Fauci gina savo elgesį su pandemija ir sako, kad raginantys jį suimti yra ‘bepročiai’

M. Fauci gina savo elgesį su pandemija

Šeštadienį duodamas interviu CNN žurnalistui Jimui Acostai, buvęs J. Bideno vyriausiasis patarėjas medicinos klausimais savo kaltintojus pavadino "bepročiais".

J. Fauci teigė, kad jis ir jo šeima vis dar sulaukia grasinimų nužudyti dėl jo reakcijos į 2020 m. pandemiją, nors iš Nacionalinio alergijos ir infekcinių ligų instituto direktoriaus pareigų pasitraukė prieš kelis mėnesius.

Įdomu: Dr. Fauci pripažįsta, kad Covid vakcinos niekada negalėjo veikti taip, kaip teigiama

"Mail Online" praneša: Acosta taip pat paklausė Fauci apie Elono Musko gruodžio mėnesio tviterio žinutę, kurioje jis tyčiojosi iš transseksualų įvardžių ir ragino pateikti baudžiamąsias bylas. Žinutė skambėjo taip: "Mano įvardžiai yra Prokuroras/Fauci". 

Ką į tai atsakysite?" - paklausė laidos vedėjas.

'Nėra jokio atsakymo į tą beprotybę, Džimai. Už ką mane patraukti baudžiamojon atsakomybėn? Apie ką jie kalba? Norėčiau, kad galėčiau suprasti, apie ką, po velnių, jie kalba. Manau, kad jie tiesiog išėjo iš proto, - piktinosi geriausias šalies užkrečiamųjų ligų ekspertas.

Tai tiesiog neturi jokios prasmės ir yra neatsakinga, - piktinosi jis. 

Kalbėdamas apie tai, kaip jo šeima susidoroja su neigiamu viešumu, susijusiu su jo vadovavimu pandemijai, Faučis sakė, kad tai "sunku". 

"Jiems nepatinka, kad man nuolat grasinama mirtimi. Kiekvieną kartą, kai kas nors atsistoja ir išplepa kokią nors nesąmonę, kuri yra dezinformacija, dezinformacija ir atviras melas, kažkas kažkur nusprendžia, kad nori pakenkti man arba mano šeimai, - sakė jis. 

Visa kita yra tiesiog beprotybė, tai, ką jie kalba. Tačiau tai turi neigiamą poveikį, kai žmonės tai priima rimtai ir išlieja tai ant tavęs ir tavo šeimos". 

Gydytojas apibūdino požiūrį, kad "nepriimtina" turėti "politinį požiūrį į visuomenės sveikatos problemą", nes šie klausimai sukuria "bendrą priešą".

Įdomu: Anthony Fauci dokumentas atskleidžia, kad pareigūnai žinojo, jog COVID vakcinos yra ‘pavojingos žmonėms’

1984-2022 m. eidamas šias pareigas F. Fauci sprendė opius klausimus, susijusius su sveikatos krizėmis - nuo ŽIV/AIDS iki paukščių gripo ir Ebolos.

Veteranas imunologas buvo septynių JAV prezidentų, pradedant respublikonu Ronaldu Reiganu, patarėjas ir daugiau kaip 50 metų dirbo visuomeninėje tarnyboje. 

Tuo metu, kai Muskas parašė tviterio žinutę, Baltieji rūmai išreiškė visokeriopą paramą Fauci.

Jie yra bjaurūs, atitrūkę nuo realybės, ir mes ir toliau tai įvardysime ir labai aiškiai apie tai kalbėsime, - po to žurnalistams sakė spaudos sekretorė Karine Jean-Pierre.

Penktadienį Atstovų Rūmai vienbalsiai nubalsavo už tai, kad būtų išslaptinta JAV žvalgybos informacija apie COVID-19 kilmę, taip vieningai parodydami abiejų partijų palaikymą artėjant trečiosioms mirtinos pandemijos pradžios metinėms.

Balsavimas 419-0 buvo galutinis Kongreso pritarimas įstatymo projektui, kuriuo jis siunčiamas ant prezidento Džo Bideno stalo. Kol kas neaišku, ar prezidentas pasirašys įstatymą, o Baltieji rūmai pareiškė, kad šis klausimas yra nagrinėjamas.

Tokio sprendimo dar nepriėmiau, - vėlai penktadienį sakė J. Baidenas, paklaustas, ar pasirašys įstatymo projektą.

Diskusijos Atstovų rūmuose buvo trumpos ir dalykiškos: Amerikiečiams kyla klausimų, kaip prasidėjo mirtinas virusas ir ką galima padaryti, kad ateityje būtų išvengta jo protrūkių.

Amerikos visuomenė nusipelno atsakymų į visus COVID-19 pandemijos aspektus, - sakė Atstovų Rūmų Žvalgybos komiteto pirmininkas Maiklas Terneris (Michael Turner, R-Ohio).

Jis sakė, kad tai apima ir tai, "kaip šis virusas buvo sukurtas ir, konkrečiai, ar tai buvo natūralus reiškinys, ar su laboratorija susijęs įvykis". 

Respublikonų vadovaujami rūmai dėmesį viruso kilmei skiria po to, kai savaitės pradžioje rūmai pradėjo veikti pasirinktam komitetui, kuris klausėsi teorijų, kaip prasidėjo pandemija.

Nepaisant dažnai karštos retorikos apie koronaviruso kilmę ir klausimų apie JAV sveikatos apsaugos pareigūnų, įskaitant Fauci, reakciją į virusą, tai yra retas dvipartiškumo momentas.

Atstovų Rūmų respublikonai naudojasi savo naujaisiais daugumos įgaliojimais, kad ištirtų visus pandemijos aspektus, įskaitant kilmę ir, jų teigimu, pareigūnų pastangas nuslėpti faktą, kad virusas nutekėjo iš Vuchano laboratorijos. 

Keliomis dienomis anksčiau GOP paviešino elektroninius laiškus, iš kurių matyti, kad Fauci užsakė 2020 m. vasario mėn. dokumentą, kuriuo buvo siekiama paneigti galimybę, kad COVID atsirado laboratorijoje, o po kelių savaičių Baltuosiuose rūmuose surengtoje spaudos konferencijoje paviešino šį tyrimą. 

Vasario mėn. respublikonai, vykdydami tyrimo veiksmus, išsiuntė laiškus Fauci, Nacionalinės žvalgybos direktorei Avril Haines, sveikatos apsaugos ministrui Xavier Beccera ir kitiems. 

Laiškuose nereikalaujama, kad gavėjai bendradarbiautų. Tačiau gruodį skelbdamas respublikonų tarnybų ataskaitą, virusų pakomitečio pirmininkas respublikonas Bradas Venstrupas (Brad Wenstrup, R-Ohio) sakė, kad įstatymų leidėjai išduos šaukimus į teismą, jei potencialūs liudytojai nebendradarbiaus. 

Respublikonai apkaltino M. Faučį melavus Kongresui, kai jis gegužę paneigė, kad Nacionalinis sveikatos institutas finansavo virusų virusologijos laboratorijoje Vuchane atliekamus tyrimus, kurių metu virusas laboratorijoje patobulinamas, siekiant ištirti jo galimą poveikį realiame pasaulyje.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.03.2023 laikas 09:27 Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai....

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 09:09 Kaip aš jį pasirinkau?
"Į ką žiūrėjau, kai sutikau už jo ištekėti? Ką galvojau, kai jį pasirinkau?" - šiuos retorinius klausimus per konsultacijas dažnai užduoda moterys, kurios jaučiasi pasirinkusios netinkamą žmogų šeimai kurti.

Skaityti daugiau

24.03.2023 laikas 08:59 Kaip nutraukti santykius su priklausomybę turinčiu žmogumi?
Deja, kartais tenka susidurti su žiauria tiesa. Gyvenimas santykiuose su priklausomu žmogumi yra skausmingas.

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

23.03.2023 laikas 23:21 Receptai | Patiekalai «Tai patys skaniausi pyragaičiai, kokius esu valgęs - nuo šiol visada juos gaminsiu taip»: bulvių pyragėliai (mano geriausias receptas)
Dabar bulvių pyragėlius gaminu tik pagal šį receptą - skanius, kvapnius, su švelniu įdaru. Juos lengva pagaminti iš pačių paprasčiausių produktų. Man tai pats geriausias receptas. Dalijuosi juo su jumis.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 20:32 Receptai | Patiekalai «Faršo daugiau nebeperku»: kapotos vištienos kotletai iš įprastų produktų (juos mėgsta visa šeima)
Šiuos kotletus mėgsta visa mano šeima! Vietoj įprastų maltos mėsos kotletų gaminu maltos vištienos krūtinėlės kotletus. Paruošti iš pačių paprasčiausių, nebrangių produktų, ir labai greitai. Dalijuosi receptu.

Skaityti daugiau

22.03.2023 laikas 19:24 Receptai | Patiekalai "Vietoj įprasto omleto gaminu skanų patiekalą visai šeimai": Omletas su grybais orkaitėje vakarienei (šeimai patinka)

Neįprastas skonis ir nepakartojamas aromatas! Nuostabus omletas su grybais orkaitėje, dažnai jį patiekiu vakarienei, šeima dievina! Jį lengva pagaminti ir visai nesudėtinga. Parodysiu jums receptą.

Skaityti daugiau