Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 26

Gegužio Dilgėlės Išgelbės Nuo Kulno Skausmo

Centimetro (parodė rentgenas) kulno atauga (pentinas) mane kankino 15 metų. Nei gydytojai, nei liaudies medicina negalėjo man palengvinti kančias.

Praeitą pavasarį mano žmona sužinojo dar vieną receptą. Kaip tai paruošti: paimkite dilgėles ir sumalkite mėsmale, gautą masę uždėkite ant varnalėšos apatinės dalies ir uždengiant polietilenu, užfiksuokite šį kompresą nakčiai ant kulno.

Pėdos, Dilgėlės, Kulnai, Kulno skausmai, Pėdų skausmai

Prisiminiau, kad pradėjau naudoti gegužės 16 d., beveik nesitikėdamas jokios naudos. Tiesa, vaikščiojau su dilgėlėmis – varnalėšomis ir dienos metu, naudojau kompresinį, cilindrinį bintą.

Po dviejų savaičių – bijojau net patikėti šiuo stebuklu! – skausmas pastebimai sumažėjo. O vasarą ir visai pamiršau, netgi leidžiu sau žaisti futbolą. Įsivaizduojate!

Aš esu dėkingas Dievui iš visos širdies, kad atsiuntė išsigelbėjimą per mano žmoną. Aš rašau dabar, nes artėja gegužė: nepraleisk šio mėnesio, kas kenčiate nuo ...., kitaip teks palaukti dar metus – birželio dilgėlės jau nebetinkamos.

Manau, kad šis receptas padės ir nuo alkūnių, kelių ir net peties sąnario skausmo.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
25.05.2020 laikas 14:57 Telekinezė. Tikras ar išgalvotas gebėjimas?
Amerikiečių autoriaus Stepheno Kingo pirmojo 1974 metais išleisto siaubo romano „Kerė” pagrindinė veikėja Carrie White pasitelkė telekinezę (gebėjjimą pakelti daiktus mintimis), kad padegtų visą mokyklos salę su joje buvusiais mokiniais. Carrie White, žinoma, yra išgalvotas knygos ir filmo personaža...

Skaityti daugiau

25.05.2020 laikas 06:39 Veido kaukes: oda bus švelni ir spindinti

Medus yra puikus saldiklis, bet taip pat jį galima naudoti kaip natūralų vaistą. Jis naudingas sveikatai ir grožiui. Medus gali būti naudojamas odai regeneruoti, atkuriant jos šviesumą, nuraminant jautrią ir sudirgintą odą.

...

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 13:18 Pandemijos vyksta kas šimtą metų: visuotinis sąmokslas ar sutapimas?
Kaip pažymėjo specialistai nuo XIV amžiaus, kas 20 metų pasaulyje pasitaiko pavojingos ligos protrūkis. Kas iš tikrųjų yra šios pandemijos ir, kaip ją bando paaiškinti mokslininkai.

Skaityti daugiau

24.05.2020 laikas 06:49 5 augalai, išvarantys kirminus iš organizmo
Šis įprastas mūsų virtuvėje produktas laikomas „universaliu kariu“: jis susidoroja su bakterijomis, grybeliais, virusais, visokiais kirminais. Česnakas gali atbaidyti nuo žmogaus net kraujasiurbius vabzdžius.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 20:02 Kaip atsisakyti priverstinio skiepijimo ir implantavimo?

Anot Nigerijos žiniasklaidos, šalyje kilo didžiulis skandalas dėl „užsienio šalių remiamo įstatymo“, kuriame nurodoma privalomai paskiepyti visus Nigerijos gyventojus.

Skaityti daugiau

23.05.2020 laikas 16:17 Skraidantis vienuolis iš Kopertino

„Skraidančio vienuolio iš Kopertino“ (Italija) stebuklai – vieni iš labiau stebinančių ir kartu, matyt, vieni iš geriausiai dokumentuotų tokių atvejų istorijoje

Skaityti daugiau