Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2023 » Sausio » 28

Milžinišką pelną gavęs Billas Gatesas dabar griauna "Covid Jabs" veiksmingumą

Billas Gatesas (Bill Gates) pripažįsta, kad dabartinės covid-19 vakcinos turi "problemų".

Gatesas yra ne tik vienas didžiausių pasaulyje skiepų propaguotojų, bet ir daug investavo į mRNA skiepus ir gavo didžiulį pelną parduodamas "BioNTech" akcijas.

Milijardierius "Micrsoft" įkūrėjas kalbėjo Australijos Lowy institute per paskaitą "Pasirengimas pasauliniams iššūkiams: Pokalbis su Billu Geitsu", kai jis prisipažino:

"Taip pat turime išspręsti tris (kovidų) vakcinų problemas. Dabartinės vakcinos neblokuoja infekcijos. Jos nėra plačios, todėl atsiradus naujiems variantams prarandama apsauga, be to, jos yra labai trumpos, ypač svarbiems žmonėms, t. y. seniems žmonėms."

The Defender praneša: Tokie pareiškimai kai kuriuos nustebino, nes Gatesas jau seniai remia vakcinų gamintojus ir organizacijas, skatinančias visuotinį skiepijimą, ir į jas investuoja. Tačiau jie buvo paskutiniai iš virtinės pastarųjų savaičių įvykių, dėl kurių vis dažniau buvo suabejota, ypač COVID-19 vakcinomis.

"Tai apgaulė": Gateso investicijos į mRNA vakcinas atskleidžia "interesų konfliktą

Keletas analitikų ir komentatorių kritikavo R. Gatesą, tačiau ne dėl to, kad nesutiko su jo pareiškimais Australijoje. Priešingai, jie teigė, kad jis anksčiau daug investavo į mRNA vakcinas tuo pat metu, kai skatino pasaulinę COVID-19 vakcinacijos kampaniją ir rėmė privalomą skiepijimą.

Sausio 25 d. kalbėdami televizijos "The Hill TV" laidoje "Rising", vedėjai Briahna Joy Gray ir Robby Soave aptarė Gateso pareiškimus. Soave'as iš pradžių iš esmės pritarė Gateso kritikai dėl dabartinių mRNA vakcinų, sakydamas:

"Jis iš tiesų prikišo nagus prie problemų, su kuriomis susiduriame: trumpa apsaugos trukmė, ne itin pastebimas poveikis atvejų perdavimui... ne itin didelė nauda daugeliui sveikų ir jaunų žmonių."

Tačiau Soave'as, kuris sausio 19 d. atskleidė "Facebook" bylas, rodančias, kad CDC darė didelę įtaką turinio, susijusio su COVID-19 vakcinomis, moderavimui ir cenzūrai platformoje, tada atkreipė dėmesį į ankstesnes Gateso investicijas, kurios prisidėjo prie mRNA vakcinų technologijos kūrimo.

Soave'as sakė: "Billas Gatesas buvo pagrindinis mRNA technologijos šalininkas... jis investavo į "BioNTech", kuri sukūrė mRNA vakciną "Pfizer".

"Mes tik šiek tiek gilinomės, - tęsė Soave'as, - ir pamatėme, kad jis pardavė daug tų akcijų... kiek tai buvo pelno?"

"10 kartų", - atsakė Grėjus. "2019 m. jis investavo 55 mln. dolerių į "BioNTech", o dabar ji verta daugiau nei 550 mln. dolerių. Jis pardavė dalį akcijų... manau, kad tai buvo praėjusių metų pabaigoje, kai akcijų kaina viršijo 300 dolerių, o tai jam buvo didžiulis pelnas, palyginti su tuo, kai jis investavo."

Po to Soave'as išsakė kritiškų pastabų, skirtų Gatesui:

"Sekime šia trajektorija: [Gatesas] daug investuoja į "BioNTech", "mRNA vakcinos yra puikios, tai ateitis", jis kalba apie vakcinos kūrimo terminus ir apie tai, kaip mes galime ją sukurti greičiau, "mums gali tekti šiek tiek sumažinti saugumą"... Viskas... parduoda ją... uždirba didžiulius pinigus... bet dabar "taip, viskas gerai, galėtų būti geriau, bet mums tikrai reikia šio purškalo".

Soave turėjo omenyje Gateso pareiškimą, kurį jis padarė per neseniai Australijoje vykusią savo kalbą, prieš pat savo pastabas dėl mRNA vakcinų, kur jis pasakė:

"Manome, kad labai anksti epidemijos metu taip pat galime turėti dalyką, kurį galima įkvėpti ir kuris reikštų, kad negalėsite užsikrėsti, blokatorių, įkvepiamą blokatorių."

Gray iškėlė klausimą dėl interesų konfliktų tarp tokių asmenų kaip Gatesas, užimančių svarbias pareigas vaistų ir vakcinų gamintojų įmonėse, ir federalinės vyriausybės išleidžiamų didelių mokesčių mokėtojų pinigų sumų šiems produktams pirkti. Ji teigė: "Gatesas ir jo kolegos iš JAV yra atsakingi už šiuos klausimus:

Gatesas teigė: "Tai apgaulė. Šios bendrovės išgauna pinigus, mokesčių mokėtojų pinigus, kad sumokėtų už gydymo būdus, kurie nėra nurodyti medikų ir yra mažiau naudingi nei tie, kuriuos jau turime.

"Tuo pat metu Bideno administracija atveria savo duris, besisukančias duris, žmonėms iš šių įvairių pramonės šakų, pavyzdžiui, Džefui Zientsui, kuris yra naujasis Džo Bideno personalo vadovas... kuris visą savo karjerą dirbo tokiose bendrovėse, investavo į tokias bendroves, kurios iš vyriausybės išieškojo per didelius mokesčius už Medicare ir Medicaid mokėjimus ir tikslias permokas. Tai didžiulė apgaulė, kuri yra neįtikėtinai paplitusi."

Zientsas anksčiau buvo Bideno administracijos "COVID caras" ir viešai pasisakė už visuotinį skiepijimą.

Tada Soave'as pasakė, kad Gateso pareiškimai ir platesnis vaistų ir vakcinų šalininkų bei federalinės vyriausybės interesų konfliktų klausimas patvirtina teiginius, kuriuos jau seniai skelbia "antivakseriai ir panašiai". Jis sakė:

Žmonės, kurie skeptiškai vertino šį "Pfizer" ir vaistų kūrimo, susijusio su COVID, aspektą, ir kurie žiniasklaidoje buvo nušauti kaip keistuoliai, antivakseriai ir panašiai, manau, kad šis farmacijos korupcijos ir žmonių, skatinančių įvairias intervencijas, investuojančių į pelną, klausimas turėjo būti kairiųjų lyderio klausimas.

"Mes turime būti skaidresni dėl to, kad žmonės, kurie prisideda prie to, kokia bus vyriausybės politika, ko bus reikalaujama iš žmonių, Bideno administracija bandė reikalauti, kad žmonės tai gautų, ar tai neturėtų būti žinoma bent jau tada, kai ant kortos yra pastatyti šimtai milijonų dolerių finansinių interesų žmonėms, kurie tai pataria? Ir jų melodija keičiasi, nes ji seka paskui pinigus!"

Tiriamasis žurnalistas Džordanas Šachtelis (Jordan Schachtel) taip pat turėjo piktų pastabų po Geitso pareiškimų Australijoje, rašydamas savo tinklaraštyje:

"Microsoft" įkūrėjas Billas Gatesas, kuris buvo vienas iš Kovido isterijos architektų ir turėjo daugiau įtakos nei bet kuris kitas asmuo pražūtingai pasaulinės pandemijos politikai, pagaliau pripažino, kad mRNA skiepai, kuriuos jis propaguoja jau dvejus metus, yra ne kas kita, kaip pasibaigusio galiojimo farmacinis šlamštas.

"Vertimas: Gatesas pripažįsta, kad šūvių neįmanoma suderinti su sparčiai besivystančiais variantais, jų galiojimo laikas baigiasi žaibišku greičiu ir jie nesustabdo perdavimo. Ir jie neveikia vienintelės rizikos grupės gyventojų".

Šachtelis tai pavadino "neįtikėtinu žmogaus, kuris kadaise reklamavo skiepus kaip vaistą nuo koronaviruso, apsisukimu", remdamasis ankstesniu Geitso pareiškimu: "kiekvienas, kuris pasiskiepija, ne tik apsisaugo pats, bet ir sumažina jų perdavimą kitiems žmonėms ir leidžia visuomenei grįžti į normalų gyvenimą".

2021 m. Gatesas mRNA vakcinas apibūdino kaip "stebuklingas", sakydamas, kad jos per ateinančius penkerius metus "pakeis žaidimo taisykles".

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus. Patiko pasidalinkite.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Auka/Parama

Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Čia, niekas jūsų neseka! Būkite laisvi. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
20.03.2023 laikas 18:29 CBS orų pranešėja griūva tiesioginiame eteryje
Šeštadienio rytą tiesioginės transliacijos metu Los Andžele staiga nugriuvo meteorologė. Šokiruojančiame vaizdo įraše matyti, kaip Alissa Carlson Schwartz iš CBS filialo KCAL, ruošdamasi pateikti rytinį pranešimą apie orus, staiga išblykšta, jos akys...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 14:40 Vengrijos premjeras Orbanas: "Europa kenčia nuo karo psichozės"
Pagrindinė problema, su kuria šiandien susiduria Europa, yra karas, dėl kurio Vengrija atsidūrė sudėtingoje padėtyje, nes karo padariniai yra sunkūs ir neatidėliotini, sakė Vengrijos ministras pirmininkas Viktoras Orbanas Ankaroje vykstančiame Turkij...

Skaityti daugiau

20.03.2023 laikas 12:12 Saudo Arabijos karalius pakvietė Irano prezidentą apsilankyti pirmą kartą per 25 metus

Daugiau kaip prieš savaitę Pekine, tarpininkaujant Kinijai, sudarę istorinį taikos susitarimą, Iranas ir Saudo Arabija, dešimtmečius buvę aršūs priešai, o prieš tai jų tautos šimtmečius varžėsi dėl religinio šiitų ir sunitų susiskaldymo, toliau si...

Skaityti daugiau

Nemokami skelbimai

20.03.2023 laikas 21:18 Receptai | Patiekalai Paimu kiaušinį, stiklinę pieno ir gaminu minkštas bandeles arbatai
Minkštos, purios ir labai skanios bandelės iš paprasčiausių produktų! Sėkminga tešla, kuri ilgai negenda (išbandyta per daugelį metų). Dalinuosi su jumis šiuo receptu.

Skaityti daugiau

19.03.2023 laikas 20:28 Receptai | Patiekalai «Mano vyras buvo sužavėtas, o svečiai paprašė recepto»: prabangus tortas be kepimo iš minimalių ingredientų (negali būti paprasčiau)

Šiandien pagaminau puošnų tortą arbatai iš minimalių produktų! Visi svečiai prašė recepto ir negalėjo patikėti, kaip lengva jį pagaminti. Jis pagamintas nekepant, iš paprastų produktų.

Skaityti daugiau

16.03.2023 laikas 09:02 Receptai | Patiekalai Mielinė picos tešla su pienu
Galiu labai užtvirtintai teigti, kad pica yra vienas iš pačių mėgstamiausių patiekalų mano šeimoje. Tokia mielinė picos tešla su pienu man yra labiausiai pasiteisinanti ir tikrai labai pamilta. O štai priedų kuo puikiausiai galite...

Skaityti daugiau