Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Ligos, Mutacijos » 2021 » Birželio » 16

Naujas tyrimas: HCQ padidina koronavirusinės infekcijos išgyvenamumą 200 proc.

(Paranormal) Nauju tyrimu nustatyta, kad hidroksichlorochinas (HCQ) gali padidinti Wuhan koronaviruso (COVID-19) infekcijos išgyvenamumą iki 200 proc. Be to, nustatyta, kad kartu su azitromicinu (AZM) vartojamo vaisto veiksmingumas dar labiau padidėjo. Iš pradžių maliarijai gydyti buvęs prezidentas Donaldas Trumpas pritarė HCQ, kaip galimam COVID-19 gydymui - ir sulaukė dėl to daug kritikos.

Gegužės 31 d. "medRxiv" paskelbtame tyrime buvo tiriami "Saint Barnabas" medicinos centro Naujajame Džersyje pacientai, hospitalizuoti dėl COVID-19. Pacientams buvo taikomi įvairūs COVID-19 gydymo būdai, pavyzdžiui, steroidai, tocilizumabas, konvelizacinė plazma ir HCQ. Į tyrimą nebuvo įtrauktas gydymas remdesiviru, nes tyrimo laikotarpiu ligoninėje jo nebuvo.

Tyrimo autorių teigimu, pacientų, gavusių HCQ ir AZM, "išgyvenamumas buvo 2,9 karto [didesnis] nei kitų pacientų", kai jie gaudavo abiejų vaistų didesnę nei tam tikra dozė. Jie pridūrė, kad "kombinuotas gydymas" daugiau kaip trimis gramais HCQ ir daugiau kaip vienu gramu AZM "labai padidina" intubuotų COVID-19 pacientų išgyvenamumą.

Tyrimo metu mokslininkai 37 pacientams skyrė kombinuotą gydymą daugiau kaip trimis gramais HCQ ir daugiau kaip vienu gramu AZM. Tuo tarpu 218 pacientų gavo mažiau nei tris gramus HCQ ir mažiau nei vieną gramą AZM. 37 pacientų grupėje užfiksuotas 48,6 proc. išgyvenamumo rodiklis, o likusių 218 pacientų išgyvenamumo rodiklis buvo žemas - 16,5 proc.

Tačiau autoriai pažymėjo, kad didesnio išgyvenamumo negalima sieti vien tik su abiejų vaistų deriniu. Taip yra todėl, kad pacientai, gavę didesnes HCQ dozes, taip pat gavo didesnes AZM dozes. Tačiau jie vis dėlto pažymėjo, kad azitromicinas reikšmingai prisidėjo prie didesnio išgyvenamumo rodiklio.

Tyrimo autoriai nurodė, kad HCQ netiesiogiai neleidžia SARS-CoV-2 užkrėsti sveikų ląstelių. Antimaliarinis vaistas tai daro veikdamas lizosomų - ląstelių atliekų šalinimo sistemos - pH lygį ir taip sumažindamas patogeno galimybę prisitvirtinti prie žmogaus ląstelių.

Tyrimas pateisina buvusį Trumpo pritarimą HCQ

Pirmaisiais pandemijos mėnesiais D. Trumpas gyrė HCQ kaip galimą "stebuklingą vaistą" nuo COVID-19. Buvęs prezidentas 2020 m. kovo mėn. sakė, kad vartoja HCQ, kad neužsikrėstų virusu. Tačiau mokslininkai jį peikė už tai, kad jis palaikė tai, kas tuo metu buvo laikoma "neįrodytu" vaistu kovai su Wuhan koronaviruso infekcijomis.

2020 m. balandį D. Trumpas pareiškė, kad JAV įsigijo "didžiulį kiekį" HCQ. Jis teigė, kad šis vaistas veikė įvairias ligas, pavyzdžiui, vilkligę ir maliariją - ir parodė "labai stiprius požymius" prieš COVID-19. "Tai labai stiprus [ir] galingas vaistas, bet jis nežudo žmonių. Turime labai gerų rezultatų... ir [su juo] atliktų bandymų", - tęsė D. Trumpas.

2020 m. gegužę jis dar kartą pakartojo, kad pats vartoja HCQ, nes "apie jį yra daug gerų istorijų". Tą kartą D. Trumpas sakė: "Taip jau atsitiko, kad aš jį vartoju. Girdėjau daug gerų istorijų, [ir] paaiškėjo daug gerų dalykų. Jūs nustebtumėte, kiek daug žmonių jį vartoja, ypač pirmosios grandies darbuotojai".

Daugelis D. Trumpo sąjungininkų gyrė gegužės 31 d. atliktą tyrimą, kuriuo patvirtinta HCQ nauda prieš COVID-19, o kai kurie savo nuomonę išreiškė socialiniame tinkle "Twitter". Jo sūnus Donaldas Trumpas jaunesnysis tviteryje parašė: "Jo sūnus Donaldas Trumpas jaunesnysis: "Vien per pastarąją savaitę sužinojome, kad žiniasklaida, vadinamieji faktų tikrintojai ir jų "Big Tech" vykdytojai melavo mums apie laboratorijos nutekėjimo teoriją [ir] HCQ - visa tai tam, kad pakenktų Donaldui Trumpui. Apie ką dar jie meluoja?"

Praėjusiais metais jaunesnysis D. Trumpas matė, kaip buvo užblokuota jo "Twitter" paskyra po to, kai jis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame gydytojai dar kartą patvirtino HCQ veiksmingumą. Socialiniame tinkle jis buvo apkaltintas, kad "skleidžia klaidinančią ir potencialiai žalingą dezinformaciją" apie COVID-19.

JAV respublikonė Marjorie Taylor Greene (R-GA) tviteryje pateikė klausimą:  "Kiek žmonių mirė [dėl to, kad] daktaras [Anthony] Fauci sakė: "Pasitikėkite mokslu ir [HCQ] nėra veiksmingas?" Buvusio prezidento atstovas spaudai Jasonas Milleris (Jason Miller) tiesiog parašė: "Oh". Vyresnysis D. Trumpas dar nepaskelbė pareiškimo dėl tyrimo - nes jam uždrausta naudotis visomis pagrindinėmis socialinės žiniasklaidos platformomis.

Rašymo metu HCQ vis dar laikomas neįrodytu vaistu KOVID-19 gydyti. Iš pradžių jis buvo patvirtintas naudoti skubos tvarka dar 2020 m. kovo mėn. Tačiau tų pačių metų birželį Maisto ir vaistų administracija (FDA) atšaukė HCQ skubaus vartojimo leidimą (EUA).

Birželio 15 d. pareiškime reguliavimo institucija nurodė, kad teisiniai kriterijai, pagal kuriuos vaistui buvo išduotas EUA, nebetenkinami, ir "mažai tikėtina, kad jis bus veiksmingas" kovojant su COVID-19. Pareiškime teigiama: "COVID yra pavojingas: "Atsižvelgiant į tebesitęsiantį sunkų nepageidaujamą poveikį širdžiai ir kitą galimą sunkų šalutinį poveikį, žinoma ir galima [HCQ] nauda nebeatperka žinomos ir galimos rizikos, susijusios su [jo] leidžiamu naudoti vaistu".

Apsilankykite Pandemic.news ir perskaitykite daugiau straipsnių, įrodančių HCQ veiksmingumą prieš COVID-19.

Šaltiniai:

Jei manote, kad tokia informacija jums naudinga, dalinkitės ir įvertinkite (pagal 5 žvaigždučių lygį), pagal tai bus nuspręsta, ar toliau talpinti tokio pobūdžio straipsnius.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
24.10.2021 laikas 21:20 "Ever Given 2.0" artėja prie JAV, tačiau jos mastas bus milžiniškas
Konteinervežis "MV Zim Kingston" užsidegė Juanos de Fuca sąsiauryje prie Viktorijos (Britų Kolumbija) krantų, kaip dabar skuba pranešti daugelis žiniasklaidos priemonių

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 20:36 Austrijoje neskiepytieji uždaromi namuose, tačiau Kanadoje ir KLR, kaip teigiama, yra dar blogiau

Austrijos kancleris Alexanderis Schallenbergas teigia, kad svarsto galimybę izoliuoti žmones, kurie nebuvo paskiepyti nuo koronaviruso, jei atvejų skaičius ir toliau didės, praneša "Associated Press".

...

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 19:34 Virš Atlantos pastebėtas NSO, Džordžija, JAV
Atlanta - miestas Jungtinėse Amerikos Valstijose, Džordžijos valstijos administracinis centras ir didžiausias miestas bei Fultono apygardos administracinis centras.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:57 Smarkios liūtys sukėlė mirtinus potvynius Abidžane, Dramblio Kaulo Krante
Po smarkaus lietaus, sukėlusio potvynius ir didelę materialinę žalą Abidžano (Dramblio Kaulo Krantas) dalyje Vakarų Afrikoje, Dramblio Kaulo Krante, žuvo mažiausiai 4 žmonės ir keli buvo sužeisti.

Skaityti daugiau

24.10.2021 laikas 18:47 Priešlaikinis sniegas pakenkė obelų sodams Pietų Kašmyre
Kašmyre ne tik per anksti iškrito sniegas, bet ir pakenkė slėnio obuolių sodams. Pietinėje Kašmyro dalyje obuolių sodai patyrė didelę žalą dėl gausaus sniego, susikaupusio ant lapų ir šakų.

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Keptuvėje kepti vištienos kukuliai baltame grietinės ir sviesto padaže

Tokie vištienos kukuliai yra labai paprastas, gardus bei gana pigus maistas. Tuo pačiu greitai paruošiamas. Vieni privalumai. Man pačiai asmeniškai vištienos kukuliai skaniausi būna tuomet, kai į juos įdedu baltos duonos, kurią išmirkau piene. Jie gaunasi minkšti bei purūs.

...

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Bulvių pyragas su džiovintais grybais
Potato gratin arba tiesiog bulvių gratinas su džiovintais grybais (aš naudoju baravykus) gali būti tiek nuostabus Kalėdų garnyras, tiek žiemos vakarienės patiekalas. Nuostabiai kremiškas, skanus ir kvepiantis grybais......

Skaityti daugiau

23.10.2021 laikas 22:14 Receptai | Patiekalai Pizza - vegetariška gili storapadė pica be mėsos

Mane pastaruoju metu ganėtinai stipriai faktas, kad picos yra priskiriamos blogo ir nenaudingo maisto (junk food). Man asmeniškai nieko šlamštinio toje picoje nėra, svarbu pasigaminti ją kokybiška.

Skaityti daugiau