Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 3

Patarimai, ką daryti su mirusio žmogaus nuotraukomis

Beveik kiekvienas turime jau mirusių giminaičių ar artimų žmonių nuotraukų. Atrodo, kad tame nieko ypatingo nėra. Visgi svarbiausia laikytis būtinų taisyklių, kad neprisišauktumėte bėdos.

Norite to ar nenorite, mirusiojo nuotrauka iš tiesų yra susijusi su mirusiųjų pasauliu. Išeidamas iš gyvenimo žmogus per tokias nuotraukas palieka ryšį su gyvuoju pasauliu. Užtenka teisingai elgtis ir jums nieko blogo nenutiks, o mirusiojo energija neturės jums poveikio.

Jokiais būdais nestatykite mirusiųjų nuotraukų matomoje vietoje: nereikia jų kabinti ant sienų, statyti rėmeliuose ant stalo. Daugumos nuomone, „mirusios“ nuotraukos, dažnai krentančios į akis, gali iš gyvo žmogaus siurbti energiją.

Vienok, nieko baisaus nenutiks, jei nuotrauka tyliai gulės albume, kurį retai vartote. Ir atverčiate tik tam, kad prisimintumėte artimuosius ir pasinertumėte į nostalgiją. Visgi dažnai net menkiausios nuotraukos prieš akis iš tiesų gali turėti įtakos ir pabloginti sveikatą, sukelti emocinį nestabilumą.

Mirusių žmonių nuotraukas geriausia laikyti atskirai. Tokiu atveju, jei turite „bendras“ nuotraukas, kuriose pavaizduoti ir mirę, ir gyvi žmonės, geriau tokias perkelti į išėjusių žmonių albumą. Kiti geriau apkarpo nuotraukas, taip atskirdami gyvąją energiją nuo mirusiųjų.

Dar vienas patarimas – laikykite mirusiųjų nuotraukas juodame albume, arba albumą įdėkite į juodą paketą ar segtuvą. Geriausia tokius albumus atversti minint Anapilin išėjusių dieną.

Nors žinoma, paskutiniu metu, šiuolaikiniame pasaulyje, visos nuotraukos išlieka jau skaitmenizuotos; kompiuteriuose, telefonuose. Tačiau, ir joms turėtų būti, tam tikra saugojimo vieta.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau