Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Pasąmonės Galios » 2023 » Vasario » 26

Galvokime kitaip – ir viskas pasikeis

Galvokime kitaip – ir viskas pasikeis

Žmogui būdinga pasirinkti labiausiai įprastus būdus gyventi ir reaguoti į kasdienes situacijas.

Mūsų gyvenimo tempas spartus, darbų ir rūpesčių, kuriuos reikia įveikti, būna be galo daug, nėra kada klausinėti savęs: „O kodėl aš taip galvoju, ar tikrai viskas yra taip, kaip aš manau?“. Paprasčiau elgtis standartiškai, pagal kadaise išmoktus reagavimo šablonus ir automatines mintis. Tačiau mes retai kada išlošiame dėl tokio savo elgsenos ir mąstysenos automatiškumo.

O įprastą minčių tėkmę galima pakeisti. Tuo užsiima kognityvinė elgesio terapija.

Kognityvinės psichologijos specialistas tokiam klientui pasiūlytų išvystyti savo idėją, įsigilinti į ją, kad sužinotų, kas slepiasi už automatinės minties. Galbūt tai reikš, kad žmogus jaučiasi nevykėliu, jog nesugebėjo persikelti į šiltesnį klimatą arba užsidirbti pakankamai pinigų atostogoms prie jūros karštuose kraštuose. Kitam gal tokios mintys apnuogins jo jauseną, jog viskas aplinkui blogai, nėra jokio džiaugsmo ir dar oras prastas. O trečias gal pasipiktins komunalinėmis tarnybomis, kurios tinkamai nesureguliuoja būto šildymo.

Kai surasime tokių automatinių minčių šaknis, galėsime paanalizuoti tikrąją blogos nuotaikos priežastį. Svarstysime, kaip galima būtų užsidirbti daugiau, kaip surasti būdą pakeliauti ar persikelti į kitą gyvenimo vietą, kaip sureguliuoti šildymą,, kaip apsirūpinti šiltesniais drabužiais bei avalyne, kad nereikėtų šalti lauke.

Taip mes galime suprasti, kad automatinės neigiamos mintys tik įvaro mus į aklavietę. O išeitis atsivers tada, kai surasime realią nerimo ir nepasitenkinimo priežastį ir imsimės veiksmų situacijai ištaisyti.

Pradėję galvoti kitaip, nei esame įpratę, mes galime pakeisti savo gyvenimą į gerąją pusę. Tam verta paaukoti laiko ir išmokti pačiam tapti savo kognityviniu terapeutu.

Pabandykite sekti savo automatines mintis ir išsiaiškinti, kas už jų slypi. Pasiektas aiškumas nuramina sąmonę ir suteikia galimybę reaguoti bei veikti kitaip.

Pirmame etape, kol išsiugdysite įprotį kontroliuoti savo automatines mintis, verta jas užsirašinėti, kad suradę laiko galėtumėte jas atidžiai išnagrinėti.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:
Temos

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau