Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Medicinos Naujienos » 2021 » Rugsėjo » 10

Nauju tyrimu įrodyta, kad chloro dioksidas (MMS) blokuoja SARS-CoV-2 spyglių baltymų prisijungimą prie žmogaus receptorių

(Paranormal) Japonijos mokslininkai patvirtino, kad chloro dioksidas, dar vadinamas Stebuklinguoju mineraliniu tirpalu arba MMS, yra saugi ir veiksminga priemonė nuo Vuano koronaviruso (Covid-19).

Žurnale "Annals of Pharmacology and Pharmaceutics" paskelbtame straipsnyje aiškinama, kaip MMS blokuoja su SARS-CoV-2 susijusius smailiuosius baltymus, kurie, kaip teigiama, jungiasi su žmogaus receptoriais, pavyzdžiui, angiotenziną konvertuojančiu fermentu 2 (ACE2), ir taip sudaro sąlygas ligai formuotis.

"Chloro dioksidas (ClO2) yra galinga dezinfekavimo priemonė, kuri, kaip žinoma, nukenksmina ir virusus, ir bakterijas", - atskleidžiama tyrimo santraukoje.

Nurodytas tyrimo tikslas buvo išsiaiškinti, ar chloro dioksidas tiesiogiai slopina Kinijos viruso smaigalio baltymo (S baltymo) prisijungimą prie ACE2 receptorių. Komanda atliko in vitro eksperimentus su Didžiosios Britanijos ir Pietų Afrikos Fauci gripo "variantais".

"Ant mikrotitracinės plokštelės dengtas "Spike" baltymas buvo veikiamas chloro dioksido vandeniniu tirpalu arba chloro dioksido purškiamuoju tirpalu, - aiškinama tyrime.

Galiausiai jie nustatė, kad MMS iš tikrųjų inaktyvuoja kovidų varianto smaigalio baltymų prisijungimą prie žmogaus ACE2 receptoriaus baltymo, "o tai rodo, kad ši strategija gali būti naudinga blokuojant SARS-CoV-2 virusų variantų perdavimą".

Ar chloro dioksidas gali apsaugoti jūsų ląsteles nuo smailiojo baltymo invazijos?

Kadangi dabar žinome, kad variantus platina "vakcinos", taigi ir "paskiepytieji", chloro dioksidas galėtų padėti "neskiepytiesiems" apsisaugoti nuo infekcijos.

Jis taip pat gali būti naudingas padedant paskiepytiesiems ir tiems, kurių testai dėl Kinijos viruso yra "teigiami", atsikratyti smailių baltymų, neleisdamas jiems prisijungti prie ACE2 receptorių.

Tikėtina, kad reikės atlikti daug daugiau tyrimų, norint nustatyti, ar tai taikoma žmonėms, kurie vartojo mRNA injekcijas (Pfizer-BioNTech ir Moderna), nes šios injekcijos užprogramuoja žmogaus ląsteles nuolat gaminti spyglių baltymus.

Visiems kitiems žmonėms MMS vartojimas galėtų suteikti apsaugą nuo spyglių baltymų pažeidimų, dėl kurių kai kurie žmonės patiria širdies ir kraujagyslių sistemos sutrikimus ar dar blogesnius reiškinius.

"Stiprų dezinfekuojantį CD (chloro dioksido) poveikį mikrobams lemia jo stiprus oksidacinis aktyvumas baltymų atžvilgiu", - aiškinama tyrime. "Be to, saugios ir leistinos CD koncentracijos yra gerai dokumentuotos".

Covid spyglių baltymai nemėgsta chloro dioksido, kuris užkerta kelią jų žalai organizmui.

Atlikdama eksperimentus, komanda į mikrotitracines plokšteles, kuriose buvo išgrynintų receptorius jungiančių domenų (RBD) spyglių baltymų, išpurškė 50 ?l alikvotą chloro dioksido arba iki atitinkamos koncentracijos praskiesto chloro dioksido purškiamojo tirpalo. Tuomet tirpalai 5 minutes buvo inkubuojami 25 ºC temperatūroje.

Po to buvo įpilta 20 ?l 10 mmol/l natrio tiosulfato alikvotinė dalis 2 blokavimo buferyje, kad būtų nutraukta chloro dioksido reakcija su smailių baltymais. Dėl to chloro dioksidas greitai virto ClO2- ir tapo nereaktyvus.

Tada į tirpalą buvo įpilta 35 ?l biotinu žymėto ACE2 alikvotinė dalis, atskiesta iki 1,5 ?g/ml 2 blokavimo buferiu, o biotinu žymėtas ACE2 buvo sujungtas su streptavidinu žymėta krienų peroksidaza ir aptiktas naudojant krienų peroksidazės substratą.

Po vienos minutės liuminometru buvo išmatuotas tirpalo skleidžiamas chemiliuminescencijos signalas, kuris dėl chemiliuminescencijos intensyvumo svyravimų buvo tiriamas keturiuose skirtinguose duobutėse.

Atlikus analizę nustatyta, kad dėl chloro dioksido poveikio sumažėjo žmogaus ACE2 baltymo prisijungimo prie kovidų spyglių RBD intensyvumas. Kuo didesnė chloro dioksido koncentracija, tuo mažiau pastebėta spyglių baltymo surišimo atvejų.

Paprasčiau tariant, koronavirusų spyglių baltymai nemėgsta chloro dioksido. Kadangi įrodyta, kad chloro dioksidas yra saugi ir veiksminga priemonė nuo įvairių negalavimų, nėra jokios priežasties, kodėl jo negalima būtų bent jau apsvarstyti kaip galimo pasirinkimo kovojant su kovidu.

Kaip ir hidroksichlorochino bei ivermektino atveju, vyriausybė nenori, kad naudodami chloro dioksidą apsisaugotumėte nuo kovidų.

Dr. Manuelis Aparicio dar vasarą interviu leidiniui The New American papasakojo viską apie chloro dioksidą ir jo galimą panaudojimą kovidui gydyti.

Dar pirmosiomis plandemijos dienomis Sakramento regioninis tranzito rajonas savo autobusams valyti naudojo chloro dioksidą, taip dar kartą parodydamas, kad jis išoriškai naudojamas kaip ginklas prieš Vuchano gripą.

Daugelį metų chloro dioksidas taip pat buvo naudojamas kaip vaistas nuo autizmo. Gydytoja homeopatė Kerri Rivera (Kerri Rivera) pastebėjo, kad jį sėkmingai naudoja kaip biomedicininį protokolą, padedantį autizmu sergantiems vaikams susigrąžinti normalų gyvenimą.

"Pradėjau tyrinėti ir [atradau, kad] jis naikina virusus, bakterijas, kandidą, parazitus, mažina bendrą organizmo uždegimą ir neutralizuoja sunkiuosius metalus, todėl aš visa tai naudoju, [nes] būtent tai ir yra autizmas", - interviu "Health Ranger" sakė Rivera.

Yra tiek daug naudingų MMS panaudojimo būdų, kad būtų nusikaltimas neleisti žmonėms juo naudotis. Laimei, tai nėra receptinis vaistas, kaip hidroksichlorochinas (HCQ) ir ivermektinas, todėl jis lengvai prieinamas kaip maisto papildas.

Patikrinkite, ar chloro dioksidas gali būti naudingas jūsų sveikatos arsenalo papildymas. Ir būtinai papasakokite apie jį kitiems, kad ir jie galėtų apsisaugoti nuo kovidinių spyglių baltymų, ypač dabar, kai "visiškai paskiepyti" spyglių baltymų "fabrikai" galimai juos platina aplink mus.

Daugiau naudingos informacijos apie tai, kaip užtikrinti savo ir savo artimųjų saugumą ir apsaugą nuo kinų mikrobų, būtinai rasite svetainėje Cures.news.

Šio straipsnio šaltiniai:

RemedyPublications.com

Planet-Today.com

Planet-Today.com

NaturalNews.com

NaturalNews.com

Straipsnio autoriaus Ethan Huff nuomone gali nesutapti su svetaines administracijos nuomone, o taipogi ir su skaitytojo nuomone. Todėl, rinkitės patys faktus, analizuokite ir priimkite patys savo sprendimus... Netikėkite masine žiniasklaida, jie taip pat nėra "šventieji", remiasi tais šaltiniais, kas jiems naudinga, naudojasi žiniasklaidos priemonėmis, kurios "stumia" tokią pačią naratyvą, nepateikdamos jokių mokslinių įrodymų, o tik pasakojimais ir nuomonėmis, cituoja be leidimo. Todėl mes privalome, prieš skaitant jums, pateikti savų šaltinių nuorodas. O, jūs dar tikite?

Atsiprašymai: Dabar, kai pagrindinė žiniasklaida pripažįsta, kad "Covid" vakcinos yra nesėkmingos, kur yra visi atsiprašymai ir paneigimai?

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
27.09.2021 laikas 09:47 Netoli Mergelių salų užfiksuotas milžiniškas plazmos srautas („džetas")
Žaibai Žemėje tampa vis keistesni ir keistesni. Rugsėjo 20 d. vakarą Puerto Riko fotografas Frankie Lucena nukreipė savo fotoaparatą "Sony A7s" į pakrantės elektros audrą. Štai ką jis pamatė:

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:30 Keraloje, Indijoje, išprotėjo šventyklos dramblys

Nors dramblių dalyvavimas Keralos šventyklų kasdienėse maldos apeigose nėra nieko neįprasto, vienas dramblys sukėlė maldininkų siautulį, kai susijaudinęs, parbloškė ant jo sėdintį žmogų.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:15 Stiprėja ugnikalnio išsiveržimas Kanarų salose
Šeštadienį La Palmoje, atsivėrus naujai ugnikalnio angai, ugnikalnio sprogimai į orą išmetė įkaitusią lavą, todėl maža Ispanijos sala buvo priversta uždaryti oro uostą, o kai kurie žmonės negalėjo išvykti.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 09:02 Smarkios liūtys sukėlė potvynius Henane, Kinijoje

Rugsėjo 24-25 d. smarkios liūtys smogė Henanui, Nanyangui, Luoyangui, Pingdingshanui ir daugeliui Henano kaimų, juos užtvindė purvo nuošliaužos ir nuošliaužos, buvo apgadinta daug pastatų ir automobilių.

Skaityti daugiau

27.09.2021 laikas 08:28 Kaimo gyventojai išsigando 5G "spinduliuotės" ir nugriovė mobiliojo ryšio bokštą
Baškirijos kaimų gyventojai išsigando 5G "radiacijos" ir traktoriumi nugriovė mobiliojo ryšio bokštą.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 16:06 Receptai | Patiekalai Dietinis pyragas be miltų su obuoliais
Dietinis pyragas be miltų su obuoliais. Galite valgyti prieš naktį, nors kiekvieną dieną. Sveikas ir visiškai nekaloringas pyragas, puikus skanėstas.

Skaityti daugiau

26.09.2021 laikas 15:58 Receptai | Patiekalai Kefyriniai sausainiai prie arbatos

Kefyro tešla visada išsiskiria savo savybėmis, kad ilgai išliktų gaivi ir minkšta. Šis receptas yra lengviausias ir greičiausias, jam reikia tik kelių produktų, kurie visada yra virtuvėje.

Skaityti daugiau

25.09.2021 laikas 15:57 Receptai | Patiekalai Greitas ir labai skanus ryžių ir vištienos plovas greitpuodyje
Mano šeima itin mėgsta šį greitai pagaminamą, rytietišką plovą su vištiena ir basmati ryžiais, gamintą greitpuodyje.

Skaityti daugiau