Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Rugsėjo » 27

Fiziniai pratimai nuo vidurių užkietėjimo

Informacija apie pratimus, kurie padeda, kai užkietėja viduriai.

Žinoma, mitybos pamiršti nereikėtų. Racione būtinai turėtų būti morkų, kopūstų, burokėlių su augaliniu aliejumi.

Ryte tuščiu skrandžiu išgerkite stiklinę šalto vandens ir imkitės fizinių pratimų.

1. Pilvo savimasažą daryti 2-3 minutes.

2. Pradinė padėtis - ant kelių. Su skaičiumi «vienas» pakelti rankas į viršų (pav. 2a), giliai įkvėpti. Su skaičiumi «du» nuleisti jas per šonus žemyn, o liemenį ir galvą palenkti - iškvėpimas (2b pav.). Įkvėpiant kakta paliesti grindis (pav. 2c). Kartoti 5 kartus. Šis pratimas daro masažuojantį poveikį pilvo ertmės organams, stiprina peristaltiką.

3. Pradinė padėtis - gulėti ant pilvo, rankos palei kūną (3 pav.). Ištiestas kojas pakelti 30-45° kampu,
atsiremiant kumščiais (jie yra prie dubens) ir krūtine į grindis - įkvėpimas. Po 20 sekundžių - iškvėpimas. Pratimas sunkus. Galima kelti paeiliui kairę ir dešinę koją (kiekvieną po 5 kartus).

4. Pradinė padėtis - gulėti ant pilvo, rankos delnais žemyn prie pečių. Galvą lėtai kelti aukštyn - atgal, ištiesiant rankas per alkūnės, - įkvėpimas. Padėtį išlaikyti 3-4 sekundes, grįžti į pradinę padėtį - iškvėpimas (4 pav.). Rankos yra tik lengva atrama. Liemenį stengtis pakelti be jų pagalbos. Kartoti 6 kartus. Atminkite: sergant opalige ir gastritu, šių pratimų daryti negalima.

5. Pradinė padėtis - gulėti ant pilvo. Liemuo ir kojos tiesios, rankos už nugaros, pirštus sunerti - įkvėpimas (5a pav.). Remiantis į pilvo raumenis, kūną pakelti taip, kad jis įgautų «laivelio» formą (5b pav.). Grįžti į pradinę padėtį - iškvėpimas. Kartoti 6 kartus.

Mankšta, Pratimai, vidurių užkietėjimas, sveikatos patarimai

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau