Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Pasaulio Įvairenybės » 2023 » Kovo » 22

Investuotojai pabrangins auksą, kai supras, kad infliacija laimi

Investuotojai pabrangins auksą, kai supras, kad infliacija laimi

Peteris pasirodė "Fox Business Claman Countdown" laidoje ir kalbėjo apie neseniai įvykusius bankų bankrotus ir po jų sekusius vyriausybės gelbėjimo planus. Interviu metu jie aptarė, kaip investuoti dabartinėmis sąlygomis. Piteris sakė, kad šiuo metu auksas yra nepakankamai įvertintas, tačiau investuotojai kainą pakels daug aukščiau, kai susitaikys su infliacijos realybe.

Pradėdamas interviu, Piteris vyriausybės bankų sistemos gelbėjimą pavadino "dar viena klaida ilgoje klaidų eilėje".

Būtent dėl vyriausybės Silicio slėnio bankas atsidūrė tokioje padėtyje, kokioje atsidūrė. Jis turėjo tiek daug ilgalaikių, mažai pelningų JAV iždo vertybinių popierių ir hipoteka užtikrintų vertybinių popierių todėl, kad FED taip ilgai laikė nulines palūkanų normas. Šį turtą jis pasirinko dėl to, kad bankų reguliavimo institucijos savotiškai stūmė bankus į iždo vertybinius popierius ir hipoteka užtikrintus vertybinius popierius, nes jiems taikoma palanki apskaitos tvarka. Jiems nereikia daryti jokių įvertinimų mažesne nei rinkos verte. Jiems nereikia jų vertinti rinkos kainomis. Taigi vyriausybė sukūrė problemą."

Peteris sakė, kad dabar, suteikdama finansinę pagalbą, ji sukuria dar didesnę problemą.

Tai kainuos amerikiečiams daug pinigų ne todėl, kad bus padidinti jų mokesčiai, bet todėl, kad Federalinis rezervų bankas finansuoja šį didžiulį gelbėjimą, sukeldamas dar didesnę infliaciją. Taigi amerikiečiai už tai mokės prekybos centruose ir degalinėse. Jų pragyvenimo išlaidos gerokai padidės. Jei manėte, kad pernai infliacija buvo bloga, tai dabar bus dar blogiau."

Taigi, kaip investuoti tokiomis sąlygomis?

Piteris sakė, kad svarbu ieškoti įmonių, kurioms gerai sekasi infliacijos laikotarpiu, kai didėja palūkanų normos.

Tokioje situacijoje būsime visą šį dešimtmetį, o gal ir ilgiau. Taigi, norite turėti bendrovių, kurios turi realių pajamų jau dabar, o ne tolimoje ateityje - kurios moka gerus dividendus ir, svarbiausia, parduoda produktus ir paslaugas, kurias vartotojams reikia pirkti."

Peteris sakė, kad svarbiausia, jo nuomone, yra tai, kad doleris atpigs.

Turėsime ne tik finansų, bet ir valiutos krizę. Taigi, jūs daug geriau apsidrausite nuo infliacijos, jei jūsų pajamų srautai bus gaunami iš užsienio, nes jie jums mokami užsienio valiuta, o kai juos perskaičiuosite atgal į silpnėjančius JAV dolerius, tai reikš dar didesnius dividendus ir tai padės kompensuoti didėjančias pragyvenimo išlaidas, kurias patirsite čia, Jungtinėse Valstijose, dėl buvusios, esamos ir būsimos rizikos ir pernelyg didelio FED pinigų spausdinimo."

Clamanas atkreipė dėmesį, kad bitkoinas nuo bankų žlugimo pabrango 11 %, o auksas - tik 3 % (interviu metu). "Žmonės renkasi bitkoiną, o ne auksą", - sakė ji.

Na, nepamirškite, kad prieš šį ralį bitkoinas staigiai krito, taigi jis iš tikrųjų tik apsuko ratą. Jis niekur nepajudėjo. Bet man nepatinka auksas kaip investicija. Man jis patinka kaip pinigai. Tai alternatyva doleriui, eurui, Japonijos jenai. Tai vertės saugykla. Jis išsaugo turtą. Man patinka akcijos, kad padidinčiau savo turtą, o auksas - kad jį išsaugočiau."

Piteris pabrėžė, kad auksas šiuo metu yra gerokai per mažai įvertintas, "nes investuotojai nesuvokia, kokia didelė infliacija bus ateityje".

Jie pervertino FED gebėjimą su ja kovoti. Taigi, manau, kad dabar iš tikrųjų galite uždirbti pinigų ir juos išsaugoti naudodami auksą, nes manau, kad jis turi būti įkainotas brangiau, kad atspindėtų daug didesnės infliacijos realybę. Tikriausiai per visą mano gyvenimą nesugrįšime prie dviejų procentų infliacijos. Ji bus daug didesnė, ir kai investuotojai su tuo susitaikys, aukso kaina bus daug didesnė."

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 21:54 Kviečiai stebukladariai (patarimai)
Indijoje daiginti grūdai naudojami maistui nuo senų laikų. Europoje tai pradėta daryti praeito amžiaus šeštajame dešimtmetyje. Daigintų kviečių grūdų tyrimai parodė, kad juose, ypač jų apvalkaluose, yra B grupės vitamino auksono, kuris labai svarbus ...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:49 Ausų negalavimai (receptai)

Būna nuo stipraus smūgio. Iškart pridengti ausį vatos tamponu, sudrėkintu boro rūgšties tirpalu (1 arbatinis šaukštelis ir stiklinė vandens), ausį aprišti, ligonį paguldyti ant skaudamos pusės, ant galvos uždėti pūslę su ledu arba šaltą pavilgą. B...

Skaityti daugiau

07.06.2023 laikas 18:15 JK vyriausybė oficialiai pripažįsta, kad 92 proc. mirčių sukelia ‘trigubi skiepai’
Jungtinės Karalystės vyriausybė oficialiai paskelbė, kad stulbinantys 92 proc. žmonių, 2022 m. mirusių nuo Kovido, buvo paskiepyti bent trimis mRNA vakcinos dozėmis.

Skaityti daugiau