Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Sveikatos Patarimai | Liaudies Medicina » 2021 » Vasario » 28

Kaip folijos pagalba pašalinti bet kokį skausmą?

Padaromas, taip vadinamasis sidabrinis tiltelis, kuris uždedamas ant bet kurios skaudamos vietos, po kurio skausmas dingsta. Tai kažkoks stebuklas. Aš jums pasakysiu, kaip daromas būtent šis tiltelis. Jums reikia paimti gabalėlį plačios lipnios juostos ir ant jos užlipinti 1 cm pločio folijos juostas, vertikaliai kas 1,5 cm, paliekant po 1 cm lipnios uostos tarpus viršuje ir apačioje, taip pat iš kairės ir dešinėje po 1,5 cm.

Tai dėlto, kad pleistras būtų priklijuotas prie kūno taip, kad folijos juostos visada būtų vertikalios.

Vaistinėje nusipirkau ritinėlį plataus lipnaus pleistro (10 cm pločio ir 10 metrų ilgio), nupjoviau 15 cm, supjausčiau maisto foliją juostelėmis, ir klijavau prie pleistro, kaip aprašyta aukščiau, ir priklijavau prie skaudamos vietos. Iki ryto skausmas dingo, bet su pleistru aš dar dvi dienas vaikščiojau. Ji labai tvirtai laikosi. Daugiau, šis skausmas nepasirodė, ir iki šiol nežinau, kas jį sukėlė.

Mano senelis gydė širdį folija, sako, kad tai labai padeda. Priklijavo „Tiltelį“ prie širdies srities - ir tvarka. Staiga pradės skaudėti galvą, folija taip pat padės.

Vieną naktį pabudau su dideliu, aštriu didžiojo kojos piršto skausmu. Kaip sakoma, be jokios aiškios priežasties niekada neskaudėjo, niekur nebuvau susimušęs ir staiga toks laukinis skausmas. Kažkur skaičiau, kad tai atsitinka su podagra ir kad šį skausmą labai sunku pašalinti. Tikriausiai jūs nuspėjote, panaudojau foliją. Apvyniojau pirštą folija, pritvirtinau tvarsčiu ir pasiruošiau visą naktį kentėti, nes nuo tokio skausmo neįmanoma užmigti. Bet man nereikėjo kentėti, nes po 15 minučių skausmas aprimo, ir aš sėkmingai užmigau. Daugiau pirštas nebeskaudėjo.

Folijos pagalba pažįstama nuolat nuramina kepenis, kurios įgauną uždegimą, dėl neteisingos mitybos.

Veiksminga liaudies priemonė

Pasirodo, kad folija patogu ne tik gaminti orkaitėje, bet ir gydyti! Jei nerimaujate dėl gimdos kaklelio osteochondrozės ar apatinės nugaros dalies skausmo. Arba labai skauda kulnas, kad neįmanoma užlipti ant kulno. Yra tokios problemos? 

Jei yra, paimkite foliją ir padėkite blizgantį paviršių ant skaudamos vietos. Jūsų nuostabai ir džiaugsmui, skausmas po kurio laiko praeis. 

Faktas yra tas, kad biologinės srovės, kurias skleidžia mūsų organizmas, biologiškai aktyviame taške, atsispindės ir grįš į dienovidinį, iš kur ir išvyko. Tai turi labai teigiamą poveikį sergančiam organui, su kuriuo susijęs šis dienovidinis. Tokiu paprastu būdu galite pašalinti problemas, pašalinti skausmą, kuris jau jus vargino. Net keloidiniai randai, kurie lieka po operacijų chirurginio pjūvio vietoje, gali pasišalinti. Kurių niekas nepašalina, išskyrus lazerį ar skystą azotą.

Bet, žinoma, geriau kreiptis į gydytoją.

Daugelį yra tik gerų atsiliepimų, žinoma, kiti teigia, kad tai nepadeda, nes maisto folija lūžinėja ir plyšta beveik iš karto, kai norima ją uždėti, ypač ant kojos. Sunku pasakyti, galimai folijos yra skirtingos savo storiu, kokybe? O, gal tikrai reikia pasidaryti ankščiau minėta tiltelį, kurių juostelės būtinai turi būti vertikalios? Ir būtent turi būti dedama reikiama pusė? Nežinau, kaip tik išbandysiu šį vakarą, nes labai jau skauda nykštys... Pasidalinkite komentaruose, kurie išbandys, ar tai padeda? Lauksiu komentarų.

Pabrėžiame, kad tai - liaudiški patarimai, neįrodyti mokslinėse laboratorijose. Tik išbandyti protėvių ir perduoti iš lūpų į lūpas ateities kartoms. Mūsų tikslas informuoti. Todėl paliekame jums teisę patiems spręsti, tikėti jais ar ne, o dar geriau pasitarkite su gydytoju, dėl galimo šalutinio poveikio.

Jei jūs žinote daugiau naudingų liaudiškų patarimų, pasidalinkite jais su mumis, prisijunkite ir rašykite bloge!

* „Paranormal.lt“ straipsniai skirti tik informaciniams ir švietimo tikslams ir nepakeičia profesionalių medicininių patarimų, diagnostikos ar gydymo. Visais klausimais apie savo sveikatos būklę visada pasitarkite su gydytoju.

paranormal.lt

avatar
0
2
Iš tikro tai tikrai pojūtis yra. antra diena einat miegoti naudoju šį būdą. kas ryte, būdavo mano vienas pirštas "sustabarėjęs" ši kartą tik jaučiu mažą skausmą. Gal tai įtaiga? Bet dabar tiesiog folija, apvynioju maistine plėvele, o ryte nuimu. Kas netikit, pabandykite, manau nustebsite. O, jeigu kas bandėte, pasidalinkite komentaruose.
avatar
0
1
Na, folija tikrai nelaiko, o jei dar uždėjus per sąnarį labai greitai sutrūkinėja. Todėl geriausia dėti būtų ant pado, ir tik tada dėti. O, kas liečia poveiki, dilgčiojimas yra vadinasi kažkas veikia.... o ar skausmas praeina... sunku pasakyti... reikia pabandyki dabar kitaip.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
07.05.2021 laikas 09:03 Seksualiniai tipai. Metas atrasti savąjį!

Sugrupuoti žmones pagal temperamentą, charakterį ir net konkrečius bruožus mėginama nuo Hipokrato laikų. Visgi žmogus ne daiktas, tad ne tik nuolat keičiasi, bet ir įsigudrina nuslėpti tikrąją prigimtį tiek nuo kitų, tiek nuo savęs. Ir nors šiuolaikiniai psichologai gana sėkmingai geba skirstyti ...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:26 Opos ir gastritai, jums durys uždarytos!
Visada laikausi principo: lengviau užkirsti ligai kelią, negu ją gydyti. Todėl profilaktikai visada naudoju liaudiškus gydymo metodus. Man - jau 72 metai, bet neturiu beveik jokių sveikatos problemų.

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 21:04 Atsikratykite stomatito
Mano kaimynės dukra - labai apkūni. Jai jau trisdešimt, o ištekėti nėra jokių vilčių. Sėdi tokia storulė namie ir gėdijasi į gatvę išeiti. Tai kaimynė, užuot privertusi pradėti sportuoti ir mažiau valgyti, nutempė pas liaudies gydytoją....

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 20:40 Po Juodojo voro ženklu

Mažai kam žinoma, kad dar prieš Nostradamą gyveno aiškiaregys, kuris išpranašavo ateitį net iki 6323 metų! Šis pranašas – pranciškonų vienuolis, gyvenęs Vokietijoje XV amžiuje. Tikrasis šio žmogaus vardas nežinomas, istorijos analuose liko tik jo pseudonimas – Ranjo Nero, t.y. Juodasi...

Skaityti daugiau

06.05.2021 laikas 08:28 Melas apie COVID-19 vakcinas ir herpesą – ką reikėtų žinoti?
Kasdien naršydami socialiniuose tinkluose galėjote susidurti su antrašte, sakančia kažką panašaus į „herpesas galimai susijęs su vakcina nuo koronaviruso“. Kiti naujienų pranešimai teigia, kad herpesas gali būti „naujas šalutinis vakcinos poveikis“. Būkite tikri, vakcinos nuo koronaviruso tikrai nes...

Skaityti daugiau

05.05.2021 laikas 18:23 Greitas sluoksniuotos tešlos obuolių pyragas
Tai bene greičiausiai pagaminamas obuolių pyragas iš sluoksniuotos tešlos. Tik vienas, du ir baigta. Dar labai geras dalykas yra tas, kad šį pyragą pagamins net vaikai. Jis toks paprastas. Tad Jūs galėsite paskirti laiko sau, o po to tik lepintis pyragu. Žinoma, jei vaikų neturite, teks gaminti pati...

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 16:33 EXTERMINATION machine unmasked: Pfizer document admits vaccinated people “shed” infectious particles, the spike protein is the bioweapon
The vaccine is the bioweapon. Specifically, the spike protein is the bioactive weapon, and it is designed to spread from person to person, being transmissible from the vaccinated in order to infect the unvaccinated....

Skaityti daugiau

04.05.2021 laikas 11:39 Dilgėlių sriuba su kiaušiniu ir bulvėmis

Kiekvienais metais bent kelis kartus privalau išsivirti dilgėlių sriubos. Kažkaip esu įsitikinusi, kad tuose žaliuose lapeliuose yra labai daug vitaminų bei naudingų medžiagų mano organizmui. Kiek jų išlieka išvirus sriubą nėra aišku, bet aš tikiu, kad lieka, tad gaminu, valgau ir šeimą vaišinu.<...

Skaityti daugiau