Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Burtai, Magija » 2023 » Balandžio » 3

Kaip pritraukti sėkmę?

Kaip pritraukti sėkmę?

Jei nežinote, kokius būdus naudoti, jūsų naudojami būdai nebeveikia arba tiesiog norite į savo gyvenimą įnešti ką nors naujo, pabandykite

Kiekvienas svajoja tapti laimingas ir laimingas gyvenime, išmokti pritraukti į save visą pasaulio gėrį ir su pavydu žvelgia į tuos, kuriems tai pavyksta. Tikriausiai kiekvienas yra pastebėjęs, kad vieniems žmonėms sekasi labiau nei kitiems.

Kai kuriems žmonėms viskas pavyksta iš karto, pritraukiami pinigai, o gyvenimo situacijos visada būna pačios geriausios. O kitiems nepavyksta, niekas nesiseka, viskas žlunga, neužtenka pinigų net būtiniausioms reikmėms.

Tačiau dažniausiai viskas klostosi gerai, viskas pavyksta, bet po tam tikro laiko sėkmė nusisuka ir gyvenime prasideda sunkus laikotarpis arba "tamsios dienos".

Ir žmogus pradeda kelti klausimus: kodėl taip atsitinka? Kodėl tie išbandymai? Ir, žinoma, kaip užtikrinti, kad sėkmė visada būtų jo pusėje, lydėtų jį visuose reikaluose?

Tokiais gyvenimo laikotarpiais žmonės skuba studijuoti įvairias technikas, skaityti psichologiją, prašyti Aukštesniųjų jėgų pagalbos. Padėtis pradeda gerėti, ir visi šie metodai akimirksniu pasimiršta, nugula į gilų stalčių iki kito nepalankaus gyvenimo laikotarpio.

Taip elgtis ne visai teisinga. Nes jei norite, kad laimė visada būtų šalia jūsų, turite visas šias praktikas paversti neatsiejama savo gyvenimo dalimi ir turite jas atlikti, kad ir koks sunkus būtų laikotarpis.

Iš pradžių bus sunku, nes žmogaus kūnas gali sunkiai priprasti prie naujovių. Po kurio laiko pajusite, kad tapote lengvesni, laimingesni ir net sunkiu metu mąstote sąmoningiau ir pozityviau.

Jei nežinote, kokias technikas naudoti; tos, kurias naudojate, nebeveikia arba tiesiog norite į savo gyvenimą įnešti ką nors naujo, išbandykite šias praktikas. Jos yra universalios ir veiksmingos.

1. Klausykitės mėgstamos muzikos arba ieškokite naujų atlikėjų, kurie gali jus įkvėpti ir suteikti energijos visą dieną.

Įsitikinkite, kad tai darote kasdien, geriausia ryte, kad galėtumėte nusiteikti gauti džiugių naujienų ir sėkmės.

Padės, jei įsivaizduosite, kad visi jūsų norai pildosi skambant mėgstamoms dainoms. O jei esate blogos nuotaikos, pagalvokite, kaip ši nuotaika išsisklaido ir atsiranda džiaugsmas bei laimė. Po dviejų ar trijų savaičių pamatysite pirmuosius teigiamus rezultatus.

2. Komplimentai žmonėms.

Sakykite komplimentus savo artimiesiems ir aplinkiniams. Palinkėkite visiems geros dienos, gerų klientų, gerų sandorių. Keista, bet kuo daugiau linkėsite, tuo daugiau gausite sau. Tačiau pagrindinė sąlyga - sakyti gražius dalykus iš širdies, o ne dėl savanaudiškos naudos.

Po kurio laiko pamatysite, kad reikalai klostosi sėkmingiau, atsiranda naujų galimybių, atsiveria neištirti horizontai. Ši taisyklė veikia kaip bumerangas. Kuo daugiau linkite žmonėms gero, tuo labiau tai grįžta pas jus.

Iš pradžių tai bus nemalonu jums ir aplinkiniams. Nes žmonės nėra įpratę linkėti ar girdėti gražių dalykų mainais. Tačiau praktikuodami nustebsite, kas viskas pradėjo vykti jūsų gyvenime.

3. Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms.

Kai žmogus tikisi sėkmės ir laimės, jis tikisi gauti viską ir daug, o apie mažus dalykus pamiršta ir nekreipia į juos dėmesio. Mažus malonumus gali sudaryti bet kas. Tereikia atidžiau stebėti.

Tai gali būti praeivių šypsenos; greitai artėjantis transportas, kurio jums reikia; jus pavaišino kuo nors skaniu ar tiesiog įteikė nedidelę dovanėlę. Mokėkite džiaugtis mažais dalykais. Pravartu juos užsirašyti, kad galėtumėte aiškiau matyti, kas gero jums nutiko tą dieną.

4. Užrašykite savo norus ant popieriaus, net jei nemokate piešti.

Neskubėkite apgalvoti kiekvienos detalės ir viską nupiešti. Tai gali užtrukti nuo kelių minučių iki poros dienų. Kurdami savo šedevrą, jūs naudojate energiją, kad jis atgytų. Taigi jis išsipildys daug greičiau, nei galite įsivaizduoti.

paranormal.lt

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 18:55 Niekada anksčiau nematyti dokumentai atskleidžia Jeffrey Epsteino galios ir įtakos tinklą
Džefris Epšteinas (Jeffrey Epstein) palaikė ryšius su pasaulio elitu net ir po to, kai 13 mėnesių praleido kalėjime už lytinius santykius su nepilnametėmis mergaitėmis ir buvo pripažintas registruotu seksualiniu nusikaltėliu, rodo didžiulis pluoštas ...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau