Asmeninė anketa Prisijungimas ir registracija
Atgal Pagrindinis » Paranormal.lt - Pasaulio naujienos kitaip » Astrologija, Horoskopai, Zodiako Ženklai » 2023 » Gegužės » 16

Kokios spalvos piniginė traukia pinigus. Astrologai atskleidžia paslaptį

Kokios spalvos piniginė traukia pinigus. Astrologai atskleidžia paslap

Šis rankinėje esantis aksesuaras yra ne tik talpykla jūsų finansams, bet ir magnetas, pritraukiantis pinigus.

Sakoma, kad tinkama piniginė gali atnešti sėkmę ir praturtinti jus. Šis jūsų piniginės aksesuaras yra ne tik jūsų finansų talpykla, bet ir magnetas, pritraukiantis pinigus.

Pagrindinė taisyklė yra ta, kad piniginę turėtumėte rinktis patys. Nepriimkite šių daiktų kaip dovanos, kyla pavojus, kad su pinigine susiesite kito žmogaus energiją.

Kokią spalvą turėčiau pasirinkti?

  • Juoda piniginė gali padėti atsikratyti finansinių problemų. Ši spalva tarsi kontroliuoja pelningus sandorius, prižiūri svarbius projektus ir leidžia jos savininkams susikoncentruoti į darbą. Šiuo atveju piniginė gali būti įvairi: pagaminta iš odos ar bet kokių kitų medžiagų.
  • Raudonos spalvos piniginė pritraukia sėkmę ir pasisekimą, leidžia savininkui jaustis pasitikinčiam savimi ir spinduliuoti pozityvumą. Dėl šios spalvos pinigų nepritrūks. Taip pat tiks piniginės su raudonu pamušalu. Tokia agresyvi spalva aktyviai pritrauks naujus finansinius srautus.
  • Balta piniginė - pozityvi nuotaika apdairiam taupymui. Tokios piniginės tiks tiems, kurie žino silpnybę apsipirkinėjimui ir neplanuotam išlaidavimui. Norint tapti turtingu, neužtenka vien būti taupiam. Investuokite į specialius finansinius talismanus, kurie padeda pritraukti sėkmę ir pinigus.
  • Auksinių ir sidabrinių atspalvių piniginės pritraukia turtus, ypač jei į jas įdėsite pinigus pritraukiantį talismaną. Taip pat tiks bet kokio nominalo banknotai su specialiais skaičiais, pavyzdžiui, veidrodiniu skaičiumi.
  • Žalia spalva laikoma geriausia spalva pinigams pritraukti. Tokia spalva neleidžia išleisti per daug, taip pat apsaugo nuo vagysčių ir praradimų. Tačiau svarbiausia yra ne spalva. Iš tikrųjų didelį vaidmenį atlieka jūsų piniginės pomėgis. Jei ji jums tikrai patinka vizualiai ir funkciškai, tai jau 50 % sėkmės.

Pasaulio naujienas kitaip... skaitykite Paranormal Telegram kanale. Jei manai, kad mano darbas yra naudingas, pasidalink, prenumeruok, padėkok ar paremk...

O dabar įvertink šią naujieną, padaryk gerą darbą šiandieną + komentuok:

Niekas neišdrįso palikti komentaro.
Komentarai su keiksmažodžiais bus šalinami automatiškai, be atsiprašymo.
avatar

Nemokami skelbimai

TAIP PAT SKAITYKITE:
29.05.2023 laikas 22:01 Receptai | Patiekalai "Ji nuskrido nuo stalo dar nespėjus man paragauti": neįprasta vištienos krūtinėlė vakarienei (skani ir lengvai pagaminama)
Taip paprasta, bet taip skanu! Nuo šiol visada tai gaminsiu - mano šeima buvo sužavėta. Naujai pagaminta vištienos krūtinėlė vakarienei. Lengva pagaminti, greitai ir be vargo. Rekomenduoju visiems išbandyti. Dalinuosi šiuo receptu...

Skaityti daugiau

28.05.2023 laikas 23:23 Receptai | Patiekalai "Net neįsivaizdavau, kad jį taip lengva pagaminti": Neįtikėtinai skanus pyragas (skanesnis už bet kokį tortą)
Neįtikėtinai skanus, neįprastas ir labai gražus pyragas! Net negalėjau pagalvoti, kad jį galima pagaminti taip greitai ir lengvai, o dabar kepsiu jį dažnai.

Skaityti daugiau

23.05.2023 laikas 14:39 Receptai | Patiekalai Rabarbarų tyrė - uogienė su Chia sėklomis
Be galo mėgstu chia sėklas, kitaip sakant ispaninio šalavijo sėklas, bet man tas pavadinimas per daug ilgas, tegul jos bus tiesiog chia. Apie šias sėklas gi visi dabar kalba ir visi jas jau žino. O jei nežinote, tai labai prašom s...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 08:16 Kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios?
Ištikimybė yra labai reta savybė, ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Įvairovė dabar vertinama labiau nei stabilumas ir atsidavimas, todėl surasti tinkamą partnerį yra nelengva užduotis. Apie tai, kurios moterys pagal Zodiako ženklą yra ištikimiausios, sk...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:59 Kurie Zodiako ženklai nežino ko nori iš gyvenimo?

Visus visada supa kažkokie įvykiai. Daugelis žmonių turi tam tikrą ryšį su jais. Pastarasis priklauso nuo auklėjimo, nuo išsilavinimo, tiesiog nuo charakterio. Dauguma gali pareikšti savo nuomonę bet kokiu klausimu. Kažkas tai daro švelniai, ne it...

Skaityti daugiau

31.05.2023 laikas 07:52 Laiškas dukrai. Brangi dukrele. Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane…

Ateis diena, kai aš pasensiu – ir tuomet būk kantri ir pasistenk suprasti mane. Jei išsiterliosiu maistu, jei negalėsiu apsirengti be tavo pagalbos, būk kantri. Atmink, kiek daug valandų aš sugaišau, kol šito mokiau tave.

...

Skaityti daugiau