Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Religija » 2020 » Balandžio » 1

Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui

Kaip praneša Izraelio socialiniai tinklai, pirmadienio vidurnaktį visos Jeruzalės gyventojus pažadino šofaro garsai, kuriuos girdėjo visas miestas:

Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų Naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirtinių atvejų.

Kadangi dabar, tai nėra Roš Hašana ir ne Jom Kipur, tada, matyt, mes kalbame apie tam tikrą išskirtinį atvejį. Kokio atvejo mes nežinome, bet žiūrime, ką rašo Izraelio šaltiniai.

breakisraelnews, 2020 m. kovo 31d.: šeštadienio vakarą Yonatan Dadoniš Radio 2000, savaitinėje savo laidoje „Melaveh Malkah“, interviu metu, pateikė klausymą rabinui Yaakov Zissholtz. Rabinas Zissholtz atsakė:

„Aš nieko nežadu ir nepatvirtinu, viskas gali pasikeisti, bet kurią akimirką, bet aš girdėjau šiuos dalykus“.

„Aš girdėjau, kad rabinas Chaim Kanievsky paprašė, savo žmonių, kad jie paruoštų jam glima (glima, ceremoninis, iškilmingas baltas apsiaustas). Kieno garbei rabinas Kanievsky ji pasipuoš? To mes nežinome.

Nepaisant to, žinoma, kad daugelis žydų išminčių, šimtmečius vilkėjo specialią aprangą, kad galėtų sutikti Mesijo atėjimą“.

Po to, po šios šokiruojančios naujienas rabinas Zissholtz pasakojo apie pranašystė, kurią pasakė rabinas Nissan iš Ramat Gan, kurio pranašystės reguliariai pildosi.

„Rabinas Nissan ne dažnai kalba, tačiau kai jis kalba, į tai reikia žiūrėti rimtai. Rabinas Nissan pasakė, kad geula (išpirkimas) prasidės sederio naktį (budėjimo naktis, šventinės vakarienės) per Pesachą (peršokimas į šventumą) šventę ir iš dangaus nusileis Trečioji Šventykla“.

Taigi, atrodo, kad įtakingiausi Izraelio rabinai ruošiasi susitikti su Mesiju. Kada tai įvyks, mes nežinome, bet greičiausiai artimiausiu metu ir 2020 m.:

moshiach.ru, 2019 m. gruodžio 25 d.: Aš tai girdėjau asmeniškai, beveik iš pirmų lupų. Nieko nenoriu pasakyti, niekur nešaukiu, tiesiog perpasakoju.

2019 m. gegužės mė. viduryje Bat Jame, po šabašų rytinės maldos Chabado sinagogoje, pasakoja vienas patikimas asmuo, jo tėvo pasakojimą:

Štai jo istorija:

- Aš buvau vienas iš lydimųjų pareigūnų tame labai garsiajame susitikime Niujorke 1976 m. su Rebe (Rebbe ) judėjų mokytoju . Mes buvome patenkinti ir net turėjome garbės atskirai pasikalbėti su Rebe. Rebe buvo labai draugiškas ir atsakė į mūsų klausimus. Kai turėjau galimybę, paklausiau, kas mane jaudina: „Kas bus su Izraelio valstybe?“ – Juk įtampa situacija po Jom Kipur karo kėlė niūrios mintys. Rebe pažvelgė į mane ir pasakė šiuos žodžius: „Du nulis du nulis – tai baigsis“.

Štai, taip veikia eschatologija. Praėjusių metų gruodį, skaitydami tokias žinutes, kai kurie ateistiniai kvailiai šmaikštavo, bet dabar viskas atrodo kitaip, apie ką kalbėjo mistikai, vyksta realybėje ir tikrovėje. Dabar, aišku, išsipildys dar daugiau, apie ką kalbėjo pranašai, taigi, o mes stebėkime toliau kas dedasi pasaulyje.

Jei manai, kad ši informacija buvo naudinga, pasidalink, prenumeruok ir padėkok...

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
PASKUTINĖS NAUJIENOS:
19.11.2021 laikas 19:18 "Bayer" vadovas sako, kad "covid" mRNA injekcijos yra "genų terapija", klaidingai parduodama kaip "vakcinos"
Stefanas Oelrichas (Stefan Oelrich), Bayer farmacijos padalinio prezidentas, neseniai vykusioje globalistų sveikatos konferencijoje tarptautiniams "ekspertams" prisipažino, kad abi Pfizer-BioNTech ir Moderna mRNA (angl. messenger RNA) "vakcinos" yra visai ne vakcinos, o užmaskuotos "ląstelių ir genų...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 19:04 Vyro nekrologas įspėja "neskiepytus": "Nedarykite to, jei nesate pasirengę kentėti ir mirti"
vakcina, Moderna, pandemija, Didžioji farmacija, biologinis ginklas, pavojingi vaistai, farmacinis sukčiavimas, spygliuotasis baltymas, tiesa, neskiepyti, mirtis nuo vakcinos, blogi gydytojai, bloga sveikata, bloga medicina...

Skaityti daugiau

19.11.2021 laikas 18:29 Potvyniai ir nuošliaužos užfiksuoti 4 Kolumbijos departamentuose

Kolumbijoje tęsiantis lietingam sezonui, pastarosiomis dienomis pranešta apie kelis potvynių ir nuošliaužų atvejus Kindijo, Antiokijos, Risaraldos ir Kaukos departamentuose.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:26 Garstyčios nuo peršalimo
Daugelis skaitytojų turi prisiruošę vaistažolių, uogų ir t.t. atsargų. Kiekviena vietovė turtinga savais vaistiniais augalais. Bet tie, kurie neprisirenka vaistažolių, gali pasigydyti ir kitais būdais.

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 23:18 Nuo nemigos ir nuospaudų

Siūlau receptus nuo nemigos, nuospaudų ir imuniteto stiprinimui. Kad sustiprėtų imunitetas, perku medų (3 litrų stiklainį), išpilstau į dvi talpas po 1,5 I (tinka stiklainiai nuo majonezo). Imu 1,5 I stiklainį medaus, sumaišau jį su 0,5 kg citrinų, kurias sumalu mėsmale.

...

Skaityti daugiau

Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)
18.11.2021 laikas 22:59 Receptai | Patiekalai Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Kepta lašiša grietinėlės ir sūrio padaže (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)
18.11.2021 laikas 22:52 Receptai | Patiekalai Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video)

Paranormal Virtuve šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Greita ir sotu: vištienos apkepas su bulvėmis (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

18.11.2021 laikas 22:46 Receptai | Patiekalai Avienos kepsnys-pjausnys su kaulu keptuvėje su Farfalle makaronais
Vieną kartą keliaujant Niujorke (New York) buvau pakviesta į vieną gimtadienį, kur susirinko nemažai žmonių. Buto šeimininkė tą kartą ruošė avienos kepsnius - pjausnius ir man teko stebėti visą gamybos procesą.

Skaityti daugiau