Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 9

Įdėkite bulvę į batus ir ... Triukas, kuris naudingas visiems

Bulvė – pakankamai maistingas ir naudingas produktas. Iš bulvių galima pagaminti daugybę nuostabių patiekalų, kurie nudžiugins artimųjų skrandžius. Vis dėlto, ši „žemės dovana“ turi ir daugiau panaudojimo būdų, kurie visiškai nesusiję su mityba. Pavyzdžiui, bulvę galima dėti į avalynę.

Batai, praktiniai patarimai, bulvės

Įsivaizduokime tokią situaciją: parduotuvėje išsirinkote naujus batus, pasimatavote, tarsi viskas ir gerai, nusipirkote, grįžote namo, o po kurio laiko batus pradėjote nešioti kiekvieną dieną. Ir tada paaiškėjo baisus dalykas – vis dėlto išsirinkote netinkamą dydį. Pakeisti į kitą dydį galima toli gražu ne visada. Kas gi lieka? Išmesti arba kankintis ir trinti nuosavas kojas? Iš tikrųjų išeitis iš situacijos yra, kad ir ne visiškai įprasta.

Paslaptis slypi štai kame: batus pratempti jums padės bulvė. Ir kas galėjo pagalvoti, kad šią daržo pažibą galima taip neįprastai panaudoti?

Iš tikrųjų tai visiškai nestebins tų, kurie susipažinę su bulvės savybėmis. Paslaptis slypi drėgmėje, kuri leis odai išsitempti. Per naktį bulvė išdžius ir visa drėgmė susigers į batus.

Vienintelis „bet“ slypi tame, kad su bulve galima grakščiai ištempti tik tą bato dalį, kur yra pirštai.

Batai, praktiniai patarimai, bulvės

Taigi, norint įgyvendinti šią „liaudies išmintį“ praktiškai, paimkite ir nuskuskite dvi vidutinio dydžio bulves. Tada nuskustas bulves įvyniokite į popierinį rankšluostį ar laikraštį. Kai bulvės bus suvyniotos, tiesiog įkiškite jas į batus ir palikite ten nakčiai. Štai ir visa technologija.

Batai, praktiniai patarimai, bulvės

Galiausiai reikia pridurti, kad bulves į batus kišti galima ne tik norint pakeisti jų dydį, bet ir tada, kai reikia pašalinti nemalonų kvapą. Geriausia ši gudrybė veikia su odine avalyne. Jeigu batai pagaminti iš medžiagos, bulvės metodą (taip pat ir nemalonaus kvapo šalinimą) įgyvendinti bus daug sunkiau.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau