Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Spalio » 18

Juodojo Voro “Amžinoji knyga” pranašystės

Mišelio Nostradamo vardas jau seniai žinomas daugeliui, tam tikra prasme jis tapo žodžio „pranašas“ sinonimu. Tačiau, kai kurių tyrinėtojų nuomone, Nostradamo aiškiaregystės dovaną išugdė jo mokytojas, kurio aiškiaregystės taip ir liko garsaus mokinio šlovės šešėlyje. Kalba eina apie Juodąjį Vorą.

Niekas nežino tikrojo vardo žmogaus, apie kurį kalbame. Į istoriją jis įėjo slapyvardžiu Ranjo Nero, kuris išvertus reiškia Juodasis voras.

Orakulas, pranašystės, religija, aiškiaregystės

Nero požiūris į pranašavimus buvo nestandartinis. Jis manė, kad ir atskiri žmonės, ir ištisos šalys, ir tautos turi alternatyvius gyvenimo ir vystymosi kelius. Ir jei jis, Juodasis voras, parodys tuos galimus nemalonumus, kurie jiems gresia, tai galbūt žmonės ir sugebės jų išvengti.

Sutikite, tai visiškai neįprastas požiūris į pranašavimus, nes visi orakulai, įskaitant ir patį Nostradamą, tvirtino, kad visos jų pranašystės būtinai išsipildys. O Nero siūlė žmonijai pačiai pasirinkti reikalingą kelią. Todėl Juodojo voro pranašavimai yra labai lojalūs žmonėms.

Juodasis voras - vienuolis iš Florencijos

Kas gi buvo jis - tas paslaptingas žmogus? Manoma, kad jis gyveno XIV amžiuje Florencijoje ir buvo vienuolis pranciškonas. Apie jį beveik nieko nebuvo žinoma iki 1972 metų, kai pranciškonų vienuolyno bibliotekoje netoli Bolonijos buvo
rasta rankraštinė, gausiai iliustruota, stora XIV amžiaus pabaigos knyga “Toskanos vaistažolės”.

Toks radinys jau pats savaime yra sensacija. Tačiau įdomiausia buvo po viršeliu. Knygos viduje buvo rastas dar vienas rankraštis, pavadintas “Ranjo Nero. Amžinoji knyga. Orakulas”.

Matyt, vienuolis pranciškonas paslėpė savo darbą, bijodamas, kad bažnytinė valdžia jo nesunaikintų. Bažnyčia nepalaikė domėjimosi astrologija ir kitais panašiais dalykais. O “Amžinoji knyga” parodė, kad jos autorius ne tik gebėjo kruopščiai kopijuoti senovinius manuskriptus, bet ir turėjo gilių istorijos, matematikos, teologijos ir net kosmogonijos žinių.

Tekstologinė ir radioizotopinė analizė parodė, kad rankraštis buvo baigtas maždaug XV amžiaus pradžioje.

Knyga parašyta gana paprastai. Autorius nemanė slėpti savo prognozavimo po bereikalingu rūku. Jis vadino daiktus, įvykius ir net žmones tikraisiais vardais.

Orakulas, pranašystės, religija, aiškiaregystės

Ranjo Nero pranašavimai

Tarp pačių reikšmingiausių

išsipildžiusių ir tų, kurios dar tik turėjo išsipildyti, pranašysčių buvo šios:

“Bažnyčios nesantaika ir skilimas. Vokietijos šiaurė ir vakarai kovoja tarpusavyje 1503 metais”. Daug istorikų yra įsitikinę, kad kalba eina apie Martino Liuterio reformas, kuris gyveno kaip tik tuo metu.

“Matau didį erelį, kuris atneš snape didžiulį karą 1870 metais”. Būtent šiais metais prasidėjo prancūzų ir prūsų karas, siejamas su Hohencolernų dinastija, kurios herbe pavaizduotas būtent erelis.

“Bus sunkus metas - didžiulis karas ties Helespontu 1912 metais”. Helespontu viduramžiais buvo vadinamas Dardanelų sąsiauris. Greičiausiai kalba eina apie Balkanų karą, kuris, kaip išpranašavo Nero, prasidėjo 1912 metais.

“Bus nuolatinė kova tarp trijų didelių religijų - Kristaus religijos, “žaliosios” religijos, Saulės ir Ugnies religijos, kurią išpažįsta Arabijos ir Persijos tautos”. Čia kalba eina apie krikščionybę, islamą, kurio vėliavos yra žalios spalvos, ir greičiausiai apie zoroastrizmą, kuris paplitęs Indijoje ir Irane.

Išskirtinis zoroastrizmo požymis - ugnies garbinimas.

Orakulas, pranašystės, religija, aiškiaregystės

Nero kartu įspėja:

“Už “žaliosios” religijos nestovi gerieji angelai, todėl ji atmirs”. Panašu, kad einama link to - labai jau daug kas pradeda bijoti islamo teroristų, siūlo kartą ir visiems laikams atsikratyti jų.

“Velnio religija atsiras 1925 metais, - rašo Nero. - Matau pergalingas eitynes, matau bažnyčią. Bet nėra šviesos joje. Viskas atvirkščiai, o matosi tik kiaulių snukiai”. Žinoma, kad 1925 metais Edvardas Alisteris Kraulis praktiškai oficialiai paskelbė įkūręs satanistinę bažnyčią.

“Europos viduryje susidarys baisus kraujo viesulas. Jis kaip voras slinks į tris puses - į vakarus, pietus ir rytus. Tai truks septynerius metus”. Greičiausiai čia kalba eina apie Antrąjį pasaulinį karą. Fašistai užgrobė Austriją 1938 metais, o nuo to laiko iki 1945 metų iš tiesų praėjo septyneri metai.

“Du baisūs nuodingi grybai pakibs virš dviejų miestų. Tokių grybų bus septyni...” Apie pirmus du mes žinome - jie atsirado virš Hirosimos ir Nagasakio.

Trečias “grybas” greičiausiai susijęs su Černobyliu. Ketvirtas susiformavo virš Fukusimos 2011 metų pavasarį. O kiti trys, matyt, dar pasirodys ateityje.

“XX amžiaus pabaigoje virš Europos praslinks mirtį nešančios ligos, kurios pražudys pusę gyventojų, - įspėja jis. - Iš viso naujų ligų bus penkios - viena iš jų bus į naudą žmonijai”.

Su tam tikromis išlygomis, žinoma, galime laikyti naujomis ligomis ŽIV, paukščių gripą, atipinę pneumoniją ir naujas tuberkuliozės formas, bet, bendrai paėmus, pranašystė nėra visai aiški. Ir dėl to, kad kažkokia penkta liga gali būti “naudinga” žmonijai, taip pat atrodo kažkaip abejotinai. Nors kas žino?

“XX amžiaus pabaiga - rytuose matyti baisus debesis”, - rašo jis. Įvykių, vykusių Rytuose tuo laiku, žinoma, komentuoti nereikia, apie tai daug rašė įvairi žiniasklaida.

“Šėtono garbintojai išmoks padaryti taip, kad kiekvienas žmogus turės daugybę į save panašių pavidalų -“atspaudų”. Žmogaus dvasia paeiliui atsigyvens tuose pavidaluose”. Čia greičiausiai kalba eina apie genų inžineriją, kuriai Nero nepritarė.

O štai kas laukia Žemės planetos gyventojų toliau.

“Danguje bus dvi saulės ir du mėnuliai, nebus nakties. Žemė virs degančiu pragaru. Žemėje nebebus įmanoma gyventi. Gyvieji galės išsigelbėti tik ore arba po žeme. Bus pastatyti aštuoni požeminiai miestai... Kalnams bus nupjautos viršūnės. Žmonės galės gyventi tik ant kalnų. Daug žmonių apaks nuo dviejų saulių šviesos...”

Nero nupieštas paveikslas - ne iš maloniųjų. Gali būti, kad Juodasis voras čia pranašauja kažkokį kosminį kataklizmą, dėl kurio atsiras naujas šviesulys. Bet kodėl tada bus galima gyventi tik ant kalnų viršūnių ir požemiuose? Tai kol kas lieka neaišku ir nesuprantama.

Nors toliau yra tam tikri paaiškinimai: “Šiaurėje sniegas ir ledai ištirps. Ašigaliuose atsiras didelės gausiai žydinčios žemės. Visa tai gali būti tiesioginė antros saulės atsiradimo pasekmė - ji gali pakeisti Žemės ašies pakrypimą ir sukelti visuotinį atšilimą. Dėl to ištirps ledynai, o klimatas pasikeis. Pakils didžiulės bangos. Jos užlies pusę kietos žemės, o paskui nusiris atgal...”

Aprašytas scenarijus labai panašus į tą, kurį kai kurie mokslininkai pranašauja, artėjant Nibiru planetai. Planetai, dėl kurios poveikio gyvenimas Žemėje pasikeis visiškai.

Tačiau, bendrai paėmus, reikia pasakyti, kad Juodojo voro pranašystės nėra tokios pesimistinės, kaip, tarkim, to paties Nostradamo. Jis manė, kad žmogus gali daryti įtaką savo likimui, jis palikdavo žmonėms šansą padaryti tinkamą pasirinkimą ir taip pakeisti įvykių eigą. Todėl daug jo pranašysčių turi alternatyvią versiją.

paranormal.lt

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar

Naujienos iš interneto

traffix.lt
TAIP PAT SKAITYKITE:
26.10.2020 laikas 22:43 Valome gerklę nuo gleivių ir skreplių

Gerklės ar nosies užgulimas yra dažniausios kosulio ir kvėpavimo takų sąjungininkas ir priežastis. Plaučiuose susikaupę skrepliai prisideda prie šių sveikatos problemų. Tačiau ši problema negresia gyvybei, ji daro įtaką gyvenimo kokybei.

...

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 20:05 Saugokis Jums Pučia Iliuziją! Naujoji Pasaulio Tvarka Ateina 18+

LTanon ir NeCentroEkspertas apie šios dienos svarbiausias naujienas bei įdomiausius procesus.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 17:30 Naujas tyrimas: mus gali stebėti ateivių civilizacijos
Esama apie 1000 žvaigždžių sistemų, kuriose jei būtų ateivių civilizacijos, jos galėtų mus stebėti iš tolo, skelbia naujas tyrimas.

Skaityti daugiau

26.10.2020 laikas 08:27 Kuo skiriasi pasiturinti moteris nuo vargstančios

Savo turtų mes nesinešiojame visur su savimi. Tai kodėl gatvėje iš pirmo žvilgsnio beveik neklystamai galime įvertinti moters turtinę padėtį. Kuo skiriasi turtingų ir skurstančių moterų elgsena?

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 19:32 Keisti dalykai, vykę anomalinėje Skinwalker rančoje
Anomalinės zonos, esančios Slinwalker rančos apylinkėse, istorija išgarsėjo daugiausia verslininko Roberto Bigelou dėka. Jam priklauso viešbučių tinklas „Budget Suites of America“ ir jis yra kompanijos „Bigelow Aerospace“, užsiimančios kosminiu turizmu, įkūrėjas....

Skaityti daugiau

25.10.2020 laikas 08:57 Asmenybės Analizė: Kuri Moteris Laiko Rankose Ne Savo Vaiką?
Ne viskas yra taip, kaip atrodo. Šiais laikais būtina mokėti daryti logines išvadas. Mus supa tiek daug ženklų, kad juose sunku susigaudyti. Reikia pasitelkti ir dėmesį, vaizduotę, pastabumą ir sveiką protą. Šio nedidelio testo užduotis – apžiūrėti paveikslėlį ir interpretuoti atskirus jo elementus....

Skaityti daugiau