Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2022 » Rugpjūčio » 9

Billas Gatesas pripažįsta, kad Covid yra "daugiausia pagyvenusių žmonių liga... panaši į gripą"

Gatesas (Gates) netgi pripažįsta, kad vakcinos neužkerta kelio infekcijos perdavimui

Nepaisant to, kad Billas Gatesas (Bill Gates) stumia blokadas ir eksperimentines vakcinas bei padeda naikinti pasaulio ekonomiką, jis neseniai padarė keletą stulbinančių prisipažinimų dėl Covid.

Jis teigė, kad virusas labai panašus į gripą, kad juo dažniausiai serga pagyvenę žmonės ir kad jo mirtingumas yra mažas.

Jo žodžiai buvo nepaprastai panašūs į kai kurių svarbiausių pasaulio uždarymo priešininkų, kurie nuo pat vadinamosios pandemijos pradžios kalbėjo tuos pačius dalykus.

Socialinės žiniasklaidos naudotojai taip pat buvo apšaukti konspiracijos teoretikais ir kovotojais su vaksimilizacija, o už tuos pačius žodžius buvo išmesti iš platformų.

Need to Know pranešimas: Jimmy Dore (Jimmy Dore) atkreipė dėmesį į tai, kad vidutinis žmonių, kuriems buvo diagnozuota mirtis nuo COVID, amžius viršijo vidutinę tikėtiną gyvenimo trukmę. Gatesas taip pat pripažino, kad COVID "vakcinos" neužkerta kelio ligos perdavimui.

Jimmy Dore'o (Jimmy Dore) analizė:

Nors Jimmy Dore pritaria COVID viruso teorijai, jis pateikia keletą svarbių pastabų, įskaitant tai, kad vidutinis žmonių, kurie tariamai mirė nuo COVID, amžius viršija vidutinę tikėtiną gyvenimo trukmę! Vidutinė vyrų gyvenimo trukmė JAV yra 79 metai, tačiau vidutinis nuo COVID mirusių žmonių amžius buvo 81,5 metų. Dore pripažino, kad nuo 2020 m. neįmanoma rasti tikrojo mirtingumo rodiklio ir ataskaitos, kiek žmonių mirė nuo COVID, o ne su COVID.

Įspėjimas: yra šiek tiek šiurkščių ir vulgarių žodžių.

Visas vaizdo interviu:

Toliau pateiktame vaizdo įraše su laiko žymomis pateikiami blaivūs Billo Gateso pareiškimai ir prisipažinimai:

2:02 B. Gatesas skatina depopuliaciją per gimstamumo kontrolę ir sakė, kad pagerinus sveikatą neturtingose šalyse, žmonės turės tik 2 vaikus, kurie juos išlaikys senatvėje, o ne didesnes šeimas.

12:25 Gatesas gyrė Pietų Korėjos "negailestingą" sutarčių sekimą ir teigia, kad būtent todėl joje buvo mažiau mirčių nuo COVID.

13:15 Gatesas rekomendavo vyresnio amžiaus žmonėms skiepytis ir kad kaukės neturėtų būti vertinamos kaip "gilus laisvės pažeidimas".

17:50 Gatesas sutiko, kad amerikiečiai turėtų susitaikyti su tam tikrais mūsų laisvių apribojimais.

23:40 Gatesas pasakojo, kad 2020 m. vasario pradžioje jis dalyvavo susitikime ir jo fondo ekspertai sakė, kad buvo per daug kelionių be diagnozės, kad COVID būtų suvaldyta. Jis sakė: "tada, tuo metu, mes tikrai nesupratome, kad mirtingumas, žinote, mes nesupratome, kad tai gana mažas mirtingumo rodiklis. Ir kad tai daugiausia vyresnio amžiaus žmonių liga, panašiai kaip gripas, nors ir šiek tiek kitokia".

28:04 Gatesas sakė, kad niekada nebuvo komercinio produkto, kuriame būtų naudojama mRNA, todėl šaunu, kad jis buvo sukurtas taip greitai. Jis sakė, kad COVID vakcinos yra netobulos dviem labai svarbiais aspektais: pirma, jos neblokuoja infekcijos. Jie tikėjosi, kad vakcinos sukurs pakankamai antikūnų viršutiniuose kvėpavimo takuose, kad paskiepyti žmonės neužsikrėstų. Sakė, kad jauni žmonės, kurie labai neserga, turėtų pasiskiepyti, kad jie nebūtų įtraukti į infekcijos perdavimo grandines.

28:50 Jis sakė, kad COVID vakcinų apsaugos trukmė mažėja, ypač 70-mečiams žmonėms, ji trunka tik apie 5 mėnesius.

P komentaras: užsienis rašo, todėl tiesos ieškokite "duonos trupiniais"... atsirinkite faktus.

paranormal.lt

Naujausias Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...


Niekas neišdrįso palikti komentaro. Registruokitės.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas. Nepykite komentatoriai, bet komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
04.10.2022 laikas 22:49 Kaip sužinoti, kad žmogus jūsų nemyli ar net nemylėjo
Gyvenate kartu jau metus, bet vis dar jaučiate, kad nėra meilės. Čia nėra vyras, kuris jus myli, ir galbūt jis niekada jūsų nemylėjo. Bet kaip tai sužinoti? Kad jis buvo tikslesnis už įprastą intuiciją ir asmeninius pojūčius. Apie tai ir kalbėsime. J...

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 20:06 Kaip Federalinis rezervų bankas naudojasi "klimato kaita" kaip pretekstu sukurti Amerikos socialinio kredito sistemą
Federalinis rezervų bankas, prisidengdamas planetos gelbėjimu nuo "žmogaus sukeltos klimato kaitos", imasi veiksmų, kad Amerikoje būtų įdiegta Kinijos stiliaus socialinio kredito sistema.

Skaityti daugiau

04.10.2022 laikas 19:27 CDC patvirtino ryšį tarp aliuminio, esančio skiepuose, ir vaikų astmos
CDC patvirtino, kad žalingos vaikiškų skiepų sudedamosios dalys gali būti daugelio ligų, įskaitant neurologinius sutrikimus, autizmą ir astmą, priežastimi.

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:41 Receptai | Patiekalai Saldžios baltos duonos riekelės su cinamonu
Kiaušinius išplakame su pienu ir cukrumi. Plakinyje mirkome forminės duonos riekeles ir kepame keptuvėje įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Iškeptas, dar karštas, riekeles apibarstome cinamonu. Skanaus!...

Skaityti daugiau

02.10.2022 laikas 08:37 Receptai | Patiekalai Netikras zuikis su žaliaisiais žirneliais
Jeigu netikras zuikis keliaus ant vaišių stalo, galima jį papuošti... iš kvapiųjų pipirų padaryti akytes ir nosytę, o iš lauro lapų – auseles. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.09.2022 laikas 14:13 Receptai | Patiekalai Cukinijų kepsneliai su kumpiu ir sūriu (video)
Cukinijų kepsnelius išmirkykite kiaušinių plakinyje, apvoliokite džiūvėsiuose ir kepkite įkaitintame aliejuje iš abiejų pusių, kol gražiai apskrus. Skanaus!

Skaityti daugiau