Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Teisė | Patarimai » 2023 » Kovo » 24

Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?

Kaip išvalyti dėmę iš avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?

Pašalinkite dėmes ant avikailio, kailinių ar pūkinės striukės namuose

Kai nusiperkame naują avikailį, kailinius ar pūkinę striukę, galvojame: "Šį naują "grožį" dėvėsiu atsargiai!" Tačiau, nepaisant viso šio ypatingo kruopštumo, ant naujo avikailio ar kito žieminio drabužio dėmių atsiranda gana greitai ir labai lengvai.

Dėl šių dėmių mūsų viršutiniai drabužiai iškart praranda didelę dalį savo patrauklumo. Suprantama, kad namuose pradedame galvoti, kaip pašalinti visas šias dėmes.

Juk dėl nedidelio sutepimo kartais nėra prasmės drabužį nešti į cheminę valyklą, o kai kurie žmonės apskritai mieliau visas dėmes ir nešvarumus nuo drabužių šalina patys. Taigi ką daryti, jei atsitiktinai pastebėjote dėmę ant avikailio, kailinių ar pūkinės striukės?
Dėmių ant avikailio, kailinių ar pūkinės striukės šalinimas namuose

Manau, aišku, kad bet kokią dėmę, kad ir kokia kieta ji būtų, reikia pastebėti laiku, kad ją būtų galima greitai pašalinti. Šviežias dėmes visada lengviau pašalinti nei tas, kurios įsisenėjo į viršutinio drabužio tekstūrą.

Pastebėję paprastą sausą nešvarumą ant avikailio, galite jį pašalinti be jokių problemų. Geriausia tai padaryti paprastu šepečiu. Jis taip pat turėtų būti sausas, o jo šeriai standūs.

Išvalę sausą vietą šepečiu, po to ją nušveiskite drėgnu šepečiu. Šį šepetį pamirkykite paprastame muilo tirpale. Dvi šios procedūros iš eilės padės jums pašalinti visus sausų nešvarumų pėdsakus nuo avikailio.

Pasitaiko atvejų, kai avikailis būna suteptas riebalų arba vyno dėmėmis. Abi šias dėmes reikės papildyti paprastu naminiu "dėmių valikliu", t. y. manų kruopomis, arba kita galimybė - naudoti krakmolą. Šioms dėmėms valyti negalima naudoti druskos.

Taip pat kai kuriuos sausus avies kailio nešvarumus galima pašalinti paprastu trintuku. Manau, kad visi iš mokyklos laikų žino, kaip ja naudotis.
Jei ant avikailio kailio užlašino pieno ar ledų (žiemą tik rusai valgo šaltyje) arba kiaušinį, šią vietą galite plauti paprastu vandeniu, tačiau tai turėtumėte daryti tol, kol visos šios dėmės galutinai išdžius.

Jei jūsų avikailio kišenės tapo riebios, taip pat ir rankovės ar jų atlapai, yra galimybė išvalyti ir juos. Tam tiesiog sumaišykite dantų miltelius ir gerai pažįstamą "kovotoją už švarą" - amoniako spiritą.

Tiesiog paimkite nedidelį šepetėlį, pamerkite jį į šį paprastą tirpalą ir patrinkite visas riebias avies kailio vietas. Jei nerandate dantų miltelių, kita galimybė - pakeisti juos šiame recepte esančia kreida. Ji taip pat veikia gana gerai.

Jei ant savo mėgstamo kailio užtepėte ką nors saldaus, tiesiog sudrėkinkite servetėlę muilo putomis ir švelniai patrinkite saldžią vietą. Kai dėmę nuvalysite, dar kartą perbraukite ją sausa servetėle ir leiskite paltui išdžiūti. Norėdami tai padaryti, tiesiog pakabinkite jį ant pakabos.

Jei ant palto radote dėmę nuo prakaito ar riebalų, turite galimybę šias dėmes pašalinti. Čia pasigaminsime tam tikrą priemonę, kurios pagrindą sudarys tas pats amoniakas (tik šaukštelis arbatinio šaukštelio).

Šį nedidelį kiekį amoniako reikia sumaišyti su druska (taip pat 3 arbatinius šaukštelius), o tada abu šiuos komponentus ištirpinti pusėje litro šilto vandens. Tada tiesiog pamirkykite bet kokį minkštą audeklą šioje kompozicijoje ir patrinkite visas šias dėmes.

Jei kai kuriose vietose kailio kailis tapo riebaluotas, taip pat galite jį išvalyti. Tai padarysite su karštomis kviečių arba rugių sėlenomis. Tiesiog pabarstykite jų ant norimos vietos ir rankomis patrinkite kailio kailį.

Jei dėmės ant kailio dar tik pradeda ryškėti, bet jos vis dar silpnai matomos, dabar yra tinkamas laikas jas sėkmingai pašalinti. Tai galima padaryti naudojant paprastą muilo tirpalą (bet kokį muilą).

Vėlgi, pirmiausia užtepkite jį ant šluostės, o tada patrinkite vietas ir ant paties pūko. Tada dar kartą nuvalykite tas pačias pūkų dalis, tačiau sausa šluoste.

Jei dėmės ant pūkinės striukės yra riebios, gali padėti benzinas. Šiuo atveju pirmiausia garinkite patį pūkų audeklą, o tada benzinu sudrėkinkite šluostę su benzinu. Ant šios dėmės užpilama geriamosios sodos arba vietoj geriamosios sodos - kreidos.

Po poros minučių visi šie sodos arba kreidos milteliai paprasčiausiai nuskutami. Žinoma, benzino kvapas vis tiek liks, tada teks išplauti pūkus.

Taip pat galite pasiruošti supermaistą, jis yra universalus ir padės jums pašalinti bet kokias dėmes nuo pūkinės striukės (žinoma, protingose ribose). Šios priemonės pagrindas vis dar tas pats, t. y. amoniako alkoholis.

Jis sustiprinamas plovikliu (bet kokiu), skirtu skalbimui, ir visa tai ištirpinama vandenyje. Tada skystis suplakamas. Mišinyje turėsite geras putas. Būtent šias putas imsite kempine ir "užtepsite" ant dėmių.

Bet kokio pūkinio sluoksnio dėmėms išvalyti taip pat gali padėti priekinio stiklo valytuvų purškiklis. Jį tepate taip pat, kaip ir valydami stiklą, o tada tiesiog pašalinate visus putų likučius nuo audinio paviršiaus. Tai atliekama kempine arba paprasta švaria šluoste.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
07.06.2023 laikas 22:18 Receptai | Patiekalai Paprastas varškėčių receptas
Kepiau, labai visa šeima išgyrė. Puikiai gavosi! Tobuliausi pasaulyje varškėčiai. Kitaip net gaminti nebenoriu!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:12 Receptai | Patiekalai Sveikas datulių pyragas su pilno grūdo miltais, be pridėtinio cukraus
Itin gardus ir sveikas datulių pyragas be pridėtinio cukraus, paruoštas su pilno grūdo miltais. Datulės suteiks ne tik saldumo, bet ir karamelinio skonio. Tikrai vertas viso Jūsų dėmesio receptas. Pamėginkite!

Skaityti daugiau

05.06.2023 laikas 11:06 Receptai | Patiekalai Bulviniai abriedukai (ežiukai) su kiaušiniu ir miltais

Toks bulvinių abriedukų su kiaušiniu ir miltais patiekalas lydi nuo pat mažos vaikystės. Mes juos vadindavome visada abriedukais, kitur jie dar yra vadinami ežiukais. Tikriausiai daugumai neblogai žinomas receptas, nors daug ku...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 22:15 Tiesos gynimas: Chloro dioksido tirpalas - svarbi priemonė kovojant su nauja "pandemija" ir vakcinų žala

Pasak Marien Barrientos (Marien Barrientos) ir Kerri Riveros (Kerri Rivera), chloro dioksido tirpalas (CDS) yra svarbi priemonė kovojant su naująja "pandemija" ir Wuhan koronaviruso (COVID-19) vakcinų padaryta žala.

...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:50 "Tėvai visada klysta, bet jūs turite pasirinkimą"
Mūsų tėvai turėjo per daug energijos, kad mes turėtume laiko... Taip, jie negyveno teisingai. Mūsų nuomone...

Skaityti daugiau

08.06.2023 laikas 21:21 Receptas nuo karpų (patarimas)
Karpą ant pirštų turėjau kelerius metus. Ji išaugo didelė, skaudėjo ir trukdė. Išbandžiau visokias žinomas priemones: kiaulpienių, ugniažolių sultis, preparatus iš vaistinės. Niekas neveikė. Karpa styrojo kaip styrojusi ir tik didėjo. Mano kantrybė b...

Skaityti daugiau