Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Kovo » 18

Jei susidūrėte su vėžio diagnoze

Kolageno sintezė ir jo sustandėjimas vyksta, dalyvaujant vitaminui C. Jau senovėje gydytojai kalbėjo: žmogaus amžius - tai jo arterijų amžius. Arterijų sienelių elastingumo praradimas dėl nepakankamo kolageno atsinaujinimo sukelia arterijų vidinės gleivinės pakenkimus, panašius į mikroįtrūkimus. Šiuos pakenkimus organizmas remontuoja avariniu būdu, užklijuoja su lipoproteinu A - lipnia medžiaga, riebalų ir baltymų kompleksu, kuris cirkuliuoja kraujyje. Netrukus ten atsiranda specialios ląstelės, kurios tęsia avarinį remontą. Laikui bėgant, jų daugėja. Šis priverstinis nevisavertis remontas, užkirsdamas kelią gręsiančiai artimiausiai katastrofai (kraujagyslės sienelės plyšimui), ruošia kitą, tolimesnę: ji būna besimptomė, lėtai siaurina arterijų spindį. Tai ir sukelia kartais netikėtą, lyg ir geros sveikatos fone, infarktą ar insultą.

Kita reakcija, kurioje dalyvauja askor-batas (vitaminas C), - lizino pavirtimas karnitinu, vyksta raumenyse, o pats karnitinas būtinas širdies susitraukimams. Dėl to jaučiamas nuovargis ir silpnumas, kai trūksta vitamino C. Be to, organizmas naudoja oksiduojantį askorbato poveikį, kad paverstų kenksmingus junginius nekenksmingais. Pavyzdžiui, vitaminas C padeda šalinti iš organizmo cholesterolį: kuo daugiau vitamino vartoja žmogus, tuo greičiau cholesterolis virsta tulžies rūgštimis. Panašiai šalinami ir bakteriniai toksinai.

Galiausiai vitaminas C sukelia fiziologinius efektus, kurių mechanizmas dar iki galo neištirtas, tačiau jų buvimas įrodytas. Žinomiausias iš jų - imuninės sistemos stimuliacija. Imuninį atsaką stiprina ir didėjantis limfocitų kiekis, ir greitesnis fagocitų judėjimas link infekcijos vietos (jei infekcija lokali), ir kai kurie kiti faktoriai, pavyzdžiui, ryškus priešnavikinis efektas. Įrodyta, kad ligonio, kuris reguliariai vartoja vitaminą C, organizme sustiprėja interferono gamyba. Maždaug prieš metus solidžiame tarptautiniame onkologijos žurnale buvo išspausdintas straipsnis “Farmakologinės askorbo rūgšties koncentracijos pasirinktinai naikina vėžines ląsteles”. Labai įdomi ir svarbi publikacija.

Pavyzdžiui, ten kalbama, kad vitaminas C nedarė įtakos normalioms ląstelėms, net vartojant 20 milimolių/l koncentracijos, tuo tarpu 50% 5 tipų vėžinių ląstelių žuvo, panaudojus jau 4 milimolius/l koncentraciją, lengvai pasiekiamą, leidžiant vitaminą į veną.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
16.04.2021 laikas 21:06 Aukščiausias žmogus pasaulyje Roberto Vodlou istorija

272 cm ūgis leido Robertui Vodlou tapti aukščiausiu žmogumi pasaulyje. Šis faktas oficialiai užregistruotas Gineso rekordų knygoje. Gerasis milžinas, kaip jį vadino aplinkiniai, toliau augo iki mirties. 272, Ūgis, Leido, Robertui, Vodlou, Tapti, Aukščiausiu, Žmogumi, Pasaulyje, Faktas, Oficialiai...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 20:44 Fregatos “Dunbar” Tragedija

Apie šią baisią tragedija 1857 metais rašė visi laikraščiai. Tai buvo didžiausia tų laikų jūrų katastrofa. Iš 122 laive buvusių žmonių žuvo visi, išskyrus vieną jūreivį.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 11:13 Klimato kaita Arktyje gali padvigubinti žaibų iškrovų skaičių
Šiauriniame poliaratyje žaibų iškrovos yra ypač retas fenomenas, tačiau globaliam klimatui pradėjus šiltėti, dažnesni tapo ir šie reiškiniai.

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:56 Mįslingas žaibas Portugalijoje pražudė 68 ožkas

Tuo metu kai dalis Europos susidūrė su ekstremalia balandžiui šalčio banga, kurią lydėjo vėlyvos šalnos ir sniegas, pietiniuose žemyno pakraščiuose šaltas oras susidūrė su karštomis tropinių orų masėmis, kurios suformuoja smarkias audras su perkūnija.

...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 15:48 Ką išduoda apgamai skirtingose kūno vietose?

Dauguma apgamų atsiranda iki 30 metų ir, pasak kinų astrologijos, gali atskleisti daug informacijos apie žmogų pagal tai, kurioje kūno vietoje jų yra. Pavyzdžiui, apgamas ant nosies reiškia, kad jūs esate labai darbštus, ant skruosto – sąžiningas.

...

Skaityti daugiau

16.04.2021 laikas 10:23 Pikantiškas sviestas su ciberžole ir raudonėliu

Kad pasigaminti tokį pikantišką sviestą daug pastangų tikrai nereikia, o rezultatas nuostabus. Šįkart aš jį gaminau su ciberžole ir raudonėliu. Super gerai pavyko, tad dalinuosi ir su Jumis.

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Mieliniai avižinių dribsniai blyneliai "Su nauda sveikatai"

Šį mielinių blynelių receptą radau rusiškam žurnaliuke "Septynetas su šaukštu" (bent taip išsiverstų), na ir tikrai sudomino. Šis receptas labai tinka tiems, kas nemėgsta košių iš avižinių dribsnių. Skonis man asmeniškai labai patiko, o kažkaip iki šiol niekada ir girdėjus nebuvau apie ...

Skaityti daugiau

15.04.2021 laikas 21:49 Orkaitėje keptas perlinių kruopų troškinys su daržovėmis ir antiena arba vištiena
Jeigu mėgstate įvairiausius troškinius su paukštiena, tada ir šis patiekalas neabejotinai Jums patiks. Jį pagaminti itin paprasta, reikia visus produktus sudėti į kepimo indą ir dėti į orkaitę, kuri atliks visus darbus už Jus....

Skaityti daugiau