Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Balandžio » 2

Pora, Kuri Susituokė 100 Ir 103 Metų Amžiaus

Amerikoje, Ohajo valstijoje gyvena neįprasti jaunavedžiai. Naujai iškeptam vyrui Džonui Kukui 100 metų, o jo žmonai Filisei – 103 metai. Tarp kitko, tarp jos giminaičių yra ilgaamžiai. Pavyzdžiui, Filisės motina išgyveno 106 metus.

Džonas savo laiku dalyvavo Antrajame Pasauliniame kare.

Vestuvės įvyko neseniai. Prieš savaitę labai garbingo amžiaus įsimylėjėlių porelė kreipėsi į vietinį teismą prašydami leidimo sudaryti santuoką. Jiems atsakė, kad jie gali tai padaryti tiesiog dabar.

žmonės, pasaulis, pasaulio įvairenybės

Kukas vėliau prisiminė, kad po to, kai jiems pasiūlė susirašyti nedelsiant, jis pagalvojo, kad tai labai gerai. Reikia netempti, o baigti su šiuo reikalu kuo greičiau.

Abu žengė į tai sąmoningai. Jie susitikinėjo jau daugiau nei metus ir iš anksto nusprendė įstatyminiu pagrindu sutvirtinti savo santykius.

O Filisė, komentuodama malonų jiems įvykį, atsakė, kad tai galim pasirodyti neįtikėtina, bet jie iš tiesų įsimylėję vienas kitą.

Kiekvienas iš pensininkų praeityje turėjo savo antrą pusę. Bet gyvenimas sutvarkė taip, kad ir Džonas, ir Filisė liko vieni. O dabar tiesiog laimingi, kadangi rado vienas kitą ir jaučia abipusę meilę.

Kukas pastebėjo, kad jie abu buvo labai patenkinti bendravimu ir laiku, kurį praleidžia kartu. Juk jie turi daug bendro.

Jie ilsisi dviese, dažnai pietauja gryname ore. Net važinėjasi specialiais motoroleriais ilgais senelių namų koridoriais.

Bet atsitinka, kad jie ir pailsi vienas nuo kito. Kiekvienas turi nuosavą butą. Kai norisi, jie kurį laiką ten gyvena vienatvėje.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
01.06.2020 laikas 20:10 Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape
Šie natūralūs vaistai padės organizmui savarankiškai susidoroti su liga pradiniame etape, nepakenkdami jūsų sveikatai!

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 17:55 Šermukšnių nauda organizmui

Paprastasis šermukšnis (lot. Sorbus aucuparia) - visiems gerai pažįstamas ir dažnas krūmas arba medis visoje Lietuvoje, įprastas reginys - greta namų augantys šermukšniai, natūrali kiemo puošmena, ypač rudenį.

...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 09:16 6 intriguojančios CŽV paslaptys

2017 metų pradžioje JAV Centrinė žvalgybos valdyba (CŽV) internete išplatino apie 13 mln. puslapių įvairių dokumentų, susijusių su pačiais įvairiausiais 1940–1990 m. projektais ir įvykiais. Tarp jų būta iš tiesų intriguojančių paslapčių, susijusių ne tik su karine žvalgyba, bet netgi a...

Skaityti daugiau

01.06.2020 laikas 08:47 Alberto Einšteino laiškas dukrai apie galingiausią Visatos jėgą

1879 m. kovo 14 d. gimė Albertas Einšteinas – mokslininkas-legenda, sukėlęs mokslo perversmą, sukurdamas garsiąją reliatyvumo teoriją, daugybės kitų teorinės fizikos atradimų autorius, Nobelio premijos laureatas ir nepalenkiamas pacifistas, kurio paslaptinga biografija.

...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:40 Kodėl negalime užmigti be antklodės?

Tikriausiai pastebėjote, kai naktį negalite užmigti ir patogiai įsitaisyti, vienintelis dalykas, kuris jums padeda, yra antklodė. Atrodo, kad ji turi magišką galią ir apsisupę ja užmiegame greičiau. Jos neišsižadame net karščiausiomis naktimis. Yra keletas priežasčių, kodėl mes esame taip prie jų...

Skaityti daugiau

31.05.2020 laikas 22:12 Paskutinės Adolfo Hitlerio dienos

1945 m. balandžio 30 d., pirmadienį, apie 15 val. 15 min. sovietų kariuomenės apgultame Berlyne, požeminiame Reicho kanceliarijos bunkeryje, nuaidėjo šūvis. Ant sofos kruvina galva rastas sėdinčio Adolfo Hitlerio kūnas. Šalia gulėjo jo mylimoji Eva Braun. Abu kūnai buvo išnešti į kiemą, paguldyti...

Skaityti daugiau