Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Liaudies medicina, Sveikata » 2020 » Rugsėjo » 16

Gydomieji Liaudies Medicinos Receptai. Verta Žinoti!

Maišelis su krienais nuo ūžesio galvoje

Tokių receptų nuo ūžesio galvoje ir ausyse man neteko skaityti jokiame leidinyje. Manau, kad jeigu šie preparatai gal ir nepadės visiškai išgydyti šią ligą, tačiau kurį laiką bus galima apie ją pamiršti.

♦ Užvirinti raudonojo dobilo žiedų galvutes ir gerti vietoje įprastos arbatos.

♦ Nuo stipraus galvos svaigimo, kai atrodo, kad prieš akis viskas plaukia, reikia gerai sumaišyti 100 ml kamparo aliejaus, 10 ml kadagių aliejaus, 30 ml kėnių aliejaus. Mišinį laikyti sandariai uždengtame inde tamsioje vietoje. Mišiniu patepti smilkinius, viršugalvį, ausis ir plotus apie šias vietas, o taip pat aplink nosį ir burną, virš ir po antakiais. Palengvėjimas pasijaus jai po 20-30 minučių.

♦ Labai gerai padeda ant viršųgalvio uždėtas marlinis maišelis su tarkuotų krienų šaknų košele. Laikyti, kol pasijus palengvėjimas.

♦ Šis receptas gerai padeda pašalinti ūžesius galvoje. 200 g česnako smulkiai sutarkuoti, košelę užpilti 200 g degtinės, indą sandariai uždengti ir palaikyti 2 savaites tamsioje vietoje, po to perkošti. Trauktinę gerti 10 dienų - po 5 lašus su 1 valg. šaukštu vandens arba pieno 3 kartus per dieną prieš valgį. Po to nereikia daryti jokios pertraukos, o trauktinės dozę padidinti iki 25 lašų ir gerti, kol ūžesiai galvoje visiškai išnyks.

♦ Ūžesiai ausyse gali atsirasti dėl vidurinės ausies uždegimo (otitas) arba vidinės ausies (labirinto) ligų. Tokius ūžesius galima pabandyti gydyti tokiu preparatu: 2 valg. šaukštus džiovintų raudonojo dobilo lapų užpilti 0,5 l verdančio vandens, palaikyti 30 minučių, kad pritrauktų. Užpilo perkošti nereikia. Gerti po 0,5 stiklinės 30 minučių prieš pusryčius ir pietus. Vakare likusį užpilą perkošti, nuspausti lapus ir išgerti 1-2 valandas prieš miegą. Skonio pagerinimui į užpilą galima dėti medaus. Kiekvieną rytą reikia pasiruošti naują užpilą. Gydymo kursas - 1,5-2 mėnesiai. Džiovinimui naudoti dobilo lapus, atskirtus nuo augalo žiedų. Išdžiovintą žaliavą laikyti sandariai uždarytame stikliniame inde.

♦ 2 valg. šaukštus džiovintų krapų žolės užpilti 0,5 1 verdančio vandens, palaikyti 30 minučių, kad pritrauktų, perkošti. Per dieną išgerti 0,5 stiklinės mažomis porcijomis 20 minučių iki valgio.

♦ Smulkiai sutarkuoti 3-4 česnako skilteles, užpilti 40 g spiritinio bičių pikio ekstrakto, kurio galima įsigyti vaistinėse. Palaikyti 5 paras tamsioje vietoje. Mišiniu 2-3 kartus per dieną patepti užausius.

♦ Saują sausų svogūno lukštų užpilti 0,5 l vandens, pavirinti 10 minučių, perkošti. Gerti su medumi vietoje arbatos.

Receptai nuo vandenės

♦ Reikia 0,5 kg šviežių petražolių užpilti 1 l šviežio karvės pieno (tinka tik natūralus pienas, o ne iš parduotuvės), indą kaitinti orkaitėje 3-4 valandas, tik neužvirinti. Reikia, kad liktų pusė pieno. Pieną perkošti ir gerti po 1-2 valg. šaukštus kas valandą visą dieną.

♦ Iš dilgėlių šaknų išvirti arbatą. 1 arbat. šaukštelį smulkintų šaknų užpilti 1 stikline verdančio vandens. Gerti po 1 stiklinę 2 kartus per dieną.

Sieros kamštis ausyse

♦ Prieš naktį į ausį įlašinti 6-8 lašus bet kokio aliejaus, į ausies angą įstatyti vatos tamponą ir palaikyti per naktį. Ryte atsargiai ausį išplauti šiltu maistinės sodos tirpalu (1 arbat. šaukštelis 1-ai stiklinei vandens) arba ramunėlės užpilu (1 valg. šaukštas žaliavos, 0,5 l vandens, pavirinti 5 minutes, dar kiek palaikyti ir šiltą perkošti) guminės kriaušės pagalba. Procedūrą pakartoti 2-3 kartus.

♦ Jeigu ausyse susidaro sieros kamščiai, galima negaišti laiko ir į polikliniką neiti. Reikia smulkiai sutarkuoti svogūno galvutę, per 2-3 marlės sluoksnius išsunkti sultis ir jas lašinti į ausis. Lašinti reikia 1-2 dienas po 3-4 lašus kas 2 valandas. Svogūno sultys tirpdo sieros kamščius.

♦    Nuo sieros kamščių gerai padeda prinokusio arbūzo sultys, kurias reikia lašinti į ausis po 2-3 lašus 3-4 kartus per dieną. Arbūzo sultys neleidžia susidaryti sieros kamščiams.

♦ Ištirpinti bičių vašką ir jame pamirkyti 10x3 cm dydžio lininį audinį. Po 3-4 sekundžių iš audinio susukti ilgą piltuvėlį. Siaurąjį piltuvėlio galą įstatyti į ausį, o platųjį galą reikia padegti. Galvą reikia palenkti į tą pusę, su kuria ausimi atliekama procedūra, kad vaškas nelašėtų ant ausies. Tai labai maloni procedūra - piltuvėlis dega labai lėtai, šiltas oras patenka į ausį ir šalina sieros darinius. Kai piltuvėlis sudega iki pusės, jį reikia užgesinti ir ištraukti iš ausies. Yra teigiama, kad ši procedūra netgi pagerina klausą.

Kiaulytė (epideminis parotitas)

Kiaulyte serga dažniausiai vaikai, tačiau šia liga gali susirgti ir tie suaugusieji, kurie ja nepersirgo vaikystėje. Pagrindiniai gydymo principai yra šie:

1. Ligonį reikia izoliuoti nuo aplinkinių bent jau 10-čiai dienų.

2. Kūno temperatūros nereikia mažinti, jei ji siekia 38°C. Toks karštis yra pražūtingas ligos virusui. Jeigu temperatūra kyla daugiau, reikia vartoti karščiavimą mažinančius vaistus.

3. Vartoti šį preparatą: 2 valg. šaukštus susmulkintų liepžiedžių užpilti 0,5 l verdančio vandens, palaikyti 20 minučių, kad pritrauktų, perkošti. Gerti po 0,5 stiklinės 2-3 kartus per dieną prieš valgį. Arba galima naudoti kitą priemonę: 1 valg. šaukštą susmulkintų šalavijo lapų užpilti 1 stikline verdančio vandens, palaikyti valandą, kad pritrauktų, perkošti. Užpilą gerti šiltą po 0,5 stiklinės 3-4 kartus per dieną prieš valgį. Gerti su aviečių uogiene arba spanguolėmis.

4. Jeigu nėra temperatūros, daryti šildantį vandens kompresą. Kelius ir dilbius apvynioti medvilnine medžiaga, sudrėkinta degtine arba maistiniu actu.

Galima naudoti ir kaitinantį tepalą.

5. Pamerkti rankų delnus į dubenį su lediniu vandeniu tiek, kad po vandeniu pamirtų tos vietos, kuriose apčiuopiamas pulsas.

6. Maistas turi būti skystas ar pusiau skystas. Pagrindas - pieno produktai, tame tarpe ir rauginto pieno. Vaisius galima vartoti be jokio apribojimo. Valgyti reikia 3-6 kartus per dieną.

Štai tokius naudingus receptus, patarimus ir rekomendacijas noriu pateikti skaitytojams. Tikiuosi, kad šis mano darbas nebus veltui ir šie receptai padės kitiems ligoniams. Juk yra žinomas posakis - jeigu žinai kokia liga sergi, tai jau nesi bejėgis, gali ligą nugalėti. Ir atsiminkite, kad sėkmingas gydymas bus tik tada, kai nurodymų laikysitės kiekvieną dieną. Jei jau nusprendėte kovoti su savo liga, jokiais būdais nebegalima atsitraukti!

Turite, savo liaudies receptą, norite pasidalinti su kitais, kelkite nuotraukas, prisijunkite ir rašykite bloge.

paranormal.lt sveikata

Įdomus pasaulis:
Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram, FB ir X(twitter) kanale

...kadangi jau perskaitėte šį straipsnį iki pabaigos, prašome Jus prisidėti prie šio darbo. Skaitykite „Paranormal.lt“ ir toliau, skirdami kad ir nedidelę paramos sumą. Paremti galite Paypal arba SMS. Kaip tai padaryti? Iš anksto dėkojame už paramą! Nepamirškite pasidalinti patikusiais tekstais su savo draugais ir pažįstamais.

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

Skanaus:
22.08.2018 laikas 09:35 Receptai Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui

Vočių, furunkulų gydymas liaudies medicinoje, Vaistažolės vočių, furunkulų, šunvočių gydymui, receptai votims gydyti, liaudiški patarimai gydant ligas, kaip išgyti, netradicinė medicina, kaip gydytis vaistažolėmis, kaip gydytis...

Skaityti daugiau

22.06.2019 laikas 09:25 Receptai Moliūgų blynai
Gardžių moliūgų blynų receptas. Moliūgų blynai patiekiami su grietine, arba apibarstyti cukraus pudra. Skanaus!

Skaityti daugiau

28.08.2019 laikas 20:25 Receptai Traškūs vaflių ritinėliai be vaflinės
Jei jums kilo noras prisiminti vaikystės skonį, pasigamini skanius, traškius susuktus vaflius, bet neturite po ranka vaflinės, šią problemą labai lengva išspręsti. O, ir vaflių kepimas keptuvėje užims mažai laiko....

Skaityti daugiau

Taip pat skaitykite:
21.11.2024 laikas 08:16 Varnalėšų lapai: nauda, vartojimas ir atsargumo priemonės
Varnalėšos yra gerai žinomos dėl savo šaknų gydomųjų savybių, tačiau daugelis žmonių nežino, kad ir varnalėšų lapai gali pasiūlyti daugybę naudos sveikatai. Šiame straipsnyje išnagrinėsime, kaip šie lapai gali prisidėti prie jūsų gerovės, jų teikiama...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 08:00 Žemas kraujospūdis (hipotenzija): priežastys, simptomai ir gydymas
Žemas kraujospūdis, arba hipotenzija, dažnai yra ignoruojama sveikatos problema, tačiau ji gali turėti rimtų pasekmių. Nors dauguma žmonių žino apie aukšto kraujospūdžio pavojus, apie žemą kraujospūdį žinoma gerokai mažiau. Šiame straipsnyje išnagrin...

Skaityti daugiau

21.11.2024 laikas 07:44 Kaip greitai užmigti po naktinio prabudimo: patarimai
Naktinis prabudimas gali būti nemalonus ir varginantis, ypač jei po to sunkiai užmigsite. Daugelis žmonių patiria šią problemą, tačiau yra efektyvių būdų, kaip greitai ir neskausmingai grįžti į miegą. Gydytojas Michfelis Bruce'as pristato paprastus, ...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 21:36 Neįsižeiskite ant vaikų: tylos reikšmė ir tėvų palaikymas
Šiuolaikiniame pasaulyje, kai vaikai dažnai užimti savo reikalais, tėvams gali kilti klausimų, kodėl jų vaikai nebekontaktuoja taip dažnai, kaip anksčiau. Tačiau tylos užkulisiuose gali slypėti ne abejingumas, o gili emocinė dinamika. Šiame straipsny...

Skaityti daugiau

20.11.2024 laikas 13:57 Česnako nauda ir žala širdies sveikatai: kokias savybes žinoti?
Širdies ir kraujagyslių ligos išlieka viena iš pagrindinių suaugusiųjų mirties priežasčių, ypač Jungtinėse Amerikos Valstijose. Rūpindamiesi savo širdies sveikata, galime pasiekti puikių rezultatų, pasitelkdami ne tik subalansuotą mitybą ir fizinį ak...

Skaityti daugiau