Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 1

Vyriausiasis Izraelio Rabinas Liepė Paruošti Iškilmingus Rūbus Mesijo (Messiah) Sutikimui

Kaip praneša Izraelio socialiniai tinklai, pirmadienio vidurnaktį visos Jeruzalės gyventojus pažadino šofaro garsai, kuriuos girdėjo visas miestas:

Šofaras – žydų ritualinis muzikos instrumentas, kurio naudojimo tradicijos siekia Mozės laikus. Anot, Vikipedijos, jis pučiamas per pamaldas per Roš Hašana / Jom hatrua (Žydų Naujus metus), Jom Kipur (Teismo diena arba Atpirkimo dieną – dvasinio apsivalymo ir vilties diena) ir daugelyje kitų išskirtinių atvejų.

Kadangi dabar, tai nėra Roš Hašana ir ne Jom Kipur, tada, matyt, mes kalbame apie tam tikrą išskirtinį atvejį. Kokio atvejo mes nežinome, bet žiūrime, ką rašo Izraelio šaltiniai.

breakisraelnews, 2020 m. kovo 31d.: šeštadienio vakarą Yonatan Dadoniš Radio 2000, savaitinėje savo laidoje „Melaveh Malkah“, interviu metu, pateikė klausymą rabinui Yaakov Zissholtz. Rabinas Zissholtz atsakė:

„Aš nieko nežadu ir nepatvirtinu, viskas gali pasikeisti, bet kurią akimirką, bet aš girdėjau šiuos dalykus“.

„Aš girdėjau, kad rabinas Chaim Kanievsky paprašė, savo žmonių, kad jie paruoštų jam glima (glima, ceremoninis, iškilmingas baltas apsiaustas). Kieno garbei rabinas Kanievsky ji pasipuoš? To mes nežinome.

Nepaisant to, žinoma, kad daugelis žydų išminčių, šimtmečius vilkėjo specialią aprangą, kad galėtų sutikti Mesijo atėjimą“.

Po to, po šios šokiruojančios naujienas rabinas Zissholtz pasakojo apie pranašystė, kurią pasakė rabinas Nissan iš Ramat Gan, kurio pranašystės reguliariai pildosi.

„Rabinas Nissan ne dažnai kalba, tačiau kai jis kalba, į tai reikia žiūrėti rimtai. Rabinas Nissan pasakė, kad geula (išpirkimas) prasidės sederio naktį (budėjimo naktis, šventinės vakarienės) per Pesachą (peršokimas į šventumą) šventę ir iš dangaus nusileis Trečioji Šventykla“.

Taigi, atrodo, kad įtakingiausi Izraelio rabinai ruošiasi susitikti su Mesiju. Kada tai įvyks, mes nežinome, bet greičiausiai artimiausiu metu ir 2020 m.:

moshiach.ru, 2019 m. gruodžio 25 d.: Aš tai girdėjau asmeniškai, beveik iš pirmų lupų. Nieko nenoriu pasakyti, niekur nešaukiu, tiesiog perpasakoju.

2019 m. gegužės mė. viduryje Bat Jame, po šabašų rytinės maldos Chabado sinagogoje, pasakoja vienas patikimas asmuo, jo tėvo pasakojimą:

Štai jo istorija:

- Aš buvau vienas iš lydimųjų pareigūnų tame labai garsiajame susitikime Niujorke 1976 m. su Rebe (Rebbe ) judėjų mokytoju . Mes buvome patenkinti ir net turėjome garbės atskirai pasikalbėti su Rebe. Rebe buvo labai draugiškas ir atsakė į mūsų klausimus. Kai turėjau galimybę, paklausiau, kas mane jaudina: „Kas bus su Izraelio valstybe?“ – Juk įtampa situacija po Jom Kipur karo kėlė niūrios mintys. Rebe pažvelgė į mane ir pasakė šiuos žodžius: „Du nulis du nulis – tai baigsis“.

Štai, taip veikia eschatologija. Praėjusių metų gruodį, skaitydami tokias žinutes, kai kurie ateistiniai kvailiai šmaikštavo, bet dabar viskas atrodo kitaip, apie ką kalbėjo mistikai, vyksta realybėje ir tikrovėje. Dabar, aišku, išsipildys dar daugiau, apie ką kalbėjo pranašai, taigi, o mes stebėkime toliau kas dedasi pasaulyje.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau