Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Vasario » 15

Kaip atsikratyti mėlynių ir įdrėskimų

Linksmas vakarėlis ir "vyriški pokalbiai” paprastai baigiasi panašiai. Ir įdrėskimų, įbrėžimų, mėlynių išvengti nepavyksta.

Ar galima jų atsikratyti greičiau? Didelio pasirinkimo čia nėra. Iš pradžių, kad kraujagyslės netrūkinėtų ir mėlynė nedidėtų, reikia uždėti ką nors šaltą (ledą ar sušaldytos mėsos gabalą). Paskui, maždaug po 2 dienų, dėti ką nors, kas išjudintų kraują. Lengva mūsų močiučių priemonė: į polietileninį maišelį įpilti pusę stiklinės degtinės, pusę stiklinės vandens ir užšaldyti šaldiklyje. Tokia pūslė su ledu ir susidariusia pliure padės malšinti mėlynių skausmus.

Puikiai gali padėti durlės (durlė zool. žalsva ar gelsva upių ir kūdrų pintis, kurių telkinys panašus į išsikerojusias kerpes: Gėlavandenė d.(Spongilla officinalis).~ės milteliai). Bet su jomis reikia elgtis atsargiai, nes tai gana stipri priemonė, gali nudeginti odą, ypač aplink akis. Tačiau įmaišius saulėgrąžų aliejaus, šalutinių efektų nebelieka.

Optimalus receptas: paimti durlių ant peilio galiuko, sumaišyti su 1 arbatiniu šaukšteliu augalinio aliejaus. Sudrėkinti vatos gabalėlį ir ne kartą dėkite ant mėlynės; vatos neišmesti, tiesiog palikti mišinyje. Ir taip kas valandą.

Mėlynė praeina per 1-2 dienas.

Sumušimus ar guzus rekomenduojama gausiai sudrėkinti švininiu pavilgu (vietoje ledo ant sumušimo vietos), vėliau dėti kompresą su kamparo spiritu ar arnikų žiedų nuoviru. Jei tinimas ilgai nepraeina, įtrinti cinko, švino tepaus ar tepalu su jodo priemaiša.

Liaudies medicinos pasiūlymai: svogūno galvutės pusele patrinti sumuštą vietą iškart po sumušimo. Plėštinės žaizdos, įdrėskimai greičiau užgyja, patepus jas virto svogūno košele su medumi. Virti svogūnai apskritai padeda greičiau užgyti odai.

Senovėje greitesniam žaizdų gydymui buvo naudojamos griežčių ir pomidorų sultys, šviežios ridikų sultys arba jų košelė, švieži ar džiovinti dilgėlių lapai, rudeninių rūšių obuolių gabalėliai arba tyrė.

mėlynės, įdrėskimai, sumušimai, , liaudies medicina, liaudies receptai

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Prisjungus galite komentuoti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
18.06.2021 laikas 23:15 X failai viename iš Kalifornijos greitkelių
Šiandien, keliuose ufologijos kanaluose pasirodė vaizdo įrašas, kuriame vaizduojamas NSO arba į NSO panašus objektas, greičiausiai priklausantis JAV kariuomenei.  Vaizdo įraše įdomus ne tiek vaizdas, kiek visos istorijos liudytojo aprašymas - sunkvežimio vairuotojas, kurio konvojus nukentėjo nuo "ma...

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 22:15 Po vakcinos nuo kovido sukeltos ligos "banga" plinta Indonezijoje

Indonezijoje mažiausiai 350 gydytojų ir medicinos darbuotojų susirgo Wuhan koronavirusu (Covid-19), nors jau buvo "paskiepyti".

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 21:26 STUDIJA: Dėl kaukių vaikai susiduria su daugybe mirtinų ligų sukėlėjų
Nepaisant to, ką toliau tvirtina medicinos fašistai, veido kaukės yra visiškai neveiksmingos siekiant užkirsti kelią Vuchano koronaviruso (Covid-19) plitimui ir turi ilgalaikį neigiamą poveikį, ypač vaikams.

Skaityti daugiau

18.06.2021 laikas 08:27 Nustatyta, kad antibiotikas novobiocinas naikina navikines ląsteles, turinčias DNR atstatymo sutrikimų
Praėjusio amžiaus šeštajame dešimtmetyje sukurtas antibiotikas, kurį iš esmės išstūmė naujesni vaistai, efektyviai veikia ir naikina vėžio ląsteles, turinčias bendrą genetinį defektą, rodo Dana-Farberio (Dana-Farber Cancer Institute) vėžio instituto mokslininkų laboratoriniai tyrimai....

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 23:18 Asmuo atskleidžia masoneriją, kaip seniausią pasaulyje slaptą religiją ir Liuciferio planus dėl "naujosios pasaulio tvarkos"
Buvęs aukšto rango masonas atskleidė, kad ši grupuotė iš tikrųjų yra seniausia pasaulio religija, ir atskleidė, kaip grupuotė planuoja įvesti Naująją pasaulio tvarką, drastiškai sumažindama pasaulio gyventojų skaičių....

Skaityti daugiau

Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)
18.06.2021 laikas 08:08 Receptai | Patiekalai Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video)

Paranormal Virtuvė šiandiena jums siūlo pasigaminti patiekalą pagal receptą: Traškūs vištienos sparneliai su „Buffalo“ padažu (video). Skanaus!

Skaityti daugiau

17.06.2021 laikas 22:50 Receptai | Patiekalai Orkaitėje keptas šamas
Itin paprasta bei greita žuvies - šamo iškepimo variacija orkaitėje, bet pavyksta super skaniai ir niekada nenuvilia. Šitaip pagamintą patiekalą tikrai nebus gėda patiekti ir užsukusiems svečiams, tik žinoma, tuo atveju reikės daugiau žuvies....

Skaityti daugiau

16.06.2021 laikas 21:55 Receptai | Patiekalai Sveiki jogurtiniai ledai su avokadu pagal Beatą
Tai kitokie, sveikesni ledai, kurie buvo pavadinti Joker pavadinimu. Nesu tikra, kodėl jie nusipelnė tokio pavadinimo, bet jie skanūs ir tikrai įdomaus poskonio.

Skaityti daugiau