Meniu
Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal » » 2020 » Gegužės » 1

Kaip Jūsų Pirštai Veikia Jūsų Emocijas?

Reikia pakankamai intensyviai patrinti abiejų rankų pirštus, masažuojant pirštakaulius 2-5 minutes. Po to apglėbkite pirštą taip, kad pajaustumėte jo pulsavimą. Jei jūs iškart jaučiate pulsą, laikykite pirštą, kol pulsas ne sulėtės. Priklausomai nuo to, ką reikia paveikti, pasirinkite pirštą.

Nykštys – tai nerimas, kurį jaučiame, būdami naujoje aplinkoje (todėl vaikai būtent šį pirštą čiulpia, kai nerimauja). Jei pamasažuosite nykštį, tai padės jums atsipalaiduoti, atsitraukti nuo rūpesčių, nusiraminti, pagerinti savivertė ir geriau išsimiegoti.

Rodomasis pirštas – tai baimės, siekiančios fobijas. Jei bijote, jaučiate panišką siaubą, trinkite rodomuosius pirštus. Gyvenimo energija ir valia, sugebėjimas kontroliuoti ir tobulinti savo vidinį nusistatymą, nugalėti baimes ir kovoti su silpnybėmis – tai tie pozityvūs pasikeitimai, kurių galima pasiekti, masažuojant rodomuosius pirštus.

Vidurinysis (didysis) pirštas – beje, jūs lengvai atspėsite, už ką jis atsakingas. Žinoma, tai pyktis! Stresas, pyktis – griaunančiosios organizmą emocijos. Jos verčia širdį dirbti padidintu režimu, kraujagysles – su perkrovomis, ir dažni galvos skausmai – dėsninga pasekmė, jei tokia būklė yra dažna. Viduriniojo piršto masažas normalizuoja šiuos reiškinius.

Bevardis pirštas – tai liūdesys, depresija, ir jei jūs jaučiate liūdesį, verta atkreipti dėmesį į bevardį pirštą. Bus lengviau psichologiškai įveikti barjerus, matyti viską šviesesniuose tonuose ir atsispirti problemoms, jei pradėsite masažuoti bevardį pirštą. Jūsų gyvenimo kokybė žymiai pagerės.

Mažasis pirštas atsako už savivertę. Nepasitikėjimas savimi, abejonės, diskomfortas – patrinkite, pamasažuokite mažąjį pirštelį ir įveikti šiuos pojūčius bus žymiai lengviau. Kraujotaka, kurią pagerina mažojo piršto masažas, skatina smegenų veiklą.

Delnų masažas, kaip Džin Šin Džitsu procedūros užbaigimas (taip vadinasi ši technika) – išlaisvina pozityviąją energiją. Todėl mes nesąmoningai trinam delnus, jeigu „reikalai pavyko“ ir džiaugsmingai laukiam sėkmės.

Įvertink šį straipsnį. Prieš tai pakomentuodami, arba parašykite patys! Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą PARANORMAL turinį.
Visi svetainės pateikti straipsniai, sveikatos patarimai yra pramoginio pobūdžio iš interneto platybių. Prieš naudodami patarimus, pasitarkite su tos srities specialistu. Svetainė neatsako už duomenų tikslumą. Visos teisės apsaugotos.
Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Būkite pirmi, kurie pasidalins savo nuomonėmis su kitais. Galima rašyti anonimiškai, po komentaro apačioje paspaudę Anonimas.
avatar
TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2020 laikas 21:29 SpaceX startą uždraudė ateiviai
2020 m. gegužės 27 d. vakare visas pasaulis su dideliu susidomėjimu stebėjo tiesioginę transliaciją apie SpaceX – naujos kartos kosminio „skraiduolio“, kurią gamina Ilono Masko įmonė. Buvo didelis susidomėjimas šiuo procesu ir daugelis manau ir lašinosi, ar šis SpaceX iš viso pakils virš žemės atmos...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 18:39 Laivo “Utopia” žūtis

Tiesa, tie laivai nuskendo ne dėl minėtų gigantų ginklų, o dėl įvairių nelaimingų atsitikimų. Ir „admirolai“ juodajame avarijų kaltininkų sąraše užima ne paskutines vietas. Pirmąja jų auka tapo emigrantų garlaivis „Utopia“.

...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 15:03 Kiek Galima Išgerti Kavos Puodelių Per Dieną, Kad Sveikata Paderėtų?
Keturi puodeliai kavos per dieną gali būti sveikos širdies receptas, ypač vyresniems žmonėms. Vokiečių mokslininkų komanda, vadovaujama molekulių biologų Judith Haendeler ir Joachimo Altschmiedo, mano atradę požymių apie tai, kaip kava ir joje esantis kofeinas stebuklingai veikia suaugusių žmonių ši...

Skaityti daugiau

29.05.2020 laikas 07:25 Ką apie sveikatą išduoda kraujo lašas?
Kraujas sudaro apie 7 proc. suaugusio žmogaus kūno masės, o širdis kas minutę jo perpumpuoja maždaug penkis litrus. Skaičiai įspūdingi, tačiau pakanka vos kelių lašų šio gyvybę palaikančio skysčio, kad galėtume sužinoti apie organizmo sveikatos būklę. Ką gali parodyti bendrasis kraujo tyrimas?...

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 21:43 Meksikoje prasidėjo „marsiečių“ išlaipinimas?

2020 m. gegužės 21 d. kelių kaimų gyventojai Meksikoje buvo sutikę išgirdę garsius garsus, kurie sklido iš netoliese esančios kalvos. Ir tie kurie suspėjo pažiūrėti į tą pusę pamatė

Skaityti daugiau

28.05.2020 laikas 19:10 Mineapolis ugnyje ir ši ugnis gali išplisti po visą pasaulį
2020 m. gegužės 26 d. visas Amerikos ir ne tik internetas diskutavo apie keistą nufilmuotą vaizdo įrašą, kur Amerikos policininkas sulaiko vyrą George Floyd, gyvenanti Mineapolio mieste. Sulaikymo metu policininkas smaugė vyrą aplinkinių žmonių akivaizdoje...

Skaityti daugiau